Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

jaco.37

Member
Bez reklam
Ostatnio w Lidze Mistrzów grał Widzew,a gdzie teraz jest?
Jak będzie dobrze to w 2 lidze.Jestem z łódzkiego,jak patrzę co Cacek z Widzewem wyprawia to się serce kraje.Taki klub zniszczyć !!!!!!!!!!!!!
Nie ma widoku na lepszą przyszłość,puki on tam jest.Może być tylko gorzej.
 

collider

New member
Bez reklam
Lech jak wejdzie do LE to bedzie cud bo na LM to szanse iluzoryczne, ale to jest sport i wszystko mozliwe. Daje wieksze szanse Legii bo bardziej ograna w pucharach w ostatnim czasie. Pozostale druzyny to z calym szacunkiem, ale skoncza juz na jakis gruzinach albo islandczykach. No chyba, ze beda mialy dzien konia.
 

Rafal7

Banned
Udało się, wreszcie Lewandowski strzelił, a Milik wyrasta nam na kolejna gwiazdę Europejskiej Piłki.
Szkocja i Irlandia remis, także gubią punkty.
 

accu

New member
Bez reklam
Niemcy dali rade, ale najwazniejsze, ze nasze chlopaki dorobili 3 punkty.

Witam uprzejmie,
Spokojnie więc czekamy na mecz 04 września 2015 r .(piątek - 20:45) Niemcy - Polska ,
07 września 2015 r.(poniedziałek -20:45) Polska -Gibraltar ,
no i październikowe mecze : 08.10. 2015 - 20:45 czwartek Szkocja - Polska ,
11.10.2015 - 20:45 niedziela Polska - Irlandia . I GITARA .:|

BTW, a teraz wstawka nie na temat piłki za którą przepraszam , podczas koncertu 12 czerwca 2015 w szwedzkim Goteborgu ,
wokalista i gitarzysta zespołu amerykańskiego Foo Fighters , Dave Grohl złamał nogę . Pojechał do szpitala , nogę "zespolili" , wrócił na
przerwany koncert i go dokończył siedząc na krześle z nogą w gipsie . Czyli , jaki szacunek gitarzysty rockowego dla widzów . Pełny" szacun" .:neutral:
A muzyka którą gra zespół jest super . Oczywiście to moje , skromne zdanie .

www.youtube.com/watch?v=tLWfLeHSZ-8

Pozdrawiam,:)

accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Udało się, wreszcie Lewandowski strzelił, a Milik wyrasta nam na kolejna gwiazdę Europejskiej Piłki.
Szkocja i Irlandia remis, także gubią punkty.

Dla mnie to właśnie Milik był gwiazdą tego meczu - wspaniały chłopak... oby tak dalej.. i Lewandowski niech mu dziękuje bo jakby skończylo sie na 1;0 to znowu by grzmoty poszły na niego za dwie nie wykorzytsane sytuacje praktycznie 100 % - i z pierwszej połowy.. o Grosickim nie wspomnę...
Ale z lepszym przeciwnikiem takie niewykorzystane sytacje będą się mściły tak jak przekonał się RM .... A i Barcelonie też nie dużo mogło brakować żeby się o tym na swojej skórze przekonać...
Ważne jest to że mamy 3 pkt. ale tak jak wszyscy redaktorzy mówią czy też w necie piszą że wynik za diabła nie odzwierciedla gry...

Brawa dla Milika, Błaszczykowski też fajnie zagrał a tym bardziej że tyle nie grał czasu...

Tu bramki dla tych co nie oglądali...
https://www.youtube.com/watch?v=juxwATo3I8s

Nie wiem czy wiecie Frank de Boer powiedział że lewa noga Milika jest jedną z najlepszych na świecie.. :) piekną bramkę strzelił i to już nie pierwszy raz w taki sposob..
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
To fakt ze Milik robi się ciekawym piłkarzem, Co do Lewego to on będzie miał w każdym meczu przechlapane i to nie ważne z jakim zespołem będziemy grali, założenia taktyczne każdego sztabu będą takie ze na Lewego będzie podwajane a nawet potrajane krycie i zawsze będzie miał ciężko.
Jeżeli Milik, Błaszczykowski i któryś z naszych skrzydłowych zaczną tak grac aby absorbowali większą uwagę obrońców to obrona nie będzie tak skupiona na jednym zawodniku i nie będzie już tak szczelna.
Grosicki nie powinien grać w kadrze.
 
Do góry