Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron
Gra obu zespołów to jakiś dramat, w zasadzie to samo dzieje się z Bayernem, czyżby wypaleni zawodnicy?

Real całkiem mocno wystartował i zapowiadało się na fajny sezon z odblokowanymi graczami, którzy byli w cieniu Ronaldo i nagle po przerwie na reprezentacje wszystko padło. Isco kontuzja, marcelo kontuzja, Carvajal kontuzja, Toni Kroos grający na blisko 90% skuteczności podań nagle odwala jakieś kiksy, Modric jakiś przygaszony i Bale w każdym meczu schodzący z boiska z urazem... A Hazard do tej pory się oferuje Realowi i mówi, że to klub jego marzeń- Perez śpi i czeka na Nurka z psg:/
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A no dokładnie, najlepsze jest tłumaczenie, że zgłasza gwałt teraz bo wcześniej była w szoku i miała traumę, ale nie przeszkadzało to wziąć prawie 400k.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A no dokładnie, najlepsze jest tłumaczenie, że zgłasza gwałt teraz bo wcześniej była w szoku i miała traumę, ale nie przeszkadzało to wziąć prawie 400k.

Traumę, szkoda , że i ja się z nim nie .. tez miałbym traumę, a teraz by mi się przypomniało, że w sumie świat o mojej traumie po kilku latach powinien się dowiedzieć.. a przy tej okazji zamiast 375 tys to chciałbym z 1 mln $ bo przez te lata leczyłem się i miałem depresję z tego powodu.. wszystkie teraz się przebudzą zgwałcone jego "pociechy", bo przecież dzisiaj wystarczy powiedzieć , że zgwałcił mnie ... szkoda, że ta trauma wtedy nie powiedziała jej , że trzeba to zgłosić, a nie brać kasę ...

Nie potrafię tylko tych gwiazd zrozumieć, mają fajne kobiety, żony, mają wszystko a pomimo tego ryzykują przygodnym seksem, gdzie wiadomo jak może się to skończyć.. nie do pojęcia. dzisiaj patrzyłem zdjęcia z libacji z Rosji naszych Orłów.. naprawdę mając fajne, że im chce się pakować w jakieś "dziwne" Rosjanki.. bo mowa nawet o prostytutkach..

Dlatego tutaj nie rozumiem ani CR 7 ani innych gwiazd czy to z filmu czy też ze sportu... te z filmu też dzięki wizycie w łóżku mają dzisiaj pozycję, kasę i nagle teraz uświadomiły sobie, że były molestowane itp.. oczy można przecierać ze zdumienia..

Ps. Z drugiej strony to tak jest jak się nie myśli co się robi to potem są tego efekty.. nie jeden o tym się przekonał.. że z dup.... nie ma żartów..
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A co tu rozumiec. Alkochol, impreza, klejace sie laski....

Poszla z nim do hotelu, wskoczyla z nim do jacuzzi to co, taka tepa byla ze nie wiedziala do czego to zmierza? Myslala ze potem bedzie chcial z nia grac w szachy.

Dla mnie to tepe laski (chociaz moze nie takie tempe bo licza na kase).... Kasa im sie skonczyla to teraz chca nowa.


Jeszcze idiota mial jedna przygode podpisal porozumienie to jeszcze drugi raz w takie samo bagno wskoczyl. Ewidentnie za durzo strzelal goli z glowki, bo cos mu tam przeskoczylo.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I tu się z Tobą zgadzam.. niewątpliwie z głową coś w tych momentach jemu i innym szwankuje.. tylko szkoda Rodzin takich ludzi... a szczególnie dzieci.. ale trzeba mieć rozum aby nie pakować się w takie sytuacje..
Bo co innego kiedy gościówa zostaje zgwałcona, ma ślady pobicia, przemocy itp., idzie zaraz na policję to takiemu huj... krzesło elektryczne i naprzód bez względu czy to gwiazdor czy zwykły cwel.. ale w takich przypadkach to śmiech na sali, a jak się czyta, ze teraz jeszcze jakieś dwie inne sobie przypomniały o gwałcie.. w tym jedna Angielka, a te same wskakują po kilu piwach każdemu do łózka.. zaraz będzie cała drużyna piłkarska kobiet, która z nim spała i każda z nich została zgwałcona..
A najbardziej to chyba mnie śmieszą te aktorki, które to dzisiaj tak gwarno mówią o mobbingu.. szkoda tylko, że jak nikim nie były to o tym nie mówiły, więc chyba interes w tym wyczuwały wtedy skoro nie leciały na Policję.. dzisiaj kasiorka, pozycja to można sobie poprzypominać jak to były gwałcone i mobbingowane....
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dokładnie lolek. Są głupie laski, które dla kasy zrobią wszystko, a prostytutek nie jest mi w ogóle żal. Poza tym czy może klient zgwałcić prostytutkę bez śladów pobicia, siniaków itd? Ewidentie ktoś chce gościa zniszczyć. Tak czy inaczej czekam na proces i werdykt, jeżeli Ronaldo zostanie uznany winnym to ma po karierze.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie lolek. Są głupie laski, które dla kasy zrobią wszystko, a prostytutek nie jest mi w ogóle żal. Poza tym czy może klient zgwałcić prostytutkę bez śladów pobicia, siniaków itd? Ewidentie ktoś chce gościa zniszczyć. Tak czy inaczej czekam na proces i werdykt, jeżeli Ronaldo zostanie uznany winnym to ma po karierze.

A najlepsze jest to, że przez głupotę....bo nikt w takie bzdury nie wierzy... ale jak się tym razem rozejdzie po kościach to myślę, że On sam jak i inni dwa razy się zastanowią czy jest sens w takie coś się pakować na drugi raz.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
https://www.meczyki.pl/newsy/dokume...alszowane-jest-oficjalne-oswiadczenie/93991-n

I chyba to będzie na tyle. Jeżeli to była tylko wielka sciema i próba wyłudzenia kasy to Ronaldo z pomocą prawników powinien pisemko niemieckie i tą laskę zrównać z ziemią.

Nie cierpię gwałcicieli i uważam, że powinno się ich utylizować, w tej sytuacji cieżko mi uwierzyć w to, że gość mający kasy jak lodu, który może wynająć sucz z pełnym serwisem miałby zgwałcić jakaś panienkę.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś byliśmy ze znajomymi w pewnym klubie i byli tam dwaj Celbryci z naszego ogródka.. nie będę pisał co tam się działo.. i patrząc, że Ci celebryci w stosunku do takich gwiazd jak CR 7 i inni to Ci nasi
byli pikusie.. to naprawdę niewiele potrzeba aby z takiej zabawy wyszło właśnie coś w tym stylu.. Bo głupie babki i jak i panie lekkich obyczajów tylko czekają na takie okazje..
Szkoda mi jest Go jako człowieka, bo nie wierzę w żadne jej słowo, a patrząc ile pomógł dzieciakom, domom dziecka, szpitalom itp., jednak bez względu na wszystko jak się nie myśli w pewnych sytuacjach to konsekwencje potem trzeba ponosić.. a patrząc ile ma do stracenia to powiem, że gorszej głupoty w swoim życiu chyba nie zrobił.. Ktoś kiedyś mądry powiedział, ze alkohol trzeba wiedzieć ile, gdzie i przede wszystkim z kim pić...
 
Do góry