Gdzie obecnie najtaniej PS3

Franek35

New member
Franek35 napisał:
panowie ja też już mam dla syna i oczywiście dla mnie i żony kupiłem w ME Grudziądz ale zestaw z mikrofonami i singstar plyta 1310 zł licząc zestaw mikrofonow bezprzewodowych za 160 i 90 plyta singstar to konsola wyszła za 1060 zależy jak kto liczy ten zastaw z singstarem do tego dodatkowo pada za 160 można jeszcze gry kupić bez watu tak mi mówił pan pozdrawiam
zapraszam do ME bo mieli tego dużo były też z FIFA 2010 ale grę można kupić zawsze po niższej cenie
 

TomsonPP

New member
wejdź na strone mediaexpert.pl , wybierz województwo, które Ci interesuje i przeglądaj po miastach sklepy, które biorą udział w promocji (jak wybierzesz miasto i wejdziesz w sklep na głównej stronie jest napis TANIEJ O VAT)
 

gorylla

New member
Bez reklam
Zieminiak napisał:
Generalnie znowu powinienem podziekowac koledze gorylla, bo dobrze doradza;) . Namowil mnie na Pansa s10 i teraz na PS3:D , ciekawe co nastepne;)
A swoja droga to jeszcze chyba tam wroce (ME), bo kusi mnie drugi pad i jeszcze kabel hdmi trzeba dokupic.

UWAŻAJ- jestem na zakupie kina, a skoro jedziesz po podobnych wyborach to rezerwuj około 4-5 tys. ;) :D

A DS3 trzeba było brać od razu- bo nie ma jak to fifka we dwoje! Ja jak usiądę z synem to aż kocich mord i wypieków dostajemy, takie idą boje!

kazek103 napisał:
Chciałem dokupić singstara,ale powiedzieli ,że to akcesoria i promocja ich nie dotyczy gier również .

Bzdury gadali. Promocja nie- bo dotyczy tylko ps3, ale bez VAT obowiązuje na wszystko. A przy cenie bez vat pada wyrwałbyś za bodajże 155zł, a singstary polskie hity za około 180zł. Może ceny na te akcesoria nie jakieś super rewelacyjne, ale baaardzo przyzwoite.

TomsonPP napisał:
1180zł - 250gb+fifa10
1310zł - 250gb+fifa10+pilot+kabel hdmi

nie opłaca się dokładac 130zł za kabel i pilota :p

A według mnie się opłaca. Oddzielnie kosztują drożej, bo jeśli dokupisz je osobno (oczywiście w mediaexpercie), to wyjdzie 1330zł. Także lepiej brać zestaw za 1310zł.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
chodzi o to, ze kabelek HDMi kupisz juz za 20 zl, ktory da Ci taka sama jakosc obrazu jak ten sony, a pilot jest nie potrzebny, gdyz pad znakomicie spelnia jego role;):D
 

gorylla

New member
Bez reklam
Wiem o co chodzi i zdaję sobie sprawę, że można wyrwać jakieś tańsze zamienniki, tudzież dać sobie na luz z pilotem.

Ale wychodzę z założenia, że co komplet, to komplet, a co kabelek firmowy, to nie jakaś tandeta za 20zł. Sam nie jestem zwolennikiem wydawania grubej kasy na kable HDMI, bo puszczony obraz wg mnie będzie taki sam. Ale wykonanie z pewnością jest solidniejsze.

A obsługa pilotem jest zdecydowanie bardziej wygodniejsza niż padem, szczególnie jeśli konsola będzie dużo robić jako odtwarzacz filmów czy muzyki (a tak jest u mnie). Dlatego pilota warto kupić.

Rozumiem, że macie inne zdanie, ale ja mam inne.

I jeszcze małe sprostowanie:

TomsonPP napisał:
1180zł - 250gb+fifa10
1310zł - 250gb+fifa10+pilot+kabel hdmi

nie opłaca się dokładac 130zł za kabel i pilota :p

250GB + fifa10 = 1187zł.

Tak więc kabel i pilot 123zł.:p ;)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zgadzam się, że pilot jest potrzebny jeśli ogląda się dużo filmów.
Jednak za 30 zł kupię kabel 3 razy lepiej wykonany niż ten niby oryginał Sony.

