Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja jestem fanem terminatora i jak nie mam na blu 2 części bo nie jestem idiotą żeby dać za film 200-300 zł tzn że jestem kiepskim fanem ?? Głupie rozumowanie troche
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie glupie rozumowanie tylko glupie rozumienie tekstu pisanego.

Piszemy o plytach za 22-29 zlotych, a Ty wyjezdzasz z 200-300. Ogarnij sie chlopaku.

Inna sprawa, ze T2 co jakis czas wyplywa gdzies za 40-60. Osobiscie kupilem w MM.pl jakis rok temu za okolo 60 zeta. Zapodzial im sie w magazynie i po latach odnalazl. Koledzy z forum dali cynk i szybko kliknalem.

Wiec Caparzo przestan jadem tryskac. Na dodatek niecelnie....

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Zgadza się. Tyle tylko co z tego, skoro taki zestaw i tak może nie mieć j. polskiego.
To jest w mojej opinii bardzo wazna sprawa, bo umozliwia kupno plyty, nieosiagalnej na danym rynku, lub regionie (czyt. kontynencie) w danym czasie, lub wogole. Obecnosc polskich napisow jest przy tym wazna, jedynie dla tych, ktorzy posluguja sie jezykiem polskim. Przede wszystkim wazne zeby film byl wogole dostepny. Napisy mozna wyswietlic przy pomocy odpowiedniego sprzetu. Ale plyta z filmem, to podstawa.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie glupie rozumowanie tylko glupie rozumienie tekstu pisanego.

Piszemy o plytach za 22-29 zlotych, a Ty wyjezdzasz z 200-300. Ogarnij sie chlopaku.

Inna sprawa, ze T2 co jakis czas wyplywa gdzies za 40-60. Osobiscie kupilem w MM.pl jakis rok temu za okolo 60 zeta. Zapodzial im sie w magazynie i po latach odnalazl. Koledzy z forum dali cynk i szybko kliknalem.

Wiec Caparzo przestan jadem tryskac. Na dodatek niecelnie....

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

To zacznij pisać po polsku, wtedy każdy zrozumie. W regulaminie jest napisane o tym ..

Napisałeś w nowym akapicie, wiec tyczy się to każdego innego filmu czy serii a nie tylko obcego. Tak to można rozumieć i jak tak zrozumiałem.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
1£ albo 1,5 euro kosztuje obecnie w sklepie nowy Alien Resurection. Nie wiem, czy ma polskie napisy. Nie chce robic nikomu przykrosci, od taka informacja, z kronikarskiego obowiazku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
AAAAA :) to zmienia postać rzeczy.. ale tak czy siak to starocia..... ale jak ktoś nie ma, a chce mieć to tylko brać. ja dzisiaj odebrałem najnowszego Redsidenta evila...
 

fred23

Member
Wiem, bo miałem pożyczony, z chęcią jeszcze raz obejrzę, ale Dracula też ma fajne ujęcia


Dracula: Historia nieznana (Blu-ray Disc) - Shore Gary| Filmy empik.com



dracula-untold-movie-poster-690x1024.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry