filmyhd.net

FullObcyk

Member
Która stronka z tematu?
Piruś, Ty w ogóle wiesz o co ja pytam? ; )



O widzisz, byłem na tej stronie dziś, ale nie zauważyłem ilości dni.
Myślałem, że to jakieś jednorazowe badziewie.
Czyli jest rozwiązanie.
Sprawdzałeś to, nie ograniczają prędkości i lata to na pełnym łączu - niby się chwalą, że tak, ale mi chodzi o praktykę.
30 zł na kwartał, limit 50GB na 24 godziny. Generalnie możesz pobierać praktycznie z wszystkich dostępnych hostów które istnieją obecnie na rynku. Pobieranie wygląda tak: kopiujesz linki z konkretnego hosta, wklejasz na stronkę która przerabia to na linki filebit. Wklejasz do jakiekiegoś downloadera i leci. Jest jedna kwestia. Linki z hostów mają naliczany limit nie 1:1. Czyli za plik o wadze 1GB, filebit ściągnie z limitu 2 GB. Jest na to sposób, w godzinach od 2 do 10 są happy hours i limity są inaczej naliczane.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To Ty tu wymyślasz jakieś Rapidu (edytowałem post) :D

Piruś, na filmyhd mam konto od lat. Bez znaczenia zresztą, bo są różne inne.
To są strony (jak peb, darkwarez itp.) które udostępniają pliki z linkami właśnie do m.in rapidu itp.
Żeby coś ściągnąc z takiej strony musisz mieć konto (np.) w rapidu i właśnie widz polega na tym, że na tych kontach są limity jak np. 20gb/24.
Jak ktoś wrzucił jakiś plik który ma np. 45gb i wrzucił to na rapida, to nie ściągniesz w jeden dzień.

To co Kolega wrzucił, umożliwia ściąganie do 100gb i sprawe załatwia.
Ty cały czas piszesz o jakiś stronach w których ludzie wklejają linki.
Nie pij już ; )

30 zł na kwartał, limit 50GB na 24 godziny. Generalnie możesz pobierać praktycznie z wszystkich dostępnych hostów które istnieją obecnie na rynku. Pobieranie wygląda tak: kopiujesz linki z konkretnego hosta, wklejasz na stronkę która przerabia to na linki filebit. Wklejasz do jakiekiegoś downloadera i leci. Jest jedna kwestia. Linki z hostów mają naliczany limit nie 1:1. Czyli za plik o wadze 1GB, filebit ściągnie z limitu 2 GB. Jest na to sposób, w godzinach od 2 do 10 są happy hours i limity są inaczej naliczane.

Wiem jak to wszystko działa, korzystam z xt7. Ja wygenerowane linki wklejam do IDM i ściąga.
Natomiast nie rozumiem, jak można pisać 100gb/24 i naliczać wklejony plik który przykładowa waży 50gb, jako 100gb? Jesteś pewien, że tak jest? Toć to idiotyzm i oszustwo jakieś.
W jakim celu zatem piszą wyrażnie 100gb/24?
To jest wyrażna informacja jakiej wielkości plik mogę ściągnąć.

Na stronie za kwartał (90dni) cena, to 76.98zł.
30zł (dokładnie 30.99zł) masz, ale za 30 dni.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tia, 30zl za miesiac.

Nie mow ze zamierzasz to kupowac. Jak dla mnie to zdzierstwo.


Z boku po prawej jest tabela, Ograniczenia konta. Pewnie tam jak pisze 300% to kasuja 3gb za 1gb.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,w hostingi bawiłem się kilka lat,ale może byłem za bardzo pijany i tylko mi się wydawało,że coś ściągałem :mrgreen:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A czego nie rozumiesz?
Wchodzisz na stronę, klikasz i niemal z automatu ściągasz z pełną prędkością.
Za kilka, do kilkunastu minut masz na hdd.

Btw. Na stronie faktycznie jest z boku info,
rapid/fileshark, zabierają 150% z pliku. Czyli z faktycznego pliku o wadze 50gb, zabiąrą 75gb.
Nie jest żle.

Armanig,w hostingi bawiłem się kilka lat,ale może byłem za bardzo pijany i tylko mi się wydawało,że coś ściągałem :mrgreen:

To tak jak ja dzisiaj. Patrze na stronę i nic nie widzę ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A czego nie rozumiesz?
Wchodzisz na stronę, klikasz i niemal z automatu ściągasz z pełną prędkością.
Za kilka, do kilkunastu minut masz na hdd.
. ;)

Podsumujmy.

