filmyhd.net

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja robiłem tak :

1. Wchodziłem na stronkę,gdzie znajdowały się wrzutki z linkami Uploaded.
2. Wklejałem je do programu JDownloader,w którym zapisane było wcześniej moje hasło i login,kupione na Allegro.
3. Pobierało się z pełną prędkością łącza (chociaż wtedy miałem wolniejszego neta) i bez limitu danych,a jak było coś nie tak,sprzedawca z Allegro,wymieniał konto na nowe.
4. Po ściągnięciu,program JDownloader sam rozpakowywał partycje.

Tyle ;-)

Wow! Ależ wy żyje cię w kamiennym wieku. :grin::grin: To Ty nazywasz "tyle"??:mrgreen::mrgreen:
Dzięki Bogu ,że znam trochę języków. :p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wow! Ależ wy żyje cię w kamiennym wieku. :grin::grin: To Ty nazywasz "tyle"??:mrgreen::mrgreen:

Ale jak już się ściągnęło,to jakość była zayebista :mrgreen:
81618140.jpg
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Aha.:) Podejrzewam że u Ciebie nic nie zmieniło się:p
Właśnie w tym jest wielka przewaga stron ze wschodu ,że masz tylko dwie opcji. Chcesz po prostu oglądasz , chcesz po prostu klikasz na "скачать" i masz na dysku bez zbędnych dupiereli , rozpakowywania, grzebania i td.
Piruś, Ty ten z lewej:p
 
Ostatnia edycja:

Arbalest174

New member
Wystarczy podmienić w kodzie strony recaptche na taką pochodzącą z innej działające i to powinno pomóc przy odzyskiwaniu hasła.
 

norberth1990

New member
Ja ostatnio nie korzystam z filmyhd.net przerzuciłem się na Zalukajke i MultiVOD.pl

Nie przysparzają problemów powiem szczerze. Na MultiVOD są praktycznie wszystkie najnowsze filmy i seriale w jakości HD ale czasem brakuje starszych natomiast na Zalukajce te starsze znajdziecie.
 
Ostatnia edycja:

gqx

New member
Ja ostatnio nie korzystam z filmyhd.net przerzuciłem się na Zalukajke i MultiVOD.pl

Nie przysparzają problemów powiem szczerze. Na MultiVOD są praktycznie wszystkie najnowsze filmy i seriale w jakości HD ale czasem brakuje starszych natomiast na Zalukajce te starsze znajdziecie.
Za tego multivod powinieneś w pysk dostać albo przynajmniej warna, bo to przecież fejkowa strona.
Ja do filmyhd w innej sprawie, ktoś wie jaki jest email do nich bo na stronie kontakt im nie działa :eek:
 
Do góry