[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

zgred72

New member
Nowy zakupowy stuff na dzisiaj...jaram się ;)
48577310-ce8b-4871-aff0-9dbfb0c883a1_zpsbqtjskgv.jpg
[/URL][/IMG]
 

dread

New member
Bez reklam

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ż
Pamiętasz taki film,jak Pachnidło? Ten "parfumiarz" zbierał zapach z zabijanych kobitek. ;) Cóż w tym stylu. ;)
A tak na serio, chcesz mi do zawału doprowadzić?! Tylko nie powiedz mi że znasz gdzie mogę ten steelbook nabyć? Naprawdę? Please...

Nic nie szukaj ;)
Szykuj miejsce na półce. Film jest Twój. Cierpliwości.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
U mnie wątroba już dawno temu została wypłukana przez alkohol.
Przynajmniej teraz nie mam z nią problemów :D:mrgreen:
Zobaczymy. Sprawdzimy. Wymienimy..... na steelbook. :p
Steelbook Pachnidła nie ma PL napisów, wiesz o tym Savron?? ;)
To jest bez wątpienia. Dobrze wydane , z ciekawą grafiką, steelbook z napisami Pl, można policzyć na palcach dwóch rąk. Nie ma startu do zachodnich wydań. Niestety. Taka jest prawda.
Tak, pl napisy tylko w amaray. Ale Savron chyba nie poluje na pl wydania.
O, tak. Nigdzie nie polowałem na napisy. W zbieraniu steelbook'ów to tylko przeszkadza.
Nic nie szukaj ;)
Szykuj miejsce na półce. Film jest Twój. Cierpliwości.
:cry::oops::oops::oops: Thank"s. Ojczyzna , a razem z nią i ja, nie zapomną. Ty też szykuj miejsce na półce. :wink:
 

zgred72

New member
Parę rzeczy wleciało po zakupach weekendowych ;)
Biorąc przykład z paru osób z forum, staram sie nie przekraczać czterech dyszek z film ;)
"Wyspa" 38,00
"Helikopter w ogniu" 31,00
"Przetrwanie" 32,00
"Szklana Pułapka 2" 26,99
Zdjęcia wrzucę, jak przyniesie listowy :)
Dobry weekend :eek:k:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie.Radość z otwierania paczuchy od listonosza.Położenie płytki na tackę i...rozsiadanie się na sofie z pilocikiem 😁😁

Zgred, Ty masz jakiś system w zbieraniu płyt? Kupujesz , to co Ci podoba się fabularnie? Czy kupujesz wszystko, aby tylko na dyskach Blu-Ray?
Czyli innymi słowami: aby poznać nowy dzwięk i lepszy obraz? Czy tylko filmy , który lubisz?
 

zgred72

New member
Zgred, Ty masz jakiś system w zbieraniu płyt? Kupujesz , to co Ci podoba się fabularnie? Czy kupujesz wszystko, aby tylko na dyskach Blu-Ray?
Czyli innymi słowami: aby poznać nowy dzwięk i lepszy obraz? Czy tylko filmy , który lubisz?
Swego czasu miałem sporą kolekcję filmów na dvd, prawie 300.Po wymianie sprzętu kupuję rzeczy, które lubię lub mam do nich sentyment w pierwszej kolejności a przy okazji nowości, które mnie interesują.Oglądam dużo, bo mam taką specyfikę pracy po za tym jestem "nocnym Markiem" i lubię przysiedzieć.Także klasyka plus nowości oraz nieśmiertelne tytuły.Mam więc co nadrabiać😊
 

Caparzo

New member
Bez reklam
serdeczne podziękowania dla forumowego przyjaciela za fajne trofeum ;P

snajper.jpg


arma jest dumna z ciebie towarzyszu Savron :popcorn:
 
Do góry