Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Można już szukać trenera dla RM, a przy okazji Perez mógłby się też wysadzić z roli Prezesa.. NIgdy nie myślałem, ale dzisiaj dość miło było mi popatrzeć jak kamera pokazała jego minkę... bo duża zasługa jest w tym co robi dla tego klubu, podejmując swoje decyzje. Mecz tragedia , jedynie RM grał przez 20 min ,,, na tyle było ich stać.. a przy skuteczności np Benzemy to musi chyba mieć ze 20 sytuacji aby jedną bramkę strzelić.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ma chłopina co do myslenia.. tylko czy coś sensownego wymyśli .... :)



Mi tam go nie szkoda... konsekwencje swoich decyzji trzeba ponosić , to nie jest dziecko w piaskownicy...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Do wywalenia z klubu są na pewno 3 osoby:

Perez, który wypuszczając Ronaldo(50goli w sezonie) nie ściągnął żadnego zawodnika, który zapewniłby chociaż połowę zdobyczy Ronaldo, Hazard sam się wpraszał do klubu.

Lopetegui - pomijam fakt, że to piłkarze są bez formy i przygotowania fizycznego, ale jego wybory i taktyka to może poziom Eibar.

Benzema - Suarez dzisiaj pokazał Perezowi jak ma grać napastnik wielkiego klubu.

Perez założył, że Lopetegui ugra coś z tą kadrą i pieniążki przeznaczy w lecie na nurka. Niestety po dobrym poczatku sezonu sprawy się spierdzieliły i kozłem ofiarnym został trener, który nie mógł już nic z tego wycisnąć. Liczyłem najwyżej na remis w tym meczu, ale ta manita może być bodźcem do wietrzenia w kkubie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lewy nie ma szans, za stary już jest, a ten klub musi szukać w młodszych swojej przyszłości.. Perez nie powinien być trenerem, bo od tego wszystko się zaczyna..
 

fred23

Member
Pozamiatali
Ramos kopiący sie w czoło
Beznadziejny Nacho
Bale .... ha ha ha ha
Szkoda mi tylko Courtois , bo nikt mu nie pomagał , tylko przeszkadzali ...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W obecnym realu nie ma zaangażowania, goście w każdym meczu biegają mniej km niż przeciwnik. Nie ma kontrataków, nie ma stałych fragmentów i przede wszystkim nie ma kroosa i modrica...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W obecnym realu nie ma zaangażowania, goście w każdym meczu biegają mniej km niż przeciwnik. Nie ma kontrataków, nie ma stałych fragmentów i przede wszystkim nie ma kroosa i modrica...

Bo to zaangażowanie miało na imię i nazwisko CR 7... bo jemu bez względu ile bramek strzelał, ile razy zdobywał takie czy inne trofeum to zawsze było mu mało .. czasem wystarczyło Jego spojrzenie na Gościa, który spiep.. np podanie.. i więcej nie trzeba było.. teraz to podobno dzieje się w Juve.. Szczęsny powiedział, że juve jeszcze nigdy tak nie było zmotywowane jak jest teraz za czasów CR7... to nie oznacza, ze nagle będą mistrzami LM, ale ważne jest podejście do tego co się robi.. a Dzisiaj RM to jak dzieciaki we mgle.. szkoda nawet czasu na pisanie..wczoraj pokazali w jakim miejscu są dzisiaj..kiedy nie ma dobrego trenera i Gościa w zespole , który by nad tym wszystkim panował.. A jak jeszcze słucham ich wypowiedzi np Isco.. szkoda czasu.. bo na Jego miejscu dwa razy bym się zastanowił co powiedzieć , o kimś kto strzelał po 50 bramek w sezonie, kto tyle zrobił dla klubu ile właśnie CR 7.. nie wspominając, ze to nie on sam chciał odejść z klubu, tylko Prezes nie wywiązał się z obietnicy danej jemu jak i Jego menadżerowi..
 
Ostatnia edycja:
Do góry