God of War III

Ogr

New member
Bez reklam
Dlatego bardzo mnie to dziwi ;) Koles odpisał mi że zamówił preorder na Allegro i sam sie zdziwił jak w środę dostał grę heh
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
(...)
Wyraziłem tylko swoją opinię na temat GoW'a i już zaczęto mnie atakować.
Dla mnie gierka jest pozycją numer 1!
(...)

Zapomniałeś jeszcze dodać, że sam zacząłeś innych atakować, jednemu nawet groziłeś, że go za......, i bynajmniej :evil: nie było to w żartobliwym tonie.
Tamte wpisy zostały usunięte, ale niektórzy jeszcze pamiętają.

Mam nadzieję, od teraz nie będziesz przed każdą nową premierą wyjeżdżał z takimi tekstami "ja już mam a wy nie"
 

Dymis

New member
Na pewnej stronie dowiedziałem się, że GoW III wykorzystuje około 50-60% możliwości PS3.
Gra ma wiele wspaniałych wodotrysków, które wręcz wymuszają na nas stan euforii :D
Wszystko jest tak pięknie malownicze, a my zaś czujemy się jak malutka mróweczka na wielkim polu bitwy, skacząc, wisząc, biegnąc na skalistym ciele jednego z tytanów.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Że też ludzie wierzą w te brednie odnośnie procentowego wykorzystania mocy konsol przez jakąś grę. Dzisiaj można stwierdzić, jakie gry wykorzystywały 100% możliwości PS2 a wcześniej, podobnie jak teraz, to tylko gdybanie.
 

sornat

Member
Na pewnej stronie dowiedziałem się, że GoW III wykorzystuje około 50-60% możliwości PS3.
Gra ma wiele wspaniałych wodotrysków, które wręcz wymuszają na nas stan euforii :D
Wszystko jest tak pięknie malownicze, a my zaś czujemy się jak malutka mróweczka na wielkim polu bitwy, skacząc, wisząc, biegnąc na skalistym ciele jednego z tytanów.

....neverending story.... za górami za lasami...
 

Peek

New member
Bez reklam
Na pewnej stronie dowiedziałem się, że GoW III wykorzystuje około 50-60% możliwości PS3.
Gra ma wiele wspaniałych wodotrysków, które wręcz wymuszają na nas stan euforii :D
Wszystko jest tak pięknie malownicze, a my zaś czujemy się jak malutka mróweczka na wielkim polu bitwy, skacząc, wisząc, biegnąc na skalistym ciele jednego z tytanów.

To nie Bambo, ale to "syndrom Bambo"

Bambo by, napisał post na stronę A4 pełny danych technicznych oraz angielskich cytatów.

To tylko mniej groźny klon. Powtarzam prośbę!

Wypowiedź się szerzej! Jak nie potrafisz napisać recenzji/wrażeń to napisz chociaż mini-recenzję, czyli jakieś wyliczenie zalet i wad!!!
 

Wilku

New member
Ale chłopaki w sumie to chyba można łatwo sprawdzić czy ma tą grę czy nie, po profilu na PlayStation Network, a wsumie widzę że ma Dymis coś z GoWIII więc najprawdopodobniej już ją ma ;] (Chyba się nie mylę)
Ja też nie potrafiłbym napisać recenzji gry, żeby nie było że bronię Dymisa, tym bardziej po przejściu takiego tytułu i zbieraniu szczęki z podłogi, samą demówkę już ze 20 razy przechodziłem i ciągle nowe kombosy i nowe akcje widzę, ta gra to coś niesamowitego będzie ;)
Nie wiecie koledzy (chyba mogę większość z Was tak nazywać :D ) czy będzie odrazu dostępna paczka GoW składająca się ze wszystkich części, bo chyba taka bym najchętniej zakupił?
Pozdrawiam

P.S. lecę przejść demo poraz kolejny ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Bedzie coś takiego jak zestaw "ultimate trilogy", czyli pudełko stylizowane na puszke pandory a w nim między innymi Artbook oraz GoW Collection (I i II częśc) oraz GoW III. Cena takiego zestawu to ok 530zł.

gow3_ut_xl.jpg


Nikt tutaj nie atakuje Dymisa, chodzi tylko o to, że skoro ma już grę przed nami i ja przeszedł to niech się wypowie na jej temat i opowie o wrażeniach, wadach, zaletach. Bo to, że gra jest mega-hiper-super oraz że jest bardzo mocna grafika to juz wszyscy wiedzieliśmy przed zagraniem w demo.
 
Ostatnia edycja:

sornat

Member
Ale chłopaki w sumie to chyba można łatwo sprawdzić czy ma tą grę czy nie, po profilu na PlayStation Network, a wsumie widzę że ma Dymis coś z GoWIII więc najprawdopodobniej już ją ma ;] (Chyba się nie mylę)

zauwaz ze ma w profilu ale GOW CHains of OLympus - czyli gre na PSP....
 
Do góry