Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
Szkoda gadać, przypiepszyć takie kary że się przez parę lat taki delikwent nie ogarnie
Mnie zawsze dziwi to jak się narzeka na fotoradary i wysokość mandatów, ku.... mac, dla mnie radar to może stać co kilometr, dla mnie mandat za nie zapięcie pasów może być i 2000, nie łamie przepisów to mi to tryta
Druga sprawa, podsłuchiwanie politykow, srają się o to jak nie wiem co. Jak matole jeden z drugim nie jestes niczego winien to Cie zostawia w spokoju
Następne, ta co se w łeb strzeliła wszyscy wiedzą o kogo chodzi, strzeliła sobie w łeb bo jej się zrobiło przykro??? Odpaliła się bo tak nakradła że wiedziała co ją czeka, i nie rozumie czemu funkcjonariuszy za tą akcje męczyli
Kolejne, jak można policjanta karać, sądzić jeżeli jednemu czy drugiemu wpier..oli, wszystkim się w łbach przewraca, świat schodzi na psy i tyle
Dzis w radiu słyszałem że kary za przekroczenie prędkości są za wysoke i mają to zgłosić to trybunału, ale czy policja zabiera prawko za jazdę zgodnie z przepisami? Chyba nie
Caly czas się słyszy że jaki przygłup zabił po pijaku, ja to bym wjeb.....takiego do paki, praca w kamieniolomie i przez 20 lat takich wczasów nabrał by rozumu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj w Egipcie Sąd za burdy na stadionie kilkanaście osób skazał na karę śmierci i kilkanaście innych po kilkanaście lat więzienia ... a u nas dalej to samo ... dla mnie nasza piłka tyle warta co i Ci ala kibicie .. jedno wielkie g.... szkoda oczu, szkoda czasu , szkoda prądu na te patałachy chodzące po boisku... A jak się nie umie cieszyć i bawić z tytułu mistrza Polski to pieniądze te z PN dać na PS i PR i tam ludzie potrafią się bawić i cieszyć sukcesami...
A same drużyny też są winne jakby PZPN zaczął karać je również za takie burdy bo to są Koledzy w większości wypadków kibicie Ci sami którzy chodzą na mecze i o pewnych sprawach kluby wiedzą tylko nic z tym nie chcą robić.. bo tak wygodniej...
A potem są efekty ... miasto zdemolowane ludzie w szpitalach itp...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wczoraj w Egipcie Sąd za burdy na stadionie kilkanaście osób skazał na karę śmierci i kilkanaście innych po kilkanaście lat więzienia ....

Może nie koniecznie takie kary, ale dożywotni zakaz stadionowy i ciężkie roboty publiczne....tyle rowów w Polsce jest zaniedbanych ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bo taki jest szacunek do prawa w naszym kraju, niestety....
Jak policja użyje siły przy aresztowaniach bandytów, to jest przekroczenie uprawnień...ehh, szkoda gadać
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No, ale jak ostatnio policjant przypadkowo zastrzelil huligana na jakims stadionie w Polsce bo lecial z kolegami do mordobicia to zrobiono wielkie larum i doszlo do zamieszek. Policja zla itd.

Bo widzisz takie mamy wspaniale prawo... jeszcze troszkę to Policjant będzie się odwracał w drugą stronę jak coś odpowiedniego zobaczy i w cale nie będę się mu dziwił ... niech dalej bronią bandziorów, kibolów itp...




W końcu :)
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,H...ryt,wid,17620879,wiadomosc.html?ticaid=11505a
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Mnie Tylko drażni jedno, dlaczego tacy debile którzy się tłuką, niszczą mienie publiczne są chronieni przez prawo, prawo powinno chronić policjantów który próbują zrobic porządek w danej sytuacji, dla takiego nie ma żadnych praw i okoliczności które by mógłby za nim przemawiać i go chronić
Wracając do tego zastrzelonego czy postrzelonego, niby poszedł do piachu bo stał z boku?
Już to widzę, kozaczył razem z tą bandą przyglupow i tak to się skończyło
Następny mądry w Legionowie, policja zła kretyn połknął narkotyki i się udusił, jak on się dobrze uczył, jakim był grzecznym dzieckiem, jak byl dobrze wychowany, byl zwykłym ćpunem albo dilerem, no chyba że to bylo jego hobby, połykanie
Oczywiście zadymy byly bo policja przesądziła
Następnym razem to policja powinna pokazać jak potrafi przesądzić, tu jest problem w tym że jest brak jakiego kolwiek strachu i respektu do taki służb.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kapusta u nas tak było jest i będzie to tak jak w USA zabiją Policjanci czarnego to samo jest ... każdy czarny zabity to aniołek i człowiek bez skazy ... U nas każdy kobol jak sie go zabije to jest aniołkiem a tak naprawdę to Policjanci się niedobrzy... szkoda gadać..
 

