[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po obejrzeniu Raid/Raid 2 większość filmów kopanych wydaje się słabiutka...Z tych nowszych polecam Ci "Ong-Bak"i "Obrońca" (z tym samym gościem).Walki są tam brutalne i na wysokim poziomie :)
 

KRW

New member
Po obejrzeniu Raid/Raid 2 większość filmów kopanych wydaje się słabiutka...Z tych nowszych polecam Ci "Ong-Bak"i "Obrońca" (z tym samym gościem).Walki są tam brutalne i na wysokim poziomie :)

Dzięki. Ong-bak kojarzę... ja mam inną tolerancje na starsze rzeczy. Chętnie cofam się w przeszłość kina jeśli złapię bakcyla. Bo mnie sama ewolucja gatunków bardzo interesuje. Czasem po prostu to nie jest ten moment co trzeba. Rzeczy w stylu Braci Shaw zacząłem oglądać w tym samym okresie co gun fu/ heroic bloodshed, i z tymi motywami wtedy typowe kopanki przegrały.
 

eedviking

Banned
Panowie, nie zapominajmy o swoistym arcydziele jakim jest Zatoichi.
Mimika twarzy Kitano, to prawdziwa wisienka na torcie. :D
[youtube]KLgStdZ8r08[/youtube]

czy Niewidzialny Cel , obowiązkowa pozycja fanów kina akcji, kryminału, czy sztuk walki. Świetny film, który ogląda się z zapartym tchem i nie nudzi ani przez chwilę.
Film, w którym aktorzy nie korzystali z roli kaskaderów, nawet skacząc z czwartego piętra. :D;)
[youtube]l8too7xrvA0[/youtube]
 

KRW

New member
Panowie, nie zapominajmy o swoistym arcydziele jakim jest Zatoichi.
Mimika twarzy Kitano, to prawdziwa wisienka na torcie. :D

[youtube]l8too7xrvA0[/youtube]

Ja tam nie uważam tego filmu za arcydzieło, acz lubie widziałem z dwa razy. Arcydzieło w tej komediowo-samurajskiej konwencji to np Trzech wyjętych spod prawa samurajów :). Nie widziałem wszystkich Zato, ale z tych które widziałem polecam Zatoichi meets Yojimbo. Świetna rola Mifune. https://www.youtube.com/watch?v=ocTUey4mIac
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
czy Niewidzialny Cel , obowiązkowa pozycja fanów kina akcji, kryminału, czy sztuk walki. Świetny film, który ogląda się z zapartym tchem i nie nudzi ani przez chwilę.
Film, w którym aktorzy nie korzystali z roli kaskaderów, nawet skacząc z czwartego piętra. :D;)

To prawda,filmik kozaczek :D

A o "Strefa Śmierci" i drugiej części jaką jest "Flaspoint",to już nie łaska ? :niewiem: Zawsze szedłeś na łatwiznę :p:D;-)
https://www.youtube.com/watch?v=8VfAWV_3dCU
 

THX2

New member
Filmy zbieram od tygodnia wszystkie filmy DvD i Bluray są wydaniami angielskimi kupione po około 5zł a nawet mniej.W następnym tygodniu dojdzie około 30 filmów

 
Ostatnia edycja:

THX2

New member
Leciałem hurtem płacąc za wysyłkę i tyle,nie ma co szukac drugiego dna. W następnej partii będzie kilka lepszych tytułów i kilka których trzeba będzie się pozbyc
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
sam oglądasz te filmy czy z kimś ??
moim zdaniem kupowanie filmów bez pl to cofanie się w rozwoju. Ok nauka języka, ja tak sie nauczyłem czytając filmy i rozumiem co mówią, ale jak chce oglądać z kimś, z żoną, tatą czy kolega itp to jak bez pl cokolwiek oglądać ??? Bo tanio ??
 

eedviking

Banned
To prawda,filmik kozaczek :D

A o "Strefa Śmierci" i drugiej części jaką jest "Flaspoint",to już nie łaska ? :niewiem: Zawsze szedłeś na łatwiznę :p:D;-)
https://www.youtube.com/watch?v=8VfAWV_3dCU

O oczywistych rzeczach już nie pisałem. :p;)

Ja tam nie uważam tego filmu za arcydzieło, acz lubie widziałem z dwa razy. Arcydzieło w tej komediowo-samurajskiej konwencji to np Trzech wyjętych spod prawa samurajów :). Nie widziałem wszystkich Zato, ale z tych które widziałem polecam Zatoichi meets Yojimbo. Świetna rola Mifune. https://www.youtube.com/watch?v=ocTUey4mIac
No to się tutaj rozjechaliśmy, bo dla mnie Trzech wyjętych ... to owszem fajny film, ale arcydziełem to z pewnością nie jest dla mnie. ;)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
sam oglądasz te filmy czy z kimś ??
moim zdaniem kupowanie filmów bez pl to cofanie się w rozwoju. Ok nauka języka, ja tak sie nauczyłem czytając filmy i rozumiem co mówią, ale jak chce oglądać z kimś, z żoną, tatą czy kolega itp to jak bez pl cokolwiek oglądać ??? Bo tanio ??

Wolno mu, jest biały i pełnoletni i nie jest to cofanie się w rozwoju, przeciwnie. :p
 

THX2

New member
Filmy na DVD na zdjęciu oprócz trzech posiadają polskie napisy natomiast przyjdzie w następnym tygodniu kilka tytułów typu szklana pułapka 4pack ,mad max 3pack superman 5pack planet of the apes 7pack które posiadają w większości polskiego lektora i napisy.Praktycznie wszystkie filmy które są wypuszczone w UK posiadaja w większosci język Niemiecki Hiszpański Portugalski Francuski.Filmów Bluray w UK z napisami Polskimi jest 455 i tytuły się powtarzają natomiast z lektorem 255 a pewnie częśc tych filmów posiada lektora w dwóch kanałach, lepiej oglądac oryginalną ścieżkę + napisy niż zagłuszoną przez lektora no może poza kilkoma wyjątkami typu transformers itd
 
Ostatnia edycja:
Do góry