Ja wchodze na torrenta, odpalam sciaganie z routera wieczorem i rano sciagniete. Torki ida pelna predkoscia mojego lacza bo dzisiaj kazdy oplaca Shella. Czasy niskich predkosci torkow juz za nami.

Ty wolisz warezy i sciagac film 45GB przez 3 dni bo masz limity 20gb, lub oplacac dwa konta.


Jak juz ktos sie boi ze go namierza to lepiej kupic Shella do torkow.
 

FullObcyk

Member
Piruś, na filmyhd mam konto od lat. Bez znaczenia zresztą, bo są różne inne.
To są strony (jak peb, darkwarez itp.) które udostępniają pliki z linkami właśnie do m.in rapidu itp.
Żeby coś ściągnąc z takiej strony musisz mieć konto (np.) w rapidu i właśnie widz polega na tym, że na tych kontach są limity jak np. 20gb/24.
Jak ktoś wrzucił jakiś plik który ma np. 45gb i wrzucił to na rapida, to nie ściągniesz w jeden dzień.

To co Kolega wrzucił, umożliwia ściąganie do 100gb i sprawe załatwia.
Ty cały czas piszesz o jakiś stronach w których ludzie wklejają linki.
Nie pij już ; )



Wiem jak to wszystko działa, korzystam z xt7. Ja wygenerowane linki wklejam do IDM i ściąga.
Natomiast nie rozumiem, jak można pisać 100gb/24 i naliczać wklejony plik który przykładowa waży 50gb, jako 100gb? Jesteś pewien, że tak jest? Toć to idiotyzm i oszustwo jakieś.
W jakim celu zatem piszą wyrażnie 100gb/24?
To jest wyrażna informacja jakiej wielkości plik mogę ściągnąć.

Na stronie za kwartał (90dni) cena, to 76.98zł.
30zł (dokładnie 30.99zł) masz, ale za 30 dni.
Na Allegro są konta na kwartał za 30 zł. 50GB/24h.

Co ja Ci poradzę, że tak sobie wymyślili z tym transferem. Film 7GB wklejony do filebit:
Rozmiar pliku/pobrany transfer: 7833 MB / 31332 MB ( z różnych hostów nalicza inaczej ). Wiem, że to chuj....ale mi wystarcza bo wrzucam sobie pliki w HappyHours. Na jeden film 4k mi styka.
Rozmiar pliku/pobrany transfer: 7833 MB / 31332 MB.
Z rapidgator bierze 400% transferu, z rapidu i Fileshark.pl 150% itd. Za ten sam plik o wielkości 7833 MB z Fileshark bierze 11751 MB.





Panowie nie mnie osądzać co lepsze. Kont na PT, BTGIGS nie dostaniesz od tak sobie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolo,
Nie mówię, ale nie będę ukrywał, że torrenty mnie od zawsze wkurzały.
Zwyczajnie ich nie lubię. Jak idzie to faktycznie pełną parą, to ok.

Ja wolę mieć święty spokój, przejrzystość. 20gb, to też nie jest problem, bo jest kumulacja każdego dnia, i dochodzi do 60gb.
Czyli co 3 dni możesz wykorzystać 60gb.
Zresztą, po co więcej. Gdzie i kiedy to oglądać.
Pytałem, bo zdarzy się raz na jakiś czas, że faktycznie braknie, a ja z natury lubię mieć więcej, jak mniej. Nawet jak nie wykorzystam.
Jakieś groszowe sprawy mnie nie interesują.

Po za tym, jak jak coś chce, to muszę mieć na już.
Widzę coś i mam to mieć za 5-20min u siebie. W zależności od wielkości pliku.
To zostawianie na noc, to x lat temu przerabiałem, dziś mi to zupełnie nie pasuje.
Pamiętam czasy, jak na torrencie zostawiało się na noc, a rano sprawdzało, czy oby już dociągnęło.
A idż Pan...
Dziś to może inaczej wygląda, nie znam się i nie chce. Pasuje mi moje rozwiązanie, ale może się to też kiedyś zmienić. Na razie nie chce.

Na Allegro są konta na kwartał za 30 zł. 50GB/24h.

Jak masz sprawdzonego sprzedawcę, to wrzuć linka
 
Ostatnia edycja:

FullObcyk

Member
Wytlumaczcie mi, jaki sens jest bawienia sie w hostingi?

