FERGUSON ARIVA 310 HDPlayer

mundex

New member
Nie da rady go odpalić,sprawdzone. Patriot Box Office(Realtek 1073DD) więc trochę dziwne że działał soft z
Realteka 1185.

Nie chodzi dokładnie o tę kompilację, ale o typ softu: A.C.Ryan PlayOn!
Da się jakąś wersje (tak wyglądającą) wgrać na Arive?

img.hexus.net/v2/multimedia/acryan/playonessential/TV1B.jpg
 

Attachments

  • soft.jpg
    soft.jpg
    52 KB · Wyś: 161

sylwestrecze

New member
Ja mam wgrany soft fanteca na boot 17, dwa lata temu czy rok temu ariva działała szybciej, filmy się włączały szybko, dziś już ariva jest jakaś zamulona, jak klikam w film odpala się on dopiero po jakis 5 lub nawet 7 sekundach, co to może być, jest wyczyszczona, chłodzenie dobre, czy to już zmęczenie materiału czy filmy mkv są trudniejsze do odtworzenia niż rok czy dwa temu..

Wysłane z Galaxy Note 3
 

piterx2

New member
Witam czy wiecie może jaki pilot by pasował do arivy 310.Bo przycisk od włączenia odtwarzacza mi już przestał działać i potrzebuje jakiegoś zamiennika który bi mi działał.
 

lechanek

New member
Każdy Logitech bedzie działał,ale są też tańsze zamienniki (Meliconi,Elmak) ferguson też posiada piloty uniwersalne.Sam używam uniwersalnego,bo działa na różnych softach na ferdku. :-D
 

kazik771

New member
Witam wszystkich. Mam problem z arivką 310. Na ogół nie widzi mojej grupy roboczej w viście. Rzadko się zdarza, że na arivce jest widoczna. Podrzuci ktoś swoje ustawienia w viście? W centrum udostępniania robiłem wszystko zgodnie ze stroną fergusona. PS. W odtwarzaczu internet działa.
Z góry dzięki za pomoc.
 

master_be

New member
Witam.
Czy jest możliwość rozebrania pilota rcu310 do Fergusona?
Przycisk on/off zaczyna ciężko chodzić, wystarczy chyba przeczyścić płytkę pod przyciskiem, ale za bardzo nie chce się rozebrać, a niszczyć za bardzo nie chcę.
 

nikus1984

New member
Witam,
Takie pytanie od laika.....
Mam aktualnie soft ariva v9.5.34 r5916, boot 16 i całkiem sporą bazę na dysku twardym. Jeżeli zmienię soft na ten:
ASTONE v.9.5.45.r11553
to nie stracę zasobów dysku twardego?
Czy zmiane softu można zrobić przez zgranie go na pendrive i podłączenie pod USB czy trzeba użyć kabla i kompa??
 

lechanek

New member
Robimy to bez kabelka,za pomocą pendriva,sformatowanego na FAT32 z użyciem przycisku z tyłu Ferdka.
 
Ostatnia edycja:

bajka022

New member
Coś nie tak jest z tą ostatnią wersją od Astone?..... Po zainstalowaniu nie działa wejście usb są problemy z odtwarzaczem filmów oraz nie odtwarza filmów z obrazu .iso. Sama wielkość pliku instalacyjnego powinna mi dać do myślenia; 119mb zamiast około 130mb. tak jak mają poprzednie wersje instalacyjne. Czy ktoś miał podobne problemy? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

stfan

New member
Witam, moj ojciec ma problem z ariva 310 - po wlaczeniu sprzet wiesza sie na ekranie "loading". Nigdy nie mialem stycznosci z tym urzadzeniem, a ojciec przebywa obecnie dosyc daleko od kraju i ma slaby dostep internetu, dlatego ciezko mi pomoc. Nie wiem jaka wersja softu i firmware'a jest na urzadzeniu, ale na 99% fabryczna. Co mozna zrobic w tej sytuacji?? Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc, pozdrawiam.
 

kia

New member
Witam
Mam ogromną prośbę czy ktoś ma może w swojej kolekcji soft fanteca - P3700 Web v9.5.39 r946. Na stronie producenta czy link na forum do softu nie działa. Wgrałem do swojej arivy inny soft, który nie rusza i chciałbym wrócić do poprzedniego ale niestety nie ma go w sieci. Mam przerobiony boot na 17 więc nie mogę wrócić do starego. Z góry dziękuje.
 

kia

New member
Soft ariva 310 hd

Witam
Ma może któryś z kolegów procedure podmiany pliku konfiguracyjnego w sofcie do arivy. Ściągnąłem plik DX390-DX320 -- v9.5.56.r7695 ale na tym sofcie ariva nie rusza. Nie mogę wrócić do oryginalnego softu ponieważ zmieniłem kiedyś boot na 17. Przeczytałem że poniższy soft działa ale należy podmienić pliki konfiguracyjne, tylko jak to zrobić ?
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Miałem podobny problem i teraz jadę na Fantecu ale dopiero wieczorem sprawdzę która to wersja. Jak bym zapominał to odezwij się na PW.

Edit.
Firmware_FANTEC_P3700_20110721_v9.5.9_r5127
 
Ostatnia edycja:

kia

New member
Witam
Udało mi się w końcu uruchomić arive. Soft okazało się że jest na stronie fanteca ale w innej pozycji. Ariva ruszyła ale mam cały czas ten sam problem co jakiś czas się resetuje i nie widzi okresowo dysku.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Tak. To niestety to problem 310. Mój dysk 2TB od przeszło roku stoi obok Arivy jako USB 3.0. Skończyły się problemy z utrata danych, błędami i znikaniem dysku. To nie najlepsza konstrukcja ale działa. ;)
 
Do góry