Filmy w UHD

Bipo

Active member
Bez reklam
Naprawdę Ci się podobała fabuła tego filmu? Dla mnie to tragedia ten film.. dla dzieci.. jak dalej tak pójdzie to tego typu filmy faktycznie będą oglądać dzieciaki, które mają po 12-14 lat.. I cz. jak dla mnie dużo lepsza.. Dzień niepodległości 2 w podobnym tonie, ale ten jest jeszcze gorszy ...zmarnowane 100 zł, dzieciaki z Rodziny były zadowolone to jeden pożytek z tego filmu... oczywiście dla mnie.. Będzie śmiech jak za jakiś okres czasu Alien wyjdzie i będzie dedykowany dla +12... a patrząc na ostatniego Predatora to wcale bym się nie zdziwił..

Lolek niestety przy takich filmach fabuła leży i tylko efekty taki film ratują.... niestety ale trzeba je oglądać z przymrużeniem oka ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak jest dobra fabuła, to i SD się obejrzy i będzie dobrze, ale taki Pacific 2 musi dobrze wyglądać, co by człowiek przynajmniej nacieszył oko i zobaczył co nowy tv potrafi.
Pacific 2 ma świetny HDR, takie demo i tyle, ale o co tam chodziło już nie pamiętam ; )

Dużo nie tracisz z powodu braku pamięci tego filmu. A fabula jak jest dobra to i faktycznie można oglądać na dvd i takich filmów jest cała masa..

Lolek niestety przy takich filmach fabuła leży i tylko efekty taki film ratują.... niestety ale trzeba je oglądać z przymrużeniem oka ;)

Wiem o co kaman, marvele tez trzeba oglądać z przymrużeniem oka, ale PR cz2 to już przesada :) chyba, że z różowymi okularami..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek tu nie chodzi o to że się podoba, chodzi o efekty 4k i hdr a na projektorze to i świnka pepa będzie lux, to tak jak ja zawsze powtarzałem, żę większość obejrzy cokolwiek w atmosie byle by grało ;)

sam oglądałem w sobotę Fantastyczne zwierzęta w uhd ;P a to kompletnie nie moja bajka.

Icz oglądałeś ?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A oglądałeś z płyty, czy z Canal plus 4k?
Bo ja mam nagrany z Canal plus i obraz jest super, ciekawe jak z płyty dla porównania...

Tak dla informacji, nagranie ma 21GB.

Na Canal+ 4k wygląda równie dobrze jak na bd uhd, porównywałem:)

Polecam na c+ 4k koncert Imagine Dragons w 4k, jest dużo lepsza jakość obrazu niż na bd, natomiast na bd jest atmos.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo w tym temacue jest ortodyksyjny jak i moja osoba :) ja 2 mam do odebrania, ale w kinie byłem to parcia nie ma... A dzisiaj na kpt. Marvel smigam....::razz:
 

lll

New member
Szanowni, skąd Waszym zdaniem najlepiej kupować filmy 4K (z polskimi napisami - nie interesuje mnie polska ścieżka dźwiękowa, lektor czy tym bardziej dubbing)?
Czy kupujecie wydania na płytach Blue-Ray, czy może wersje cyfrowe do pobrania z sieci?
Ja preferowałbym wersje cyfrowe do pobrania i przechowywania na dyskach. Wydaje mi się, że jest to jednocześnie tańsza opcja, zwłaszcza w promocjach. Czy takie wersje różnią się od wersji na płytach - czy mają gorszą (skompresowaną lub o niższym bitrate) jakość? Przy czym głównie zależy mi a obrazie, dźwięk ma mniejsze znaczenie.
Co zatem wybrać? iTunes, czy jest coś lepszego?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli chcesz to przeprowadzać w sposób legalny, to kup jakąkolwiek wersje 4K na płycie, a następnie sobie ściągnij 1:1 z sieci i wrzuć to na HDD tak piszesz.
 
Do góry