Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

fred23

Member
myslę , ze Juve nie ma szans , mam duży szacunek do nich , i niejestem fanem Real-u , ale Ancelotti odmienił Real na wielki +
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale grali już lepiej :) zobaczymy co to będzie we wtorek - dla mnie jest ważne żeby oba zespoły z Hiszpanii zagrały w finale :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I jest 1:2 tylko dla Juve i bardzo dobrze, raz na jakiś czas jestem zły jak diabli na RM i dzisiaj jest ten dzień. Wychodząc z pracy powiedziałem koledze że to nie miliony grają tylko piłkarze i Włosi nie mają nic do stracenia a RM wyszedł na murawę jak zwycięzcy i to się zemściło tak jak BM z Dortmundem..
Jedno jest pewne przy takiej grze RM nie zdobędzie LM nie ma szans , tam potrzeba gruntowana przebudowa obrony bo wg mnie jest to jedna z najsłabszych defensyw z tych najlepszych zespołów na świecie... Pierwsza bramka to tragedia - szkoda pisania... Varane -gość jest niezły ale co drugi , trzeci mecz jak nie zrobi kiksu to chory jest... mam też nadzieję że Ramosa sprzedadzą i kupią kogoś konkretnego do obrony...
Myślę że będą mieli o czym myśleć przez tydzień nadchodzący...
Jutro cała nadzieja w Barsie...
 

collider

New member
Bez reklam
Real na pewno jest dalej faworytem, ale Juve pokazalo, ze trzeba traktowac ich bardzo powaznie i ze nie sa w polfinale przypadkiem. Bardzo ladnie graja z kontry a to bedzie atut szczegolnie na boisku w Madrycie. Real musi w najblizszym czasie pomyslec o bramkarzu. Casillas jest jakis taki elektryczny.
 

Toskull

New member
Juve było lepsze, ale 2-1 to raczej za mało by awansować do finału. No chyba, że Ramos znowu się czymś"wykaże" i ułatwi robotę rywalom ;)
 

boromirep

New member
Widzę że niektórych nic nie nauczy , tak samo wszyscy mówili przed meczem a jaki jest wynik każdy widzi , i był on odzwierciedleniem gry . nie jestem fanem żadnego z obu tych zespołów ale większy problem ma Real , choćby dlatego że wloskie zespoły dobrze grają w obronie a atak pozycyjny nie jest dobra stroną realu , oni się raczej muszą rozpędzić . wolałbym żeby wygrał Juventus żeby utrzeć nosa tym klubom które lożą miliony za zawodnika który nie jest tego wart chociaż moze się na tym nie znam i już im się kasa zwróciła
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzę że niektórych nic nie nauczy , tak samo wszyscy mówili przed meczem a jaki jest wynik każdy widzi , i był on odzwierciedleniem gry . nie jestem fanem żadnego z obu tych zespołów ale większy problem ma Real , choćby dlatego że wloskie zespoły dobrze grają w obronie a atak pozycyjny nie jest dobra stroną realu , oni się raczej muszą rozpędzić . wolałbym żeby wygrał Juventus żeby utrzeć nosa tym klubom które lożą miliony za zawodnika który nie jest tego wart chociaż moze się na tym nie znam i już im się kasa zwróciła



Kolego gwarantuje Ci że na CR 7 to już tak myślę ze 200-300 % zarobili tego co włożyli a jeszcze go sprzedadzą i jeszcze do tego czasu im zarobi...


CR7 jest wart , ale Bale nie pasuje mi tam ,


Bale jak nic ze sobą nie zrobi to razem z Ramosem do odstawki polecą.. jego minuty coraz szybciej biegną w RM...
 

lobos

New member
Bez reklam
Bale niech idzie na wyspy a do Realu Pogba i gramy 4-4-2.
Co do obrony to faktycznie każdy z chłopaków gra nierówno.
Ramos potrafi głową pięknie strzelić i z wolnego ukąsić a czasem spieprzy tak w obronie, że szkoda gadać.
Pepe to taki trochę oszołom nieobliczalny. Często czerwień przez głupotę złapie i tym samym osłabi drużynę.
Varane młody i ambitny, ale ma kiksy i głupie zagrania.
Tyle, że jest bardzo szybki i potrafi tym nadrobić i często naprawić swój błąd.
Ronaldo póki strzela po 50 goli niech gra tylko do wolnych niech już nie podchodzi ;-)

Zobaczymy co dziś na Camp Nou pokażą...?
Myślę, że Barca i to gładko 3:1 z naiwną nadzieją w tej jednej bramce na awans Bayernu w Monachium.
W obecnej dyspozycji Barca głównym kandydatem do triumfu w LM.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O właśnie o Pepe zapomniałem o tym świetnym piłkarzu on pod rękę z Ramosem i nara z RM... bo Varane się wyrobi jeszcze młodziak ale uważany jest za jednego z najlepszych obrońców na świecie - podobno tylko niestety zdarzają mu się kiksy tak jak i ostatnio gdzie nie dużo brakowało a byłoby 3:1...




