Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zakupiłem naturalnie.
Chwalą się 2 plakatami, owszem są - tyle, że plakaciki.
Ktoś też mądry, zrobił je na jednej kartce, czyli po jednej stronie jeden plakat, po drugiej stronie kartki drugi. Cudnie. Geniusze.
Mały format i kiepskiej jakości papier, ale grafika bardzo fajna.
Sama książeczka z opisem, nie miałem jeszcze okazji przeczytać.
Front za to bardzo ładny, gruby błyszczący papier.
Tak czy inaczej jestem zadowolony, będę kompletował całość.
Te plakaty w przyszłości można rozwiesić w ramkach i w szeregu powiesić.
Za tą cene jest git.


bilder kostenlos


kostenlos bilder hochladen
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo ja mówię, że czasem niektórych myślenie boli.. w kiosku kupowałeś i za ile? I jak oceniasz jakość obrazu na 80 calach?
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @armanig, mam pytanie. Czy to wydanie (nie wiem, czy pozostałe części również), nie ma lektora? Bo znalazłem taką informację. Pytam, bo ktoś chciał, abym mu to kupował i chce mieć lektora.
Co zrobić. Gość tak ma.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Takie jego prawo...widać nie jest kino maniakiem :) oczywiście żartuję żeby nie było..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle się gość narobił zdjęć, a nie zrobił najfajniejszego - plakatu o wewnętrznej strony.

Bo ja mówię, że czasem niektórych myślenie boli.. w kiosku kupowałeś i za ile? I jak oceniasz jakość obrazu na 80 calach?

Tak, w kiosku, ale nie "Ruch", tylko którejś sieciówce w galerii - cena 29.99
Dawno nie oglądałem, a tego konkretnej jeszcze nie otworzyłem.
Takie filmy oglądam na 120", a nie marnych 80" ;)

Może to samo zrobią z Predziem czy Termisiem?

Fajnie by było, już widzę ten kultowy plakat z Terminatorem.

Kolego @armanig, mam pytanie. Czy to wydanie (nie wiem, czy pozostałe części również), nie ma lektora? Bo znalazłem taką informację. Pytam, bo ktoś chciał, abym mu to kupował i chce mieć lektora.
Co zrobić. Gość tak ma.

Niestety, co prawda nie odpalałem, ale widać na załączonym zdjęciu, że nie ma:

foto hochladen
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig jak dla mnie 80 cali już jest pewnym wyznacznikiem jeśli dany film na takim rozmiarze prezentuje się dobrze :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Te Alieny to te same plyty, ktore sa od lat w sklepach. Chodzily po 25 zeta w roznych promocjach. Z kodem S/MM wychodzilo 22,50. Teraz dodali nowe okladki, plakat i ksiazeczke i cene 30 zeta.

Jedyne co cieszy to, ze ceny bd nadal spadaja.

Z drugiej strony jak ktos tyle czekal za zakup.... to chyba wielkim fanem serii nie jest ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
To też nieźle. Bo z tego co widzę, większość to Region A.
Lecz, tak czy inaczej, zdecydowanie więcej niż w Auro, w RP. ;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Te Alieny to te same plyty, ktore sa od lat w sklepach. Chodzily po 25 zeta w roznych promocjach. Z kodem S/MM wychodzilo 22,50. Teraz dodali nowe okladki, plakat i ksiazeczke i cene 30 zeta.

Jedyne co cieszy to, ze ceny bd nadal spadaja.

Z drugiej strony jak ktos tyle czekal za zakup.... to chyba wielkim fanem serii nie jest ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ciężko nazwać kogoś takiego fanem jak do tej pory nie ma.. :) a co dopiero wielkim fanem :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Napisz koniecznie jaka jakość, bo jak wiadomo różnie bywa z wydaniami leciwych już filmów.
Przeciez Ci napisalem, ze te plyty maja juz wiele lat. Dokladne recenzje masz na blu-ray.com, hi def digest czy nawet screeny na poralu. Wszystko jest na wyciagniecie reki.

Moim zdaniem filmy wygladaja bardzo dobrze. Szczegolnie 1 i 2. No chyba ze porownujesz z Prometeuszem...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry