Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Bo w Niemczech ida z duchem czasu a w Polsce nadal furmanki i maruderzy z forum co modla sie o wiecznosc dla FHD ;) :).

Swoja droga jestem ciekaw czy Juventus sie postawi Barsie.
 

Rafal7

Banned
Szpakowski jest najlepszy :):D


„drużyna Juventusu mimo rosłych zawodników dawno nie strzeliła żadnej głowy bramką” bez komentarza
„wejdzie Iniesta za Xaviego” było oczywiście odwrotnie
„Iniesta żegna się z Barceloną po tym sezonie” w istocie chodzi o Xaviego
„Marszczerano” klasyka...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:D:popcorn:Ni i mamy następny puchar. Brawo Barca!! Bardzo mi szkoda Pirlo i Buffona. Wielkie piłkarzy! Mistrzowie Swiata oraz Europy i bez Pucharu Mistrzów. Zasługują na to jak nikt inny. :cry::cry::cry: Ale taki jest sport. Okropny i nie zawsze sprawiedliwy. To była ostatnia szansa tych wielkich piłkarzy. Wielki szacun im należy się. Aż na sercu smutno stało. 23 łata kibicuje Barce , ale.... naprawdę chciałem ten puchar dla tych dwóch wielkich i genialnych piłkarzy. Barca i tak jeszcze wygra.
Pirlo i Buffon już nie. :cry::cry::cry:
 

lobos

New member
Bez reklam
Savron,
Gigi zapowiedział po meczy, że jeszcze 2-3 lata nie odpuszcza ;-)

Co do meczu to faktycznie piękne widowisko. Wynik niby duży, ale ten kto oglądał widział, że były emocje i wszystko mogło się zdarzyć.
Liczyłem na Teveza, że coś ukąsi. Barca WIELKA i rozegrała świetny mecz.
Są w formie co potwierdzili w tym finale. W sumie scenariusz do przewidzenia...
Piękna postawa i walka Juve, ale i tak zwycięzca mógł być tylko jeden ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie ten mecz powinien się skończyć już w pierwszej połowie tak jak i RM w drugim meczu z Juve... RM dał tyłka i tak się skończyło jak widzieliśmy i mogą mieć do siebie pretensje, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić...
A co do Barsy też rożnie mogłoby być - mecz potem tak a nie inaczej się ułożył ale jeśli te wielkie drużyny nie będą wykorzystywały swojego potencjału na 100% to kto wie czy następną LM nie wygra ktoś kto jest dobry ale patrząc na potencjał i przykładowy papier to różnica w klasie będzie wynosiła 100-200% ... sytuacje muszą być wykorzystywane bo piłka jest czasem bardzo ładnym spektaklem ale często tez jest bardzo niesprawiedliwa...


Sędziego też nie bardzo rozumiem bo nie podyktował rzutu karnego dla Barsy bo nie było ruchu ręki ok zgadzam się ( choć przykłady na ostatnich MS pokazywały że różnie z tym ruchem ręki jest ) to dlaczego nie uznali bramki dla Barsy skoro tam też ewidentnie nie było ruchu ręki w kierunku piłki tylko piłka obiła się o dolną część ramienia... trzeba być w decyzjach konsekwentnym...


Też nie bardzo rozumiem tego płaczu u piłkarzy z Juve - bo mam wrażenie że oni przyjechali niby jako Ci gorsi i otwarcie o tym mówili, a po meczu wyglądało to tak jakby byli niemalże na równi z Barsa że mieli identyczne szanse na wygranie. Chyba że to z emocji- to co innego..


Prawda jest taka że już po pierwszej połowie mogłoby być po meczu tylko jak to zwykle bywa te wielkie drużyny nie wykorzystują swojego potencjału a później różnie z tym bywa. Teraz piłka okazała się sprawiedliwa.. Tylko nie zawsze tak było i nie zawsze tak będzie..


Nie wspomnę że bramka dla Juve to padła po takim zagraniu że to w trampkarzach ( a później powielano w juniorach czy seniorach) mnie uczono że piłki nie podaje się na swojej połowie w poprzek boiska jeśli nie jest adresowana do konkretnej osoby i z możliwością 99% że ta piłka dojdzie do adresata ... a tutaj nie dość że podał w poprzek to tak naprawdę chyba tylko obrońca Barsy wiedział komu ją podaje...


Oczywiście to wszystko co napisałem jest moim zdaniem :)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wróćmy na chwilę na nasze "krajowe podwórko" .
"Kolejorz" czyli Lech Poznań został mistrzem Polski sezonu 2014/2015 .
Będzie grał w eliminacjach Ligi Mistrzów , oby z powodzeniem . Powinien jednak moim skromnym zdaniem "wzmocnić" swój skład . Wypada tylko złożyć gratulacje :-|.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Patrzac obiektywnie Lech Poznan nie ma szans na awans do LM. W tamtym roku niemal w identycznym skladzie potrafili odpasc z ogorkami z Litwy. Wczoraj o maly wlos, gdyby Wisla tak naprawde mocniej sie postarala, to przegraliby MP. Oczywiscie mam w pamieci piekne boje Lecha w LE z City itd. Jednak teraz jakos tego nie widze. Nie z takimi ludzmi. Musialoby przyjsc 3-4 wartosciowych pilkarzy. Lepszych od tych co sa a na pewno jakis markowy napastnik.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mecz nie pokazał zbyt wiele ale jak to jest od kuchni tego nie wie byle kto. Jeśli chodzi o nasze podwórko, za granicami już nie wyjdą pewnie niektóre manewry więc wzmocnienia są potrzebne. Końcówki meczu już nie pamiętam ale atmosfera była ligowa!!
 

Rafal7

Banned
Patrzac obiektywnie Lech Poznan nie ma szans na awans do LM. W tamtym roku niemal w identycznym skladzie potrafili odpasc z ogorkami z Litwy. Wczoraj o maly wlos, gdyby Wisla tak naprawde mocniej sie postarala, to przegraliby MP. Oczywiscie mam w pamieci piekne boje Lecha w LE z City itd. Jednak teraz jakos tego nie widze. Nie z takimi ludzmi. Musialoby przyjsc 3-4 wartosciowych pilkarzy. Lepszych od tych co sa a na pewno jakis markowy napastnik.
Bym Juventusię się zapomniało?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj tv usłyszałem dobry tekst jaki poziom gry jest w naszej lidze taki poziom świętowania to odnosi się do sytuacji z Poznania jak tam świętowano mistrzostwo extra klasy ponad 40 osób do szpitala trafiło, około 50 osób aresztowanych , straty miasta na kilkaset tysięcy - to samo Barcelona oczywiście zero wybryków, strat miasta czy poszkodowanych... aż miło było popatrzeć jak ludzie się bawią w Barcelonie...
Zasrani kibole uczyć się od najlepszych może jeszcze coś Wam do tej pustej łepetyny doleci zanim całkiem nie pogrążycie polskiej piłki nożnej .....
 
Do góry