I jest już po meczu po pierwszej połowie byłem zły jak diabli że Barsa nie wykorzystała 3 sytuacji - 100% i już pomyślałem sobie że może tak się zdarzyć że w finale zagrają dwie drużyny które na to nie zasługują w mojej opinii.... Ale na szczęście jest taki fenomen jak Messi i Neymar i jest cacy tak jak powinno być.
A kto wie czy przy remisie to w Niemczech znając szczęście Niemców jakie mają bez względu czy chodzi o reprezent. ich narodową czy też generalnie w występach LM to przy pechu Barsy to właśnie w finale zagrałby BM - pomimo co dzisiaj było pokazane że dzieli ich klasa albo dwie ... tylko piłka niestety nie jest sprawiedliwa..


I dwa słowa o Lewym kolejny raz będę pisał że to jest taki napastnik który w 98% jak nie dostanie dogodnej piłki to sam nie jest w stanie nic a nic zrobić tak jak to jest w przypadku największych piłkarzy... Miał jedną sytuację 100% i nie wykorzystał dzisiaj, pomimo że był jedynym napastnikiem ale niestety jeśli nie będzie podejmował pojedynków jeden na jeden i ich wygrywał to "gwiazdą" dużego formatu nigdy nie zostanie... a szkoda bo potencjał niewątpliwie ma i zawsze będę trzymał kciuki żeby się rozwijał.


I wrócę do finału, jeśli RM pokona Juve to sercem jestem za RM ale jeśli RM nie pokaże tego co potrafi, a Barsa będzie tak grać jak to widać było dzisiaj to pomimo serca do RM, bardziej cenie to co zespół pokazuje i wolałbym żeby w takim wypadku Barsa wygrała LM. Ale poczekamy i zobaczymy jak to wszystko się ułoży... Wierzę że RM stać na to żeby zagrali tak jak to czasem pokazują a wtedy będzie jeszcze lepszy finał :) czego wszystkim kibicom życzę, choć bez wątpienia najlepszy atak ma Barsa, bo z obroną to różnie bywa choć mniej kiksów ma niż obrona RM.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:bober::bober::bober: Jak powiedział Don Corleone: "Zemsta jest dobra na zimno":D:D
Ale to był mecz!! Kocham Cię "Barca":D Pozdrawiam Wszystkich prawdziwych kibiców, niezałeżnie komu kibicujących. "Baern" zasługuje na szacunek. Noer , to najlepszy bramkarz świata. Nie ma dyskusji. A mecz ten na długo zostanie podręcznikiem taktyki i strategij współczesnej piłki.
 

lobos

New member
Bez reklam
Piękny mecz! Szkoda tego Bayernu , bo rozsypali się w momencie.
Manuel jest #1 i potwierdził to dziś niejednokrotnie.
Interwencja z pierwszej połowy i szpagat w ułamku sekundy...
Klasa sama w sobie.
Lewy oszołomiony. Szkoda, że nie trafił tej patelni od Mellera.
Awans Barcy do finału pewny. Pokazali kawał dobrej piłki.
Messi na 2m2 robi trzech obrońców... Wariat!
Ten gość jest jak Jordan "Space"! :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
:bober::bober::bober: Jak powiedział Don Corleone: "Zemsta jest dobra na zimno":D:D
Ale to był mecz!! Kocham Cię "Barca":D Pozdrawiam Wszystkich prawdziwych kibiców, niezałeżnie komu kibicujących. "Baern" zasługuje na szacunek. Noer , to najlepszy bramkarz świata. Nie ma dyskusji. A mecz ten na długo zostanie podręcznikiem taktyki i strategij współczesnej piłki.

Kolego nie ma możliwości każdy zagorzały kibic kibicował Barsie, nawet jak w BM trzech Lewandowskich by grało...:) dzisiaj pokazali w którym szeregu sa obie te drużyny...
Piękny mecz, Barca górą :bober:
szkoda tylko, że Lewy nic nie ustrzelił

Więcej musi się starać bo niestety czasem jest tak jak dzisiaj że trzeba samemu pociągnąć mecz i coś zrobić .... Ale niesamowicie milo jest patrzeć to co Messi i Neymar wyprawiają z zawodnikami , po dwóch trzech kiwają jakby z dziećmi grali... A Boateng chyba nigdy tego nie zapomni jak go objechał Katalończyk... :) Też jest widać że inaczej kiwa jak np. CR 7 ...
Oby kiedyś Lewy zaczął się kiwać chociaż na 30% tak jak oni to robią.....


A i zapomniałem bramkarz BM do RM i będzie cacy :)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Krotko i na temat. Barcelona w finale. Jedynie cud moze uratowac Bayern. Lewy bezplciowy. Gwiazdy Barcy nakryly go czapka. U Niemców widac brak Robena i zabojada. Bez nich to niestety nie ta sama druzyna.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Powiem, ci, że jak jeszcze niedawno krytykowałem go za brak gry w polu, to ostatnio zaczynam go coraz bardziej doceniać za dojrzałość piłkarską, o ile BM traci na brakach personalnych, to Lewy zyskuje i gra coraz lepiej. Dzisiaj niestety nie miał z kim za bardzo pograć, poza Mullerem, a i tak brał ciężar gry na siebie.
Gdyby Lewy dostał takie piłki jak Suarez, to pewnie zamieniłby je na gole, Gryzoniowi dzisiaj ewidentnie nie szło ;)
 
Do góry