God of War III

pav3l

New member
Bez reklam
Ja jutro jade do 4console na Ursynowie, mam zerezerwowaną na nazwisko, są już dzisiaj i jak to określił sprzedawca "leżą, czekają, zapraszam".;-)

to odwiedzisz moje rodzinne strony :razz:
sklepik spoko, sprzedawca też, często tam zawijam, bo przy metrze i wygodnie....
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak, jutro albo dziś na pewno zobaczycie recenzje ;-), a raczej pierwsze wrażenia, bo recenzją to bedzie mozna nazwać uzupełnione o wrażenia ze skończonej gry.
 

klemens007

New member
Recenzentem nie jestem ale na moim , nie chwaląc się nowym LCD LED 40" wygląda to kosmicznie . Przy ustawieniu tv na dynamiczny obraz aż razi(grafika) szczegółami.Jak dla mnie GoW3 i Uncharted 2 to w tej chwili dwa największe kozaki graficzne. Całość chodzi pod "kinem" a dźwięk jest masakryczny dla uszu. Niestety na KD mogę grać jak żony nie ma w pobliżu bo lubie grać jak "ściany lecą) . Dla sceptyków Bodzia Lindy , kolo daje rade. W ogóle polski dubbing jak dla mnie jest OK w GoW3. Nie pograłem długo , może jakąś godzinkę ale gra jest MEGAKOZACKA. Zresztą niedługo każdy kto zamówił bedzie miał swoją kopie i sam oceni ten Wielki tytół
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja TV będę zmieniał dopiero jak Sony wypuści LED z 3D, bo wtedy naprawde wymiana z LCD bedzie miała, a na razie gram na i tak świetnie się sprawującym LCDku Sony.

Co do samej gry, to szczerze mówiąc dawno nie miałem czegoś takiego:
- Podczas E3 praktycznie zerowe zainteresowanie tytułem z mojej strony
- Spokojne poznanie marki (przejście GoW Chains of Olympus)
- Sceptyczne podejście do gry
- Zastanawiałem się nawet czy by nie kupić GoW Collection, ale jednak niektóre gry są przypisane do generacji, więc dałem spokój
- tydzień przed premierą totalne zwątpienie i zastanowienie nad kupnem
- dzisiaj kiedy bede odbierał nie moge sie doczekać az wejde do sklepu i wezme zarezerwowaną kopię

Zaraz wychodze!!!:-D:-D:-D
 

klemens007

New member
Zasuwaj po swój egzemplarz:-D A co do TV 3D to mnie to jakoś nie kręci i pozostawił bym to wyłącznie dla kin. Jeszcze na dobre telewizja HD nie zagościła w naszych domach a tu chcą mi 3D serwować. Mi wystarczą gry w HD.
 

Wilku

New member
Ja TV będę zmieniał dopiero jak Sony wypuści LED z 3D, bo wtedy naprawde wymiana z LCD bedzie miała, a na razie gram na i tak świetnie się sprawującym LCDku Sony.

Co do samej gry, to szczerze mówiąc dawno nie miałem czegoś takiego:
- Podczas E3 praktycznie zerowe zainteresowanie tytułem z mojej strony
- Spokojne poznanie marki (przejście GoW Chains of Olympus)
- Sceptyczne podejście do gry
- Zastanawiałem się nawet czy by nie kupić GoW Collection, ale jednak niektóre gry są przypisane do generacji, więc dałem spokój
- tydzień przed premierą totalne zwątpienie i zastanowienie nad kupnem
- dzisiaj kiedy bede odbierał nie moge sie doczekać az wejde do sklepu i wezme zarezerwowaną kopię

Zaraz wychodze!!!:-D:-D:-D

Miałem podobnie nie licząc przejścia GoW Chains of Olympus, ale już wiem że kupie napewno. Nie wiecie w jakiej cenie będzie w Saturnie?
 

mg30906

New member
Witam,

Pewnie za wcześnie na to pytanie ale czy w wersji UK , jest dubbing PL ?

Masta czy już dzisiaj jest w MM ?? nie sledze dokładnie ale premiera miała być 17ego.

pzdr
 

mietek099

New member
Masta czy już dzisiaj jest w MM ?? nie sledze dokładnie ale premiera miała być 17ego.

pzdr
W MM i Saturnie często mają gry nawet parę dni przed premierą. Pamiętam, że dostałem też swego czasu wcześniej (i tanio) Mirror's Edge. Tym bardziej nie pojmuję składania jakichś pre-orderów, z którymi często są problemy. To tak na marginesie ;]
 

rl0infeck

New member
Kurier już był !!

właśnie zadowolona i szczęśliwa żona zadzwoniła że przyszedł do mnie kurier z "jakąś grą"

chyba nie wysiedzę w pracy......
 

Dymis

New member
Ta gra Peek tak Cię zmiażdży, że sam nie będziesz potrafił napisać mini recki :p
Zresztą jak już masz ten tytuł to ciężko Ci będzie się od niego oderwać...
 

mg30906

New member
Ostatnio rzadko zaglądam , GOWIII miałem wziąć z UK , ale po przeczytaniu ostatnich postów
tak się nakręciłem że biorę dziś z MM jak będzie :lol:

z Uk miałbym we wtorek , ale chyba bym się nie doczekał ...:) a poza tym z chęcią posłucham Lindy

Dead Space dopiero 3 etap (odrabiam zaległości) , AC II raz włożony do konsoli , a przyjdzie mi jeszcze z 5 tytułów w przyszłym tygodniu do pogrania - kiedy ja to ogarnę... szkoda że trzeba pracować... ;)


pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry