Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja wlasnie wyszedłem z saturna i powiedzieli mi, że tylko filmy z imperial (lista taka sama jak wrzucona wczoraj na forum) :)

Też mi się tak zdawało ale zadzwoniłem i usłyszałem inną wersję, trzeba by sprawdzić na miejscu przy kasie jak cena wyskoczy w Saturnie czy wszystkie czy tylko imperial...:confused:
Wczoraj byłem w MM na Gocławiu to mi dali listę tą co Bali wkleił ale jeszcze nic nie było wystawione bo dopiero pudła rozpakowywali... :?

To co koledzy kupili i za ile, chwalić się :p
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Odwiedziłem dzisiaj dwa MM w Gdańsku. W pierwszym odwiedzonym uzyskałem informacje, iż sklep prowadzi sprzedaż promocyjną tylko na filmy na których jest naklejka promocyjna. Inne nie wchodzą do promocji. Poinformowałem ich że jest lista filmów promocyjnych - jednakże sprzedawca powiedział że każdy MM jest spółką komandytową i nie muszą mieć tych samych promocji co wszyscy. Więc kupiłem tylko Most Szpiegów + Kingsman = 30 zł za film. Co ciekawe Deadpool był za 80 zł, Dzien Niepodległości 2 i Zakład na Wall street po 84,99 zł.
Wiec pojechałem do drugiego - tutaj już lista wyłożona, nawet jak film nie ma naklejki - nie ma problemu, rabat naliczony. Nalezy pamiętać aby za każdym razem udać się do obsługi aby wystawili dokument. Tutaj łupem padł DZien Niepodległości i Zakładnik - wyszło po 45 zł za film (co ciekawe oba filmy za 79,99 w normalnej cenie, czyli 5 zł niżej)... W tym sklepie Deadpool za 49 zł...
Może wpadne jeszcze do Saturna w tygodniu... jeżeli w Gdansku bedzie ze każdy drugi film za 10 zł, to pewnie wezmę Na Skraju Jutra i San Andreas (te filmy nie chcą zejść z ceny). Może będzie też 13 godzin w Benghazi....
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Sprostowanie na bieżąco, dzwoniłem jeszcze raz do tego kumpla i potwierdziła się ta lista TYLKO IMPERIAL, wprowadził w błąd ponieważ ktoś kupił dwie nowości i za drugą zapłacił tylko 10zł i tym się zasugerował. Po moim telefonie sprawdził na kasie inne filmy z poza listy i ceny są normalne.. ;-)
 
Ale wiecie iż to jest tak że pierwszy film to nawet z kosza promocyjnego może być lub jakaś nowość nie koniecznie z Imperial ale właśnie ten drugi musi być z Imperial i jest po 10zł.
......Bipo gdybyś poczekał z sagą Star Wars to dziś byś miał i Gwiezdne Wojny + film po 10ziko,tylko czy nadal promo na nie jest?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Ale wiecie iż to jest tak że pierwszy film to nawet z kosza promocyjnego może być lub jakaś nowość nie koniecznie z Imperial ale właśnie ten drugi musi być z Imperial i jest po 10zł.
......Bipo gdybyś poczekał z sagą Star Wars to dziś byś miał i Gwiezdne Wojny + film po 10ziko,tylko czy nadal promo na nie jest?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Widzisz - co sklep to inna promocja - co sprzedawca to inna opinia... jeżeli jest tak jak mówisz... to podjade w tygodniu to sprawdzić...
 
A mnie Pan powiedział, że do promocji wchodzą tylko filmy z tej listy.
No tak ale pierwszy film nie musi być z listy tylko drugi z listy za 10zł jest. Nie trzeba pierwszego i drugiego z listy brać, wystarczy jako drugi i promo wchodzi.
Tak mi wczoraj powiedzieli, dziś lub jutro sprawdzę to w praktyce.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
No tak ale pierwszy film nie musi być z listy tylko drugi z listy za 10zł jest. Nie trzeba pierwszego i drugiego z listy brać, wystarczy jako drugi i promo wchodzi.
Tak mi wczoraj powiedzieli, dziś lub jutro sprawdzę to w praktyce.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Tylko nie sprawdzaj w MM Oliwa - tam to tylko filmy z nalepką, nawet nie listy...
 
