Filmy w UHD

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sprawdzał już ktoś nową wstawkę od "Terminal" (Ci co wrzucili "Patriots Day") ? :wink:
Trochę mało waży a nie ma mnie chwilowo w domu aby sprawdzić...
Chodzi o "Inferno".
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Póki co,rzeczywiście widzę jakiś MKV...
Zobaczymy co dalej :wink:

x_Wetxd_B.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co to za : no TERMINAL ???!:twisted: W piwnice takie płyty dają czy wytwornie otwierasz?:mrgreen:

To nie wiesz ? :-D
Lolek i ja rozkminiamy zabezpieczenia UHD,ale to w większości jego zasługa,ja latam tylko od sklepu do piwnicy z energetykami :mrgreen:
A tak serio "Terminal" to nazwa grupy,której udało się wykonać obraz płyty 4K "Patriots Day".
Najpierw wrzucili MKV,a za około 1 dzień zapodali pełny UHD,wiec w przypadku "Inferno" może być podobnie ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
To nie wiesz ? :-D
Lolek i ja rozkminiamy zabezpieczenia UHD,ale to w większości jego zasługa,ja latam tylko od sklepu do piwnicy z energetykami :mrgreen:
A tak serio "Terminal" to nazwa grupy,której udało się wykonać obraz płyty 4K "Patriots Day".
Najpierw wrzucili MKV,a za około 1 dzień zapodali pełny UHD,wiec w przypadku "Inferno" może być podobnie ;)

Aha...Teraz to hakerzy mają grupy?:mrgreen: I jak tam , w grupach, Siebie czujesz?:mrgreen: Teraz taka nowa moda, tak? Krakerzy maja swoje logo i nazwę :mrgreen::twisted:. Dla tego LOLEK aż do Izraela uciekł?:)
A tak na serio, ruscy , tak?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,dla Was po znajomości zarzucimy szybciej :-D

Release : Inferno.2016.COMPLETE.UHD.BLURAY-TERMiNAL
Size : 55.0 GB (58,499,858,432 bytes)
IMDb : Inferno (2016) - IMDb

\> show disc data
Duration : 2 h 1 min
Video : HEVC 3840x2160 @ 43.6 Mb/s
Audio : English Dolby Atmos 7.1 @ 5540 kb/s
: English Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Czech Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: French Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: French Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: German Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Hungarian Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Italian Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Japanese Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Polish Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Portuguese Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Russian Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Spanish Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Spanish Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Thai Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
: Turkish Dolby Digital 5.1 @ 640 kb/s
Subtitles : English, English SDH, Arabic, Chinese, Czech, Dutch,
: Estonian, Finnish, French, German, Polish, Hungarian,
: Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian,
: Norwegian, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish,
: Swedish, Thai, Turkish
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
I co z tego. Nie ma napisów na Etiopskim.:(
Żadnego w Ciebie patriotyzmu, Piramida. :twisted: A ja muszę kupować oryginały. I gdzie tutaj sprawiedliwość i prawo. :twisted:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Grup scenowych w zyciu nie widzial? A w gry od Razor1911, 20 lat temu nie grywal? ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dobze ze kupilem projektor FullHD, bynajmniej kusic mnie nie bedzie na 4k :))

A tak na serio, to widze ze bedzie trzeba pomyslec o 4k o ile pamietam to wersja Full HD ma dzwiek:
DTS-HD Master Audio English 2269 kbps 5.1 / 48 kHz / 2269 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)

Wiec jest roznica pomiedzy FullHD a 4k.

A kolejna kwestia to NAS napewno mi nie wyrobi 4K skoro potrafi przyciac przy fullhd.

Cos czuje ze w najblizszym czasie bedzie trzeba zrobic zakupy na szybszy NAS, byc moze Oppo projektor za 2 lata :)
 

enocyl

Banned
Dobze ze kupilem projektor FullHD, bynajmniej kusic mnie nie bedzie na 4k :))

A tak na serio, to widze ze bedzie trzeba pomyslec o 4k o ile pamietam to wersja Full HD ma dzwiek:
DTS-HD Master Audio English 2269 kbps 5.1 / 48 kHz / 2269 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)

Wiec jest roznica pomiedzy FullHD a 4k.

A kolejna kwestia to NAS napewno mi nie wyrobi 4K skoro potrafi przyciac przy fullhd.

Cos czuje ze w najblizszym czasie bedzie trzeba zrobic zakupy na szybszy NAS, byc moze Oppo projektor za 2 lata :)
Co ty masz za NAS?
Mi TV Samsunga odtwarza wszystkie filmy UHD jakie próbowałem ze zwykłego komputera na Windows 7 :D

Dodam, że sprawdzałem tylko kopie bez żadnej konwersji czy transkodowania. Tzw. REMUX czyli obraz i dźwięk przeniesiony z płyty UHD 1:1, ale bez menu. HDR też wykrywa bez żadnego problemu.
 
Do góry