Rafal7

Banned
Wystarczy troche prawo zmienić, na korzyść policji i tyle
Każdy mowi że policjant to frajer i tyle, bo to bo tamto
Dla mnie policjant to normalny czlowiek i ma zawod jak każdy z nas
I mysle że zdobycie zawodu policjanta to sztuka, a murarz, fryzjer czy kierowca zawodowy to byle co, małpa by się tego nauczyła, oczywiście te zawody to przykłady.
Przeciez policjant nikogo na siłę się nie czepia
Ja Ci powiem że całe te zadymy to jest wina rodzicow i naszego państwa
Rodzic dziecku przywalić nie może bo sąd, a państwo wprowadziło takie zasady
Ja chodziłem do szkoły podstawowej w latach 90-tych i powiem Ci że Tata trzymał mnie krótko, nie daj Boże jak do Mamy się źle odezwałem lub odpyskowałem
Szacunek do drugiej osoby musiał być.
A teraz, zbieranina w szkołach gdzie 15 wywalaja cycki nauczycielom albo zakładają kosz na łeb, mój syn jakby tak zrobił nauczycielowi to bym go rozerwał w locie, ale wiem że jakbym miał syna to by tego nie zrobił bo by mu strach nie pozwolił.
Także jak w domu Cię nie wychowają to ulica napewno nie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że to dom wychowuje młodego człowieka i to co rodzice przekażą tak później to owocuje w życiu dorosłym..
Niestety czasy się zmieniły i jest tzw. wychowywanie bezstresowe i to są efekty jakie widzimy, nawet Poznaniacy nie potrafią się bawić że ich drużyna zdobyła mistrzostwo Polski.. śmiech na sali..
W Warszawie ala kibice powinni roznieść Stolicę z żalu że mają drugie miejsce - na szczęście nic takiego się nie stało..- jakiś cud ... nad Wisłą...
 

collider

New member
Bez reklam
O kibicach z Warszawy to ja bym sie raczej nie wypowiadal bo juz wielkokrotnie pokazali co potrafia nie tylko u siebie, ale nawet za granica.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Za "zadymy" na naszych stadionach są winne też same kluby,to one wpuszczają bandytów.Od iluś już lat nikt bezimienny na stadion już nie wchodzi.Wszyscy zadymiarze są znani klubom,ale na stadion wchodzą.Jak się zrobi jakaś afera to rozdadzą kilka symbolicznych zakazów stadionowych i tyle.
Z bandytyzmem próbował walczyć Bednarz w Wiśle i co ? Dostał nóż w plecy od Cupiała.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O kibicach z Warszawy to ja bym sie raczej nie wypowiadal bo juz wielkokrotnie pokazali co potrafia nie tylko u siebie, ale nawet za granica.

Dokładnie to nie to że ja o nich zapomniałem tyle samo są warci co i Ci którzy w Poznaniu pokazali jak sie "bawić"

Za "zadymy" na naszych stadionach są winne też same kluby,to one wpuszczają bandytów.Od iluś już lat nikt bezimienny na stadion już nie wchodzi.Wszyscy zadymiarze są znani klubom,ale na stadion wchodzą.Jak się zrobi jakaś afera to rozdadzą kilka symbolicznych zakazów stadionowych i tyle.
Z bandytyzmem próbował walczyć Bednarz w Wiśle i co ? Dostał nóż w plecy od Cupiała.

100% racji .. szkoda tylko że PZPN tego nie widzi...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Za "zadymy" na naszych stadionach są winne też same kluby,to one wpuszczają bandytów.Od iluś już lat nikt bezimienny na stadion już nie wchodzi.Wszyscy zadymiarze są znani klubom,ale na stadion wchodzą.Jak się zrobi jakaś afera to rozdadzą kilka symbolicznych zakazów stadionowych i tyle.
Z bandytyzmem próbował walczyć Bednarz w Wiśle i co ? Dostał nóż w plecy od Cupiała.
To jest dokładnie ta sama sytuacja, jaka ma miejsce z pewnym radiem i pewną organizacją. Włodarze boją się podjęcia konkretnych działań, bo wydaje im się, że stracą zbyt wiele osób, które kupują bilety/ przekazują datki.
A mogłoby się okazać, że podjęcie konkretnych działań, w przypadku PN spowoduje, że na meczach zaczną się pojawiać całe rodziny.
Zawsze jak oglądam ligę hiszpańską i widzę te kibicujące "starsze panie" w szalikach klubowych to żałuję, że u nas tak nie ma, to jest piękno tego sportu, łączy osoby od niemowlęcia do późnej starości.