Tylko nie sprawdzaj w MM Oliwa - tam to tylko filmy z nalepką, nawet nie listy...
W Gdyni na Cisowej polecam MM.
W Oliwi widać nie chcę się im sprawdzać bo filmy bez naklejki tj, Marsjanin, Deadpool itp tańsze są pomimo iż stara cena. Wiadomo najpierw do obsługi trzeba się udać aby ceny zmienili i do kasy ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
W Gdyni na Cisowej polecam MM.
W Oliwi widać nie chcę się im sprawdzać bo filmy bez naklejki tj, Marsjanin, Deadpool itp tańsze są pomimo iż stara cena. Wiadomo najpierw do obsługi trzeba się udać aby ceny zmienili i do
Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Daj znsc czy tak faktycznir będzie. To podjade
 

panicz1987

New member
Ja obskoczylem Saturna w arkadii, na glebockiej i mm w m1. W kazdm z tych sklepów wybór podobny. We wszystkich trzech powiedziano mi, że promocja są objęte tylko tytuły z naklejka.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W Gdyni na Cisowej polecam MM.
W Oliwi widać nie chcę się im sprawdzać bo filmy bez naklejki tj, Marsjanin, Deadpool itp tańsze są pomimo iż stara cena. Wiadomo najpierw do obsługi trzeba się udać aby ceny zmienili i do kasy ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Bali sprawdź czy rzeczywiście jest tak, że każdy film bierzesz i do tego za 10zł z promocji i daj znać ok:blagam: najlepiej przy kasie aby czarno na białym mieć bo pracownik sklepu może nie wiedzieć bo oni to nigdy nic nie wiedzą...
 
Bali sprawdź czy rzeczywiście jest tak, że każdy film bierzesz i do tego za 10zł z promocji i daj znać ok:blagam: najlepiej przy kasie aby czarno na białym mieć bo pracownik sklepu może nie wiedzieć bo oni to nigdy nic nie wiedzą...
Spoko spoko ale jutro bo już dziś mnie się nie chce ;)
Tak jak mi wczoraj powiedzieli, kupujesz film na bl z "X" wydawcy a ten drugi właśnie z naklejką jest za 10zł, czyli tak jak kupiłeś sagę 6płyt to do niej byś dostał 6filmów z listy po 10zł....tak mi to tłumaczyli, chłop proponował filmy z kosza po 19zl i do tego filmy za 10zl jako drugi.
Jutro będę wiedzieć na 100%

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Bali sprawdź czy rzeczywiście jest tak, że każdy film bierzesz i do tego za 10zł z promocji i daj znać ok:blagam: najlepiej przy kasie aby czarno na białym mieć bo pracownik sklepu może nie wiedzieć bo oni to nigdy nic nie wiedzą...

Ale, pani na kasie polega na tym co pracownik na stoisku wypisze, więc on tu jet bogiem.
Do każdych dwóch wybranych filmów musisz mieć kartkę A4 z pieczątką. ;)
taka komputeryzacja.

Wybrałem 4 filmy i poszedłem do kasy, a pani mnie zawróciła do opiekuna stoiska, abym wrócił z rozpiską co i za ile ma mi sprzedać.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z MM w Łodzi (M1) i za 60 zł mam dwie części "Obcego". Cena to 49,99 zł, więc drugi za 10 zł. Jest sporo promocji, bo jeszcze widziałem jakąś, że 2 filmy za chyba niecałe 60 zł. z tych płytek po 10 zł miałem jeszcze ochotę na "Waleczne Serce" i "Prometeusza". Był jeszcze "Dzień Niepodległości", "Elizium", "Lista Schindlera" i sporo innych fajnych tytułów. Nie byłem niestety finansowo przygotowany:) "Deadpool" tez był i nawet sporo płyt. Promocja polega na tym że płacisz cenę sklepową za droższy a drugi za 10 zł musi byc tańszy lub najwyżej w tej samej cenie. Promocja trwa do 28.02.2017.
 

NormanES

New member
Tak jak pisali poprzednicy, w każdym sklepie są delikatne różnice. W większości są tez promocje na nowe tytuły. Ktos pytał o 13 godzin, tez sie łapie na promocje, przynajmniej na Ostrobramskiej w Warszawie, brałem w piątek. Za całość z poniższego zdjęcia wyszło około 315..

 
Do góry