Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Uwielbiam Dortmund w końcu pokazali że wygrać to trzeba pobiegać, a nie chcieć przejść przez mecz żeby jak najwięcej sił wystarczyło na LM ... BM baj baj baj... Jeszcze tylko Barsa pokaże miejsce w szyku i będzie gicio ... karne wykonane przez BM to najlepsze jakie w życiu oglądałem.. w C+ będą często pokazywane :)
 

collider

New member
Bez reklam
Ale ty tego Bayernu nie lubisz lolek ;).
Ciekawe kiedy Lewy sie pozbiera po tym faulu. Podobno ma wstrzasnienie mozgu i pekniecie szczeki.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Uwielbiam Dortmund w końcu pokazali że wygrać to trzeba pobiegać, a nie chcieć przejść przez mecz żeby jak najwięcej sił wystarczyło na LM ... BM baj baj baj... Jeszcze tylko Barsa pokaże miejsce w szyku i będzie gicio ... karne wykonane przez BM to najlepsze jakie w życiu oglądałem.. w C+ będą często pokazywane :)
W C+ nigdy nie będą pokazywane, właściwie powinieneś to wiedzieć ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lewego mi szkoda - to nie ma dyskusji, A BM chciał jak najmniejszym kosztem wygrać a to mi się nie podoba... i dlatego tak się cieszę że Dortmund wygrał...


Gerus pewnie masz rację ale chciałbym :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Tak jest Panowie. Bayern przegrał zasłużenie.
Robert pechowy na sam koniec, ale oby szybko doszedł do siebie.
Barcelona za to koncertowo... 6:0 na pełnym luzie ;-)
Czuję, że rozniosą Bawarczyków w półfinale :)
Suarez zaczyna szaleć i trio uzupełnia się wzajemnie znakomicie.
Szykuję się na Grand Derby w Berlinie ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spoko mam nadzieję że Lewy zagra bo może nie jest moim idolem ale trzymam za niego kciuki, choć zdrowie najważniejsze - ja chyba na jego miejscu dałbym sobie spokój, a druga sprawa i tak szans nie mają z Barsą :) Niech regeneruje siły na mecze z reprezentacją RP :) i niech w końcu mi pokaże że jest "gwiazdą" również w naszej reprezentacji:)
 

collider

New member
Bez reklam
Oj tam nie maja. Boisko pokaze kto jest lepszy. Mi akurat tam wszystko jedno kto przejdzie dalej. Najwazniejsze zeby byly piekne akcje, gole itd.
Niech Lewy walnie hatricka a potem przejdzie do jakiegos United :).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie rob mi tego Barsa musi wygrać - przyłącz się do mnie Kolego...:)
A MU kiedyś lubiłem ten zespół teraz marnie grają nie wiem co się z nimi dzieje ale ...
 

collider

New member
Bez reklam
W obecnych półfinałach grają chyba najbardziej zasłużone kluby w historii. Brakuje mi trochę świetności Juventusu, który swego czasu był jakiś taki magiczny. Zbladła też wielkość Ajaxu a to przecież też była swego czasu siła, chyba trzy puchary z rzędu. To samo AC Milan.
 

collider

New member
Bez reklam
Dzis Puchar Polski zdobyla Legia Warszawa. Sam mecz przecietny. Koszmarna murawa za to obylo sie bez zadymy. Boniek jako prezes PZPN ma jak na razie szczesliwa reke.
 

Rafal7

Banned
Już dawno powinna być tak przyjazna atmosfera na meczach naszej Ekstraklasy,Pamiętam jak miałem naście lat i w latach 90 każdy stadion i trybuny były okratowane, teraz i tak kibice są bardziej cywilizowani.
 

collider

New member
Bez reklam
Jednak Mayweather. Walki nie ogladalem. Nie dotrwalem :(. Trzeba to nadrobic bo jak czytam komentarze to swiat jest podzielony. Podobno walka troszke rozczarowala.
 
Do góry