Pozdrawiam,
 

zieloony

New member
Witam.
Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem PS 3 250GB :) a więc musiałm prędzej czy później trafić na to forum.
Jeżeli chodzi o dobrą cenę, to ja kupiłem w Meida Markt w Nowym Sączu.
Opłaca się tam brać na raty 0%, które faktycznie są 0% nie tak jak w Euro AGD czy Media Expert, gdzie wliczają jakieś ubezpieczenia, czy inne ścierwo.
Ja dałem za zestaw z Colinem Dirt2 1299,- (30 rat po 43,30 zł.)
A jak sprawdzałem w innych sklepach to jaakś masakra.
Jeżeli chodzi o raty w innych sklepach to nie ma szans na raty 0% nawet jak pisze że są 0 %.
No ale cóż. Polecam MM
 

SZ3RYF

New member
witam,

to moj pierwszy post na tutejszym forum, wiec od razu chcialbym sie przywitac.

chcac splacic czesc dlugu wobec forum, gdzie bez mala 2 lata temu szukalem TV i na tutejszym forum dostalem, prawie, na tacy jaki ma byc. teraz szukajac ps3 dostalem informacje o mozliwosci kupna taniej.

dosc sentymentow, do brzegu.

bedac prawie nastawionym na kupno ps3 250 w ME, dzisiaj w Gdanskiej Matarni, w Empiku dowiedzialem sie, ze wersja z Shiftem jest a raczej byla po 1200. W Gdanskich Empikach zostaly jeszcze 3 sztuki, jedna w Alfie i dwie na dworcu w Glownym. Ostatnia sztuke z Baltyciej zabralem ja :]

z informacji od sprzedawcy, oferta jest ogolnopolska, przez caly weekend, wiec juz koncowka oferty.
jest takze skromny wybor przecenionych gier.
 

maciejg76

New member
"Jeżeli chodzi o raty w innych sklepach to nie ma szans na raty 0% nawet jak pisze że są 0 %."


Są i to duże;-) ja brałem PS3 w Euro i też wziąłem sobie bez ubezpieczenia,wszystko zależy od siły przebicia i historii kredytowej;-) pozdrawiam
 

azet

Member
Bez reklam
hmmm kupiłem w MM na mikołaja, po 1449 gdyby tak liczyć ... unharted (200 zł ?) , pad (200 zł ?) pilot ( ?) .....
 

MrFunfel

New member
azet napisał:
hmmm kupiłem w MM na mikołaja, po 1449 gdyby tak liczyć ... unharted (200 zł ?) , pad (200 zł ?) pilot ( ?) .....

to pewnie ten zestaw co wczoraj dzwonilem i pytalem.. Gra + HDMI + PILOT za 1449 ;] spora cena a ja wczoraj szczesliwym trafem zakupilem PS3 w EMPIK'u za cene 1199.99zl z grą Need for speed Shift ;) czy to dobra cena za slimke 250 ? mozliwe ze sa te konsole jeszcze w empikach wiec radze popytac jak ktos chetny !!
 

Zieminiak

New member
gorylla napisał:
UWAŻAJ- jestem na zakupie kina, a skoro jedziesz po podobnych wyborach to rezerwuj około 4-5 tys. ;) :D

A DS3 trzeba było brać od razu- bo nie ma jak to fifka we dwoje! Ja jak usiądę z synem to aż kocich mord i wypieków dostajemy, takie idą boje!



Bzdury gadali. Promocja nie- bo dotyczy tylko ps3, ale bez VAT obowiązuje na wszystko. A przy cenie bez vat pada wyrwałbyś za bodajże 155zł, a singstary polskie hity za około 180zł. Może ceny na te akcesoria nie jakieś super rewelacyjne, ale baaardzo przyzwoite.



A według mnie się opłaca. Oddzielnie kosztują drożej, bo jeśli dokupisz je osobno (oczywiście w mediaexpercie), to wyjdzie 1330zł. Także lepiej brać zestaw za 1310zł.

A tu Ciebie uprzedzilem :cool: Kupiłem ampiltuner i glosniki, jeszcze przed zakupem TV.:p

A swoja droga wczoraj bylem w tym samym ME, gdzie kupilem PS3 z fifa10 i zestaw kosztowal o 100zl wiecej:hmm:
 
Do góry