Wystarczy troche prawo zmienić, na korzyść policji i tyle
Każdy mowi że policjant to frajer i tyle, bo to bo tamto
Dla mnie policjant to normalny czlowiek i ma zawod jak każdy z nas
[...]
Ja Ci powiem że całe te zadymy to jest wina rodzicow i naszego państwa
Rodzic dziecku przywalić nie może bo sąd, a państwo wprowadziło takie zasady
Ja chodziłem do szkoły podstawowej w latach 90-tych i powiem Ci że Tata trzymał mnie krótko.......
Pełna zgoda, święci nie byliśmy, ale szacunek do starszych każdy z nas miał wpojony od najmłodszych lat.

btw. Taka ciekawostka
Podczas ostatniej rozprawy sędzia brytyjskiego sądu najwyższego Justice Pauffley oświadczyła, iż imigranci powinni mieć prawo bić swoje dzieci, jeśli pozwala im na to ich kultura
"Imigranci mogą bić swoje dzieci, jeśli taka jest ich kultura" | londynek.net

Oczywiście jest przeciwnikiem przemocy w ogóle, ale u nas zaczyna dochodzić już paradoksów w tym względzie.
Byłem ostatnio na zebraniu w szkole swojego dziecka i tam nauczycielka mówiła, że jest zobowiązana poinformować odpowiednie służby, jeśli usłyszy od dziecka jakikolwiek sygnał, że dostało choćby klapsa....normalnie ręce opadają
View attachment 12010
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja Ci powiem że całe te zadymy to jest wina rodzicow i naszego państwa
Rodzic dziecku przywalić nie może bo sąd, a państwo wprowadziło takie zasady
Ja chodziłem do szkoły podstawowej w latach 90-tych i powiem Ci że Tata trzymał mnie krótko, nie daj Boże jak do Mamy się źle odezwałem lub odpyskowałem
Szacunek do drugiej osoby musiał być.

Kapusta, zgadzam się z Twoimi poglądami. Jednak w cytowanym fragmencie popelniasz jeden błąd.

To nie jest tak, że kiedyś rodzic lepiej wychowywal, bo było inne prawo lub społeczne przyzwolenie na bicie dzieci. Rodzic, który CHCE wychować dobrze, zrobi to niezależnie od prawa, mody i obyczajów. Problem polega na tym, że pewna grupa rodziców NIE CHCE lub NIE RADZI SOBIE z wychowaniem. I w takich wypadkach prawo, obyczaje i moda nie pomogą. Absolutnie.

Zatem nie zwalajmy na nie.

PS. Dla uproszczenia rozważań pomijam rolę "otoczenia". Wpływ na nie mamy ograniczony, a oni z kolei ma na nasze dzieci wpływ ogromny.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Zawsze jak oglądam ligę hiszpańską i widzę te kibicujące "starsze panie" w szalikach klubowych to żałuję, że u nas tak nie ma, to jest piękno tego sportu, łączy osoby od niemowlęcia do późnej starości.

Henry, u Was może i nie ma. W Warszawie jest :)

Nie wiem jak w innych miastach, ale Twoje słowa w przypadku Warszawy to były prawdziwe kilka lat temu. Na meczach Legii są i staruszki i małe dzieci. Awantury w 99% przeniosły się w inne miejsca. Owszem są incydenty, ale o braku bezpieczeństwa dla normalnych ludzi mowy nie ma. Są ludzie w każdym wieku i z każdego środowiska. Są loze, są spotkania biznesowe i strefy VIP z nielimitowanym alkoholem. I wszystko przy super oprawach dawnej zylety.

Zakładam że tak jest na wszystkich nowych stadionach czyli tych budowanych na EURO 2012.

Reasumując, ligowy mecz na Legii nie różni się od tego w Hiszpanii. Pomijam poziom sportowy.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Na Śląsku nawet na żylecie też w gębę ciężko zarobić, no chyba, że w szaliku Legii lub Cracovii się tam pojawi :D
Chodzi mi bardziej o atmosferę i pełne trybuny, atmosferę tzw. około stadionową, a o poziomie to nie ma co dyskutować, bo u nas go po prostu nie ma ;)
 

Rafal7

Banned
Ja się zgadzam z wami wszystkimi, ale jeżeli synek wyróżnia się od najmłodszych lat w negatywny tego słowa pojęciu to trzeba od razu interweniować a nie głupie gadanie, najlepiej to wszystko dziecku zabronić, albo młody to się musi wyszaleć, mlode to głupie, trzeba od razu wprowadzać swoje zasady w domu i tyle, trzeba je stosować, dzieciak musi ich przestrzegać inaczej nie masz szans aby człowieka ułożyć
Ja nie mowie że dzieciaka trzeba katować, po prostu trzeba działać
 
Do góry