[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
serdeczne podziękowania dla forumowego przyjaciela za fajne trofeum ;P

snajper.jpg


arma jest dumna z ciebie towarzyszu Savron :popcorn:

To teraz jakiś urlop i seans po seansie...:D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie mam kiedy obejrzeć więc tylko z opisu możesz przeczytać :)

Edit
Właśnie włączyłrm,potem napisze

Edit.
Płyta jest piświęcona właśnie o Chrisu kim był, dlaczeo wojna itd, o żołnierzach navy seals i o urazach jakie niesie wojna. Fajny dodatek. Na płycie z filmem są jeszcze dwa dodatki jak powstał film i od czego się zaczęło
 
Ostatnia edycja:

zgred72

New member
Nie mam kiedy obejrzeć więc tylko z opisu możesz przeczytać :)

Edit
Właśnie włączyłrm,potem napisze

Edit.
Płyta jest piświęcona właśnie o Chrisu kim był, dlaczeo wojna itd, o żołnierzach navy seals i o urazach jakie niesie wojna. Fajny dodatek. Na płycie z filmem są jeszcze dwa dodatki jak powstał film i od czego się zaczęło

Dzięki.Własnie się zastanawiam nad kupnem, brakuje mi tej pozycji w kolekcji. ;)
 

zgred72

New member
Film widziałem, książkę czytałem, bardzo interesowały mnie te dodatki.
W MM widziałem, to wydanie.
Dzięki za info, zakupię.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bardzo fajna jakość jest :p
A czemu mam narzekać?

Rozumiem że o tej jakości to dla mnie napisałeś :)

Bo często narzekasz na filmy ale na taki to nawet nie śmiałbyś coś złego napisać.. Ja czekam w przyszłym roku aż pokarze się na BR film z pajączkiem - ciekawy jestem jak wyszedł w roli żołnierza..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak do ciebie. Ja na to nie zwracałem nigdy uwagi. I zwróciłem na to uwagę bo obraz jak dla mnie bardzo ładny. I jak ktoś mi powie że 4k ma być jeszcze ładniejsze to jak dla mnie może sie stuknąć w głowe. Bo Nie wiem co ma być w tym jeszcze lepszego.. Ale to moje zdanie i tyle

Nie że narzekam na filmy. Po prostu je komentuje . Jak mi się podoba albo jak nie. Ten nie jest ideałem pod względem wojny, realizacji czy scen batalistycznych. jest po prostu dobry, tym bardziej jak się zna samą postać, jego wyczyny i to kim był i co robił. Ja lubie to a inni legalna blondynkę spacerującą po świecie.

W dodatkach tych sporo sealsów się wypowiada min. Lutrell, już mam ochotę włączać Ocalonego! Jestem też w połowie książki i nie mam kiedy czytać
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego 4k w Japonii już 8k jest testowane :) ale wiesz to nie chodzi wg mnie oczywiście że to coś jest ładniejsze .. tylko o to chodzi że jakbyś miał duży tv to z tej samej odleg. co oglądasz mniejszy tv byś widział np. więcej zmarszczek u gościa,, albo brodę bardziej wyraźniejszą, a na liściach byś zobaczył budowę jego itp rzeczy.. nie wspominając o HDR bo to akurat jest najbardziej widoczne..
Ale niewątpliwie ja też uważam ze jakby wszystkie filmy były tak zrobione jak np. Hobbit, Zjawa, Tarzan to naprawdę fhd wystarczy do małych tv.. generalnie to cieszy ludzi tylko jedni do tego podchodzą z większą radością, a inni z mniejszą.. Ostatnio oglądałem film prywatny nagrany w Tajlandii na kamerze 4k i naprawdę fajnie to wygląda ale przy 55 calach żeby to wszystko zobaczyć to trzeba blisko siedzieć i to jest ten minus..ale teraz Kolego nie ma tego problemu bo już prawie wszystkie tv to 4k :) u Ciebie kolejny tv to również będzie 4k ..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Oglądałem dziś prawie 2h bbc earth... Nie potrzebuje 4k bo jakość tego kanału jak i nat geo w zupełności mi wystarczają.
Ja już patrze za tv 4k hdr żeby coś z tej konsoli.wyciągnąc i do swojwgo pokoju. Bo do salonu musiał bym 65 cali a nie wyszedł jeden femat dogadanyz kiki ;/
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też oglądam te kanały - bardzo fajny obraz jest... zresztą to nie jedyne kanały na których obraz jest na odpowiednim poziomie..wiadomo że nie jest to jakość BR ale mi się podoba.. Nie wiem jakby to było na 80 czy 100 calach ale na tych najbardziej popularnych rozmiarach jest ok, a w szczególności porównując to do Polsatu czy Tvn itp...
 
Do góry