Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Tylko przypomnę, że wczoraj poznaliśmy mistrza Hiszpanii czyli Atletico Madryt, zdobywcę Pucharu Niemiec Bayern Monachium i zdobywcę Pucharu Anglii Arsenal Londyn.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja już znam ;) ...............Madrid, w wolne miejsce można sobie samemu wpisać :p

Nie bylo lekko, zasluga bramkarza RM, ale w dogrywce juz pokazali ze mistrz jest tylko jeden REAL MADRYD - niech zyje krol.. a trener Atletico jak dla mnie powinien chodzic do psychologa bo naprawde emocjonalnie to jest bardzo kiepski, jeszcze gorszy jak kondycja jego druzyny..
Ale nasi pilkarze mogliby sie wiele nauczyc jak nalezy grac do konca i jaka sie powinno miec kondycje, bo co by nie mowic Atletico tez do 90 mion dawali rade...
 

collider

New member
Bez reklam
Stara zasada pilkarska mowi, ze jak sie nie ma umiejetnosci to trzeba to nadrabiac wybieganiem i walka. Tak gralo Atletico. Niestety Realowi udalo sie przetrwac ten okres a potem gdy sil zabraklo wziely gore umiejetnosci czysto pilkarskie a te sa po stronie Realu. Nie da sie ganiac za pilka przez 120 minut. Tak grac to potrafia chyba tylko Niemcy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Stara zasada pilkarska mowi, ze jak sie nie ma umiejetnosci to trzeba to nadrabiac wybieganiem i walka. Tak gralo Atletico. Niestety Realowi udalo sie przetrwac ten okres a potem gdy sil zabraklo wziely gore umiejetnosci czysto pilkarskie a te sa po stronie Realu. Nie da sie ganiac za pilka przez 120 minut. Tak grac to potrafia chyba tylko Niemcy.

Niemcy tez mogliby miec problemy, a patrzac na BM jak gral z RM to tez jakos tej klasy co mieli rok wczesniej nie bylo widac..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mimo, że byłem za Atletico to szacun dla Królewskich, byli lepsi. Prawda jest taka, że Atletico ma za sobą ciężki sezon, a tam nie ma tylu zmiennikow co choćby w Realu i już kondycji na końcówkę sezonu nie było, to widoczne było w ostatnich meczach.
A dla Realu podwójny szacun bo wyrzucili za burtę butny BM :)
 

collider

New member
Bez reklam
Niemcy tez mogliby miec problemy, a patrzac na BM jak gral z RM to tez jakos tej klasy co mieli rok wczesniej nie bylo widac..

Mi bardziej chodziło o całokształt z tego z czego słynął Niemcy. Z gry do końca i z bardzo dobrego przygotowania fizycznego. Widać to choćby po ich kadrze bo o BM ciężko mówić, że to typowo niemiecki klub bo to raczej teraz taka międzynarodówka.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mi bardziej chodziło o całokształt z tego z czego słynął Niemcy. Z gry do końca i z bardzo dobrego przygotowania fizycznego. Widać to choćby po ich kadrze bo o BM ciężko mówić, że to typowo niemiecki klub bo to raczej teraz taka międzynarodówka.
Jedno trzeba im przyznać, obecny BM w ogóle nie gra jak niemiecki zespół, teraz ich gra bardziej przypomina Barce sprzed lat- tych dobrych ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi bardziej chodziło o całokształt z tego z czego słynął Niemcy. Z gry do końca i z bardzo dobrego przygotowania fizycznego. Widać to choćby po ich kadrze bo o BM ciężko mówić, że to typowo niemiecki klub bo to raczej teraz taka międzynarodówka.

Zgadzam sie i Henry tez ma racje..:)
 

collider

New member
Bez reklam
Chlopaki zaskoczyli mnie. Po porazce w eliminacjach ME z Slowenia pomyslalem, ze ta druzyna stala sie sloikiem ogorkow. Pierwsza przegrana z Brazylia jednak napawala juz optymizmem bo zaprezentowali sie dobrze a juz zwyciestwo pokazalo, ze potencjal jest olbrzymi i trzeba go teraz dobrze wykorzystac.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chlopaki zaskoczyli mnie. Po porazce w eliminacjach ME z Slowenia pomyslalem, ze ta druzyna stala sie sloikiem ogorkow. Pierwsza przegrana z Brazylia jednak napawala juz optymizmem bo zaprezentowali sie dobrze a juz zwyciestwo pokazalo, ze potencjal jest olbrzymi i trzeba go teraz dobrze wykorzystac.

Dokladnie to sa dobrzy siatkarze tylko to jest sport, nie zawsze chce wyjsc, w porownaniu do pilkarzy to i tak niebo a ziemia..
 

Rafal7

Banned
Lolek masz racje, do siatkarzy można dodać jeszcze szczypiornistów za których również nie mamy się co wstydzić,wszyscy znają możliwości naszym piłkarzy ręcznych i moc naszej reprezentacji czołówka światowa.
To są dwie dyscypliny zespołowe które przynoszą nam wiele radości i są niekiedy upatrywane jako pretendenci do medali .Zawsze się liczą i nie robią za chłopców do bicia.
Piłka nożna jest w naszym wykonaniu na masakrycznym poziomie.
 

collider

New member
Bez reklam
Szczypiornistów czeka mega ciężki mecz z Niemcami. Wiem, że chłopaki grać potrafią, ale to będzie naprawdę ciężka przeprawa i próba dla naszej drużyny. Chociaż w tym przypadku nawet ewentualna przegrana nie zmieni opinii, że to solidna drużyna.
 
Do góry