Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek masz racje, do siatkarzy można dodać jeszcze szczypiornistów za których również nie mamy się co wstydzić,wszyscy znają możliwości naszym piłkarzy ręcznych i moc naszej reprezentacji czołówka światowa.
To są dwie dyscypliny zespołowe które przynoszą nam wiele radości i są niekiedy upatrywane jako pretendenci do medali .Zawsze się liczą i nie robią za chłopców do bicia.
Piłka nożna jest w naszym wykonaniu na masakrycznym poziomie.

Dokaladnie szczypiornisci, rowniez naleza im sie brawa, a ze nei zawsze wychodzi to inna sprawa... Pilkarzom od lat nic nie wychodzi a tyle kasy dostaja w porownaniu do innych dyscyplin ze to az glowa boli...
 

collider

New member
Bez reklam
Dokaladnie szczypiornisci, rowniez naleza im sie brawa, a ze nei zawsze wychodzi to inna sprawa... Pilkarzom od lat nic nie wychodzi a tyle kasy dostaja w porownaniu do innych dyscyplin ze to az glowa boli...

Uwielbiam piłkę, lubie mecze, ale chyba nic mnie tak nie (wstawic dowolne niecenzuralne slowo ) jak wyzelowane gogusie przechadzajacy sie przed meczem w sluchawkach. O ile przelkne pilkarzy swiatowego formatu to widok polskich nieudacznikow (np. pilkarzy Zaglebia Lubin, spadkowiczow przy okazji) wzorujacych sie na gwiazdach wywoluje u mnie zarzenowanie. Bez urazy oczywiscie.
 

Rafal7

Banned
Uwielbiam piłkę, lubie mecze, ale chyba nic mnie tak nie (wstawic dowolne niecenzuralne slowo ) jak wyzelowane gogusie przechadzajacy sie przed meczem w sluchawkach.


Mam to samo, dziwną modę maja, wychodzą na boisko sprawdzać murawę jakby się znali na gunia.
Dobrze że nie awansowaliśmy do finałów w Brazylii.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Uwielbiam piłkę, lubie mecze, ale chyba nic mnie tak nie (wstawic dowolne niecenzuralne slowo ) jak wyzelowane gogusie przechadzajacy sie przed meczem w sluchawkach. O ile przelkne pilkarzy swiatowego formatu to widok polskich nieudacznikow (np. pilkarzy Zaglebia Lubin, spadkowiczow przy okazji) wzorujacych sie na gwiazdach wywoluje u mnie zarzenowanie. Bez urazy oczywiscie.

Widzisz zamiast nasladowac ich gre, to nasladuja to co jest najmniej istotne, a patrzac na ich gre to irytacja jest, wiec czlowiek tym bardziej wnerwia sie widzac taka nasza ala gwiazde...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dostali w siatkę wczoraj z nasza reprezentacją.
Aaa... śiatkówka :-D. Nie strasz tak więcej ludzi.:mrgreen: "Kanaram" kibicuje 30 łat. Zico, Tostao, Sokrates, Falcao, Kafu i td,. To dopiero byli magiki i artyści od piłki , reprezentacja marzeń i grający dla ludzi , nie dla pieniędzy i chwały pseudokibiców. Niekiedy już tego nie będzie , niestety. :(
 

collider

New member
Bez reklam
Z drugim garniturem Litwy. To co Lewy gra w kadrze to kryminal a wyciagniecie tego amatora z pierwszej ligi to juz szczyt kunsztu Nawalki. Obawiam sie, ze chlop zaslynie z tego, ze zremisował lub przegral z Gibraltarem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z drugim garniturem Litwy. To co Lewy gra w kadrze to kryminal a wyciagniecie tego amatora z pierwszej ligi to juz szczyt kunsztu Nawalki. Obawiam sie, ze chlop zaslynie z tego, ze zremisował lub przegral z Gibraltarem.

Ja nawet nie ogladalem, nie chcialem sie denerwowac..
 

collider

New member
Bez reklam
Masz po czesci racje, ale mowa jest tez tam o aplikacjach dedykowanych fanom pilki. Inna sprawa np. w moim KD nie zalatwie sprawy wylaczenia komentarza czy dialogu jednym kliknieciem bo musze zwyczajnie albo wyciszyc caly central albo w opcjach glownych go wylaczyc.
 

collider

New member
Bez reklam
To fakt dostali koszmarne lanie, ale taki jest sport. Nie skreślałbym jeszcze Hiszpanów, chociaż mam wrażenie, że powoli dobiega końca pewna era. Niektórzy piłkarze są już chyba lekko wypaleni i ta magia przestaje działać. Widać to nawet przez pryzmat Barcelony. Dziwię się, że trener nie postawił bardziej na młodych, głodnych sukcesu piłkarzy. Przecież w tym roku piłka hiszpańska na polu klubowym zdominowała Europę i można było pomyśleć o kilku innych zawodnikach.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Holandia postawiła na młodych i proszę bardzo :). U nas jakoś to nie wychodzi, dziwi mnie, że piłka jest naszym sportem narodowym hehe
 
Do góry