Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Savron, to chyba wykupiles wszystkie filmy bo juz prawie nic nie bylo.
Zalapalem na kilka, w tym na Leosia i Wyspe Tajemnic, a kurcze reszty nie pamietam :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ha, właśnie nabyłem dzieciakom wszystkich "Piratów..." po 39 PLN każda część :) (w MM)
cena bez rewelacji, ale tragedii nie ma ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Savron był szybki.....;-) ale zostają MM i Saturn, widziałem dzisiaj Iron Man 1 i 2 po 39zł, Niesamowity Spidreman 1 39, Obvilion (niepamięć)39zł i wiele innych..;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ceny są bardzo fajne, tak wlasnie powinno to wygladać.
Nowosci powiedzmy po 50-60zł, a cala reszta wlasnie po 15zł-39zł.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron, to chyba wykupiles wszystkie filmy bo juz prawie nic nie bylo.
Zalapalem na kilka, w tym na Leosia i Wyspe Tajemnic, a kurcze reszty nie pamietam :)
:) Sorry. ale ja wszystko nie kupiłem :D. Starości , tylko że tanio i może być do kolekcji . Jak by kosztowało po 50-60 zt , ja by nie kupił , bo jest bez sensu jak dla mnie. A tak do kolekcji przybytek;-).
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem dziś obowiązkowe tytuły czyli wszystkich Transformersów w MM po 49 każdy, w tym również edycje dwupłytowe. Zadziwiające jest jednak to, ze to, że obok paczka wszystkich części skladająca się z dokładnie tych samych wersji kosztowała już 169 :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta paczka, to nie bylo wydanie w tekturowym białym pudełku?
Bo jezeli tak, to te zazwyczaj są droższe, mam bardzo dużo takich wydań.
Gorzej, jak to byly te same plyty, jedynie zafoliowane i sprzedawane jako paczka. Tak czy inaczej, na czasie jestes z Transami widze :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak, to było w tym pudełku. Czekam na Czwórkę :)
A już myślałem, że to tak jak z promocjami w Auchan. Kupujesz dwa szampony zafoliowane jako promocja za 20 zł, a obok pojedyncze opakowania po 8 zł :D
Wiesz, ja nawet celowo nie kupuję wydać kolekcjonerskich, czyli odwrotnie jak nakazuje rozsądek kinomaniaka. Swiadomy jestem, że kolekcja się rozrasta i musze w końcu kupic czy zrobić jakies dedykowane miejsce na płyty, lecz raczej jednakowych wymiarow i pojedynczych. Często widuję metalowe, zdobione pudełka, itp., ale chyba wole mieć po prostu płytę w niebieskim pudełku niż co tytuł to inne opakowanie, wolę chyba "znormalizowane" wymiary ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ceny są bardzo fajne, tak wlasnie powinno to wygladać.
Nowosci powiedzmy po 50-60zł, a cala reszta wlasnie po 15zł-39zł.
Ha, może za kilka lat się wreszcie doczekamy. Tak było z DVD. Absurdalnie wysokie ceny były za płyty z początku, teraz już trochę normalniej jest, ale i tu są wyjątki gdzie czasem widzę nowość na DVD za 59zł. Wtedy taka wersja na BD to min.100zł. Absurd. Daleko nam w naszym kraju do "normalności" ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem dziś obowiązkowe tytuły czyli wszystkich Transformersów w MM po 49 każdy, w tym również edycje dwupłytowe. Zadziwiające jest jednak to, ze to, że obok paczka wszystkich części skladająca się z dokładnie tych samych wersji kosztowała już 169 :)

Niestety jak wchodza filmy, a szczgolnie typu Transi to cena jest odpowiednia. Ja bodajze po 100 zl kupowalem za kazda z czesci tego filmu. Takze po jakims czasie 50% jest na filmie, a czesto i wiecej.
 

bnois

Member
Kupiłem dziś obowiązkowe tytuły czyli wszystkich Transformersów w MM po 49 każdy, w tym również edycje dwupłytowe. Zadziwiające jest jednak to, ze to, że obok paczka wszystkich części skladająca się z dokładnie tych samych wersji kosztowała już 169 :)


Ooo, dzięki za info. Właśnie kupiłem pierwszą część na alledrogo za 28zł + 6 przesyłka. Dwójka i trójka kosztują ok 60 + przesyłka czyli cena w MM niezła. Trylogia Transów dla mnie to absolutny must have i oczywiście na czwórkę vouchery do Cinema City też już zakupione. Pozdro
 

dim7

New member
Jakby kogoś interesowało to obecnie Transformers 2 i 3 na blu-ray są w Empiku i Saturnie za niecałe 50 zł od sztuki
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dzięki za podanie tej stronki :) Dobra robota.

Swoją drogą wczoraj miałem zepsuty dzień jak zobaczyłem ceny zestawów na zavvi :) toż to darmo :) całe kolekcje filmowe BD poniżej 100 zł? Rewelacja :) Albo 3 sezony Gry o Tron za grosze.... Ech. Oczywiście rozumiem, że nie ma języka polskiego, ale w ostateczności jako wsparcie dla trudniejszych kwestii mogą służyć angielskie napisy :)

Jak wypada koszt wysyłki do Polski? Ktoś wie?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Te ceny u nich są zajebiste. Chyba zakupię zestaw Baraka / Samsara. Piszą też, że do Polski transport gratis...

chyba coś nie tak doczytałeś ;)

Country
Poland
International Standard
Free
International Tracked
6.99
Standard Delivery Times
3-5 day
Tracked Delivery Times
3-6 days
 
Do góry