Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lepsza dynamika, przestrzeń i detale. Ale przede wszystkim dynamika.

Dzięki za info.. nie rozumiem dlaczego takie jest wydanie pod względem dźwięku w RP.. i pewnie nie tylko w RP..


Sebak sprawiedliwości to nigdy nie będzie..jeśli chodzi o filmy jak będzie taka sprzedaż w naszym kraju.. żeby było taniej to ludzie muszą kupować..a nie .... nie będzie sprzedaży to ceny będą takie jakie są..
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Nowa promocja w Media Markt - znalazłem informacje, że w sklepach stacjonarnych drugi blu-ray jest za 10 zł... promocja obowiązuje na większość filmów Imperial...

Na liście międzyinnymi:
Marsjanin
Deadpool
Most Szpiegów
Dzień Niepodległości 2
X-Men Apocalypse
Grimbsy
Zakładnik Z Wall Street
Kung Fu Panda 3
i inne...

Sam tutaj widzę już kilka pozycji dla siebie... w takim wypadku nowy film wychodzi po 40 zł :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Byłem w MM i mam liste filmów które obowiązuje promocja ale wrzucę wieczorkiem. Jeden film po normalnej (za pewne ten droższy) cenie drugi za 10zł. ;-)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Nie wiem jak oni to zrobią, ale promocja ma obowiązywać do 27 lutego przyszłego roku... ja jadę jutro odwiedzić dwa MM w Gdansku - wiem że wyjdę z paroma filmami (chociaż muszę podzielić kase na filmy i na przygotowania do ultra... ). Promocja również obowiązuje w Saturnie. kolejne tytuły:
Birdmana,
Top Gun,
Kingsmana,
13 Godzin,
Ghostbusters 3d,
Angry Birds 3d,
Final Fantasy XV,
Star Trek najnowszy 2d
Wszystkie Bondy z Craigem
Wszystkie Szklane Pułapki
Jack Strong
Dziewczyna z Tatuażem
 
Ostatnia edycja:
17ce2e6d9349eeee9c1330d08577c262.jpg

cd7c8a5916104b12c98e98893db35bb4.jpg

fa262f7c511daed67741f9e090a3aa40.jpg

da67b73f4ee3c88b1c540f4b1ef4003a.jpg

9df806aa604734b78d9f42fdb7c19d9d.jpg

4ad05907301ff33461c6162781a4b8ea.jpg

a068bc0bf348d64f4106fd80dcecfab8.jpg

Lista filmów w MM drugi za 10zł

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie ta listę miałem wstawić. . ;-) Jak będziecie kupować dajcie info który film za ile ok
. :) Ja poluje na Deadpool podobno jest za 49zl.?
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie ta listę miałem wstawić. . ;-)
No cóż ;)
Byłem teraz w Gdyni, pytać się o to, otrzymałem info iż ponoć na necie wszystkie filmy są do kupienia a w marketach będą rozłożone na tury. Wszystkiego nie mieli i dopiero kartony z filmami w trakcie rozpakowania były.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Przypuszczam że bedzie nas czekać kilka wizyt w MM lub Saturnie skoro promo do 28 lutego. Ja jutro planuje odwiedzić MM i Saturn... w niedziele drugiego MM... zobaczymy co trafie...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Uwaga dostałem właśnie informacje od kolegi co pracuje w Saturnie że każdy film jest objęty u nich promocja. Kupując dwa filmy płacimy za droższy normalnie a za drugi płacimy 10zł. . ;-)
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja wlasnie wyszedłem z saturna i powiedzieli mi, że tylko filmy z imperial (lista taka sama jak wrzucona wczoraj na forum) :)
 

lobos

New member
Bez reklam
No to wszyscy składają zamówienie u kumpla Bipo :-D
Fajna promocja. Gdyby faktycznie było tak, że każdy to byłoby jeszcze lepiej.
Bierzesz dwie nowości a płacisz za jedną + dyszka :eek:k:
 

DrWredman

Active member
Byłem, kupiłem, wróciłem z Ostrobramskiej. Tylko filmy z Imperiala są objęte promocją ale nie wszystkie mają naklejki. Nawet nie zdążyli jeszcze wszystkiego wystawić o Deadpoola musiałem się doprosić aby pan sprawdził na liście. Drugi film może być w tej samej cenie więc może lepiej kupować po dwa takie same i spotkać się po dwóch na zakupach. Na każde dwa filmy sprzedawca wystawia papier i z tym idziemy do kasy.
 
Do góry