God of War III

yarcoos

New member
No dobra Dymis, jestes naszym Guru... przez tydzien jeszcze :]
Pamietam, jak w przedszkolu (chodzilem tam w czasach PRL-u) jeden dzieciak przyniosl resoraka z matchboxa (tylko w Pewexach byly)- tez byl Guru ;]

Ktos wie, czy ta gre w dniu premiery mozna bedzie dostac w MM?
...tak pytam, bo tylko taki sklep mam w miescie pod reka; 20 marca mam urodziny- wiec prezent jak znalazl :]


ps. mataman- gratuluje platynki w HR, nono
 

mataman

New member
Bez reklam
A dziękuje, dziękuje.

Co do MM to szczerze wątpię, sądząc po tym ze HR nie mieli. Mogliby zaskoczyć jakaś ofertą ala BC2. Jak nie to u mnie na wiosce Robson ma mieć po 189zl w poniedziałek/wtorek.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Krakowski MM/Saturn zazwyczaj ma wszystko w dniu premiery, więc to zależy od miasta. Duże pozycje mają prawie zawsze.
 

Peek

New member
Bez reklam
Po pierwsze nie nazywaj mnie kolegą bo nim dla Ciebie nie jestem.

Oczywiście, że nie! Możesz mi pokazać gdzie tak cię nazwałem?

Masta_J napisał:
Ale człowiekiem można Ciebie nazywać czy też nie?

Widać, nie można...

Człowieku jesteś podjarany jak jakis dzieciak, spokojnie zapewniam, że np Bioshock 2 jest grą lepszą. "Tylko" bardzo dobrą grafikę nadrabia genialną fabułą itd. Zazdrośnicy? Czego mamy zazdrościć? Przecież tak czy siak i tao dostaniemy gre w swoje ręce, więc dlaczego nazywasz nas zazdrośnikami:hmm:. Litości...
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
Oczywiście, że nie! Możesz mi pokazać gdzie tak cię nazwałem?



Widać, nie można...

Człowieku jesteś podjarany jak jakis dzieciak, spokojnie zapewniam, że np Bioshock 2 jest grą lepszą. "Tylko" bardzo dobrą grafikę nadrabia genialną fabułą itd. Zazdrośnicy? Czego mamy zazdrościć? Przecież tak czy siak i tao dostaniemy gre w swoje ręce, więc dlaczego nazywasz nas zazdrośnikami:hmm:. Litości...

zapomniales dodac Peek ze "wedlug Ciebie" Bioshock 2 jest gra lepsza niz gra xxx, ja akurat sie z tym nie zgadzam, ba nie zgadzam sie rowniez z piekna grafika .... ale to jest tylko moje zdanie ;) nie ogolu graczy
 

Peek

New member
Bez reklam
zapomniales dodac Peek ze "wedlug Ciebie" Bioshock 2 jest gra lepsza niz gra xxx, ja akurat sie z tym nie zgadzam, ba nie zgadzam sie rowniez z piekna grafika .... ale to jest tylko moje zdanie ;) nie ogolu graczy

Napisałem "zapewniam", więc wiadomo, że jest to moje zdanie.
 

Dymis

New member
Nic Tobie nie będę pokazywał, bo te słowa nie były kierowane do Twojej osoby,
dlatego proszę Ciebie i innych, darujcie już sobie te docinki.
Mam gdzieś czy Ci się podoba Bioshock 2 czy nie.
Wyraziłem tylko swoją opinię na temat GoW'a i już zaczęto mnie atakować.
Dla mnie gierka jest pozycją numer 1!

Tak owszem, dobrze to ująłeś. JESTEM PODJARANY!!
Mam czym się "jarać", bo GoW III jest znakomitą grą przygodową z niebywała oprawą a/v
 

Peek

New member
Bez reklam
Dymis zobacz jakie recenzje my na forum tworzymy, wypisujemy: wady, zalety, ogólne wrażenia, fabuła, grafika, (np moja recenzja Heavy Rain) a ty tylko napiszesz, że gra jest najlepsza i że jesteś podjarany, mimo, że ją całą ukończyłeś!!!:hmm:.
 

sornat

Member
co to kolega Bambo powrocil w nowym wcieleniu???? - Dymis....
piszesz dużo ogółów - za to zero konkretów na temat samej gry - śmiem twierdzić że przeszedłeś ale może demo....
 

Peek

New member
Bez reklam
Chyba właśnie wrócił, jak można przejśc całą grę i mieć tylko 2 rzeczy do powiedzenia:
1. Jest to najlepsza obecnie gra.
2. Grafika jest najlepsza w ogóle.

Żadnych konkretów, odniesień, porównań, opinii.

Szczerze mówiąc ja szerzej wypowiadam się po demach.
 

ps_user

New member
Bez reklam
A ja go nie lubie bo on grał a ja nie i pewnie nie szybko zagram a on już zagrał i miał komunikat ze ukończył grę a ja jeszcze nie wiem jak taki wyglada chetnie bym juz zagral ale dopiero co kupilem bfbc2 i pewnie nie zobacze tamtej najlepszej gry a on ma juz przed premierą a moja jeszce nie wiem jaka jest bo dopiero co zaczalem
 

mietek099

New member
A ja go nie lubie bo on grał a ja nie i pewnie nie szybko zagram a on już zagrał i miał komunikat ze ukończył grę a ja jeszcze nie wiem jak taki wyglada chetnie bym juz zagral ale dopiero co kupilem bfbc2 i pewnie nie zobacze tamtej najlepszej gry a on ma juz przed premierą a moja jeszce nie wiem jaka jest bo dopiero co zaczalem
dobe, dobre XD
 
Do góry