filmyhd.net

maderos

Member
Bez reklam
Dzięki, już dostałem zaproszenie. Co do screenów, skąd mam takowe mieć jak nigdy nie korzystałem ( w ostatnich kilku latach ) z prywatnych trackerów?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Taka odpowiedzialność że już nie raz zapraszałem znajomych którym później blokowano konta a mi nic nie zrobili więc to takie straszenie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzięki, już dostałem zaproszenie. Co do screenów, skąd mam takowe mieć jak nigdy nie korzystałem ( w ostatnich kilku latach ) z prywatnych trackerów?
Nie mój problem. Ale jak widać udało się. Miłego korzystania. Sprawdź tylko listę dozwolonych klientów i FAQ dotyczący ich konfiguracji.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Witam. Odnośnie filmyhd.net to są lepsze, choćby Darkwarez, jak dla mnie najlepszy, da się tu znaleźć nawet stare wrzuty z działającymi linkami w przeciwności do innych jak Exsite.24, to już nie to samo co dawny Exsite.pl.
PEB też już nie taki ciekawy, są jeszcze inne mniej warte uwagi:
Pobieramy24, Puchatek, Zajefajna.com, Zalukaj.com, Vorek.pl, ostatnio nawet natknąłem się na jakiś hqsite.org. Ale to tylko zwykle Warezy.
Mało jest zamkniętych dobrych Warezów sam jestem na jednym ale rzadko z niego korzystam: DVDElite, jest tam sporo DVD, Blu-ray, filmy i koncerty, muzyka lossless oraz Customy, przede wszystkim to jest na stronie, żadnych marnych jakości ripow. Rejestracja w tej chwili zamknięta ale jest info, że od września będzie możliwa, więc polecam.

Jak napisałem, rzadko korzystam z warezów bo są dobre prywatne trackery więc po co się męczyć i dodatkowo płacić, no jest tylko jedno ale, nie łatwo się dostać na takie trackery.
Z polskich to byłem tylko na Cinemamovies, niestety długo się nie logowałem i usunęli mi konto. Chętnie bym przyjął zaproszenie do: HQSource lub do DVDseed czy torrentlech, te interesują mnie najbardziej bo są z wstawkami pełnych BD.
Posiadam konta na innych trackerach najwięcej rosyjskich takich jak Kinozal, rutracker, do niedawna HDClub, kilku innych, dwa czeskie.

Gdyby tak mieć jeszcze konto na CHDBits lub BlueBird to byłoby super.
Piszcie jeśli ktoś mógłby pomóc. Dzięki.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Zdechł Darkwarez, ciekawe czy na Amen czy na chwilę bo już miał upadki ale zawsze stawał, dziś mija już któryś dzień z kolej i nic. Na Facebooku żadnej informacji.

Wie ktoś coś?
 

Qube23

New member
Stronka nie działa ?

Jak w temacie, może ma ktoś informacje co się dzieje ze stroną ? Coś poważnego ? Kolejne zmiany się szykują ?
pozdr
 
Do góry