Bo ja nie widze zadnego.
Kolego zapewniam Cię, że jest!Kwestie prawne chociażby!
Host - pobierasz nie wysyłasz, nie udostępniasz. Torrent wiadomo, chyba, że wykupujesz VPNa.
Inaczej powiem Ci, że jesteś odważny:lol:

I nie kombinuj bo siedzę w tym bardzo długo.
Renomowane prywatne trackery nie rozdają zaproszeń, od dawna rejestracja jest tam zamknięta.
Każdy weźmie to co wygodniejsze/prawnie bardziej przejrzyste...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kolego zapewniam Cię, że jest!Kwestie prawne chociażby!
Host - pobierasz nie wysyłasz, nie udostępniasz. Torrent wiadomo, chyba, że wykupujesz VPNa.
Inaczej powiem Ci, że jesteś odważny:lol:

I nie kombinuj bo siedzę w tym bardzo długo.
Renomowane prywatne trackery nie rozdają zaproszeń, od dawna rejestracja jest tam zamknięta.
Każdy weźmie to co wygodniejsze/prawnie bardziej przejrzyste...

Szczegolnie namierza mnie na rosyjskich stronach/trackerach. Jaaasne.

W dodatku 95% stuffu pochodzi z USA, slyszalds o chociaz jdnym przypadku aby policja kogos ukarala zazagraniczne filmy?

Jestem w stanie zrozumiec programy lub polskie filmy. Ale tego najzwyczajniej sie nie sciaga.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To tak jak ja dzisiaj. Patrze na stronę i nic nie widzę

Ja robiłem tak :

1. Wchodziłem na stronkę,gdzie znajdowały się wrzutki z linkami Uploaded.
2. Wklejałem je do programu JDownloader,w którym zapisane było wcześniej moje hasło i login,kupione na Allegro.
3. Pobierało się z pełną prędkością łącza (chociaż wtedy miałem wolniejszego neta) i bez limitu danych,a jak było coś nie tak,sprzedawca z Allegro,wymieniał konto na nowe.
4. Po ściągnięciu,program JDownloader sam rozpakowywał partycje.

Tyle ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, tak robiłem lata temu.
Wpisywało się dane do downloadera i po wklejeniu linków z automatu ściągało. Tyle, że ja od lat, żeby nie powiedzieć od początku korzystam z IDM (Internet download manager) - nawet go kupiłem po latach na legalu.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Lolo,
Nie mówię, ale nie będę ukrywał, że torrenty mnie od zawsze wkurzały.
Zwyczajnie ich nie lubię. Jak idzie to faktycznie pełną parą, to ok.

Ja wolę mieć święty spokój, przejrzystość. 20gb, to też nie jest problem, bo jest kumulacja każdego dnia, i dochodzi do 60gb.
Czyli co 3 dni możesz wykorzystać 60gb.
Zresztą, po co więcej. Gdzie i kiedy to oglądać.
Pytałem, bo zdarzy się raz na jakiś czas, że faktycznie braknie, a ja z natury lubię mieć więcej, jak mniej. Nawet jak nie wykorzystam.
Jakieś groszowe sprawy mnie nie interesują.

Po za tym, jak jak coś chce, to muszę mieć na już.
Widzę coś i mam to mieć za 5-20min u siebie. W zależności od wielkości pliku.
To zostawianie na noc, to x lat temu przerabiałem, dziś mi to zupełnie nie pasuje.
Pamiętam czasy, jak na torrencie zostawiało się na noc, a rano sprawdzało, czy oby już dociągnęło.
A idż Pan...
Dziś to może inaczej wygląda, nie znam się i nie chce. Pasuje mi moje rozwiązanie, ale może się to też kiedyś zmienić. Na razie nie chce.



Jak masz sprawdzonego sprzedawcę, to wrzuć linka
Twoje doświadczenia z torrentami dotyczą słabych publicznych źródeł :D Nigdy z takich nie korzystałem, bo od kilkunastu lat siedzę na prywatnych trackerach. Filmy i wszystko inne jest zawsze dokładnie sprawdzone. Każda sensowna wstawka na tych warezach z limitami pochodzi właśnie od grup, które są na prywatnych trackerach. Po co więcej korzystać z przerzutów bez pozwolenia na warezy jak można mieć to wszystko z sprawdzonego źródła. Na warezach każdy może dodać do pliku co chce. Pomijam fakt, że remuxy UHD często przekraczają dzienny limit :D Kto co lubi.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co kto lubi i na tym bym zakończył.

Piruś
Ja nie mogę korzystać na filmyhd z serwerów Uploaded, bo trzeba mieć konto vip. Korzystam z rapida, z którym nie ma żadnego problemu.
 
Do góry