Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Star Trek w nieznane dolby Atmos. Ale cena była 99. Dobierasz drugi i masz za 110 zł dwa filmy.
Pospieszyłem się wczoraj z tym deadpolem i zapłaciłem 8 dych. :(
Ale w sumie za 2 stówy mam 4 filmy. Jakoś trzeba się pocieszać ;)
Jeśli masz paragon i folie na filmie to możesz oddać, masz na to 30dni.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Jeśli masz paragon i folie na filmie to możesz oddać, masz na to 30dni.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Zorientowałem się nawet przed zdjęciem folii, ale nie chce mi się tam znowu jechać aby odzyskać kilka dyszek. Już tak w życiu jest, że czasem zrobi się lepszy deal a czasem gorszy. ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Cienka czerwona linia w promocji?
Może ktoś chce mi zakupić 13h i cienką czerwoną linie a rozliczymi sie potem ;p ?? Savron wybierasz siena zakupy?
 

DrWredman

Active member
Dziś zaliczyłem Star Treka Beyond w Atmosie. Przelatujące statki kosmiczne w przestrzeni to coś co atmos świetnie oddaje. Jest też sporo innych przestrzennych efektów dźwiękowych. Posiadacze czterech głośników powinni być zachwyceni. :) Polecam.
Ale fabuła typowo startrekowa ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Byłem w MM I Deadpool zakupiony za 10zł i Transformers 1 - 39.99. ;-)
Jeśli ktoś chce Deadpool to na Gocław jest po 99zl a przy Okęciu za 49zl. Caparzo 13 Godzin nigdzie nie było a Cienka czerwona linia za50zł.
 

Paweł_C

New member
W biedronce można trafić filmy na Blue Ray biedronka.pl/pl/filmy-30-07 za 39,99zł. Wprawdzie nie są to tytuły najwyższych lotów ale czasem można znaleźć coś dla siebie :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dziś zaliczyłem Star Treka Beyond w Atmosie. Przelatujące statki kosmiczne w przestrzeni to coś co atmos świetnie oddaje. Jest też sporo innych przestrzennych efektów dźwiękowych. Posiadacze czterech głośników powinni być zachwyceni. :) Polecam.
Ale fabuła typowo startrekowa ;)

tematy ci sie pomyliły chyba
:fool:

bipo dzięki za sprawdzenie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Odwiedziłem w sumie trzy markety (na razie). Łupów przybyło, niestety zdublowałem, dlatego jak ktoś chce chętnie odstąpię lub zamienię
"Predators" oraz "Obcy vs Predator".
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Chciałem 13 godzin plus film za 10 i wtedy mamy cene za dwa filmy jaką? No i o to mi chodziło. Ale jak nie ma to niema. :banned:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kłamała i Cię zlała... ;-) muszą mieć listę filmów objętych promocją bo skąd niby mieli by wiedzieć na które filmy naklejać nalepki ,,filmy po 10zł". Jak byłem w MM to Pan akurat miał przy sobie i naklejał nalepki na filmy. Grzecznie poprosiłem o ksero tej listy abym sobie w domu na spokojnie przejrzał co chce zakupić... ;-)
ps. chyba się komuś nie chciało iść parę kroków do ksero, które mają na biurkach... a listę masz wklejoną kilka stron wcześniej przez kolegę Bali..;-)
 

NormanES

New member
Zeby zamknąć już temat pechowych 13 tu godzin, zamieszczam poniżej potwierdzenie ze wszystko zależy od pracownia. Może faktycznie jak promocja raczkowała to interpretacje były różne i niekorzy sprzedawcy mieszali filmy promocyjne z tymi spoza listy.

 
Do góry