Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zasłużył całym sezonem. Świetny pomocnik i szkoda mi tylko Iniesty, który takiej nagrody nigdy nie dostał bo razem z Modriciem to mózgi europejskiej piłki:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron
Dopiero teraz zauważyłem Twój post. Luka zasłużył i przerwał hegemonię dwóch kosmitów, którzy nie mieli szacunku ani honoru pojawić się na gali.

Fred
Gdyby tak Milik w lm strzelił ostatnio:)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron
Dopiero teraz zauważyłem Twój post. Luka zasłużył i przerwał hegemonię dwóch kosmitów, którzy nie mieli szacunku ani honoru pojawić się na gali.

Fred
Gdyby tak Milik w lm strzelił ostatnio:)

Pakolo, nie pij tyle. Przestań, proszę Ci. Czym Luka zasłużył na to?
Ta "Złota Piłka", z każdym rokiem ma więcej farsy i niezrozumiałych decyzji. Tak na prawdę , to R7 więcej zasłużył na tą piłkę w tym roku, niż Modrić.
Messi na 5 miejscu??! Naprawdę? Nu bez kpin, poproszę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chciałbym minę Prezesa RM zobaczyć po tych kego trzech bramkach. A to już trzeci czy czwarty raz strzela trzy bramy AM. Kto przy zdrowych zmysłach sprzedaje takich piłkarzy jsk Messi, CR7 itp. I chodziło o podwyżkę zaledwie 14-15 mln euro rocznie.... to teraz już mają tylw w plecy po odpadnięciu z LM. Perez wie co robi... :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek nie chodziło o żadną podwyżkę, a o system podatkowy w Hiszpanii, z którym Ronaldo sobie nagrabił, a klub nie udzielił mu żadnego wsparcia.

Perezowi można wybaczyć ten sezon bo dobrze zarządza klubem.
Zakładał, że młodzież pociągnie ten wózek i się trochę przejechał, ale wygrał 4lm w 5 lat:)

Po ostatnich upokorzeniach ze strony bordowych, Perez musi rozbić bank w lecie!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
https://www.przegladsportowy.pl/pil...atletico-skrot-meczu-w-lidze-mistrzow/lxbf0kz


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-n...tletico-madryt-wloskie-media-zachwycone-ronal

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-n...tletico-madryt-cristiano-ronaldo-odpowiedzial


Pakolo ja z innych informacji wiem, że chodziło 0 14-15 mln Euro podwyżki czytałem to w necie jak i w C+ o tym dziennikarze mówili, miał obiecane przed finałem LM, a po meczu, Prezes powiedział, że nie było takiej rozmowy na 100%, a tylko przymiarki. A był przy tej rozmowie również menago CR 7.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Dziennikarze mówią i piszą różne głupoty, z resztą najlepszym przykładem jest studio LM prowadzone przez Polsat, sami kretyni, pseudo znawcy.
Odkąd te rozgrywki wykupił polsat to włączam ich kanały na sam mecz i słucham muzyki bo poziom komentarza to większe bagno niż ten na eleven, Smokowski chyba pluje sobie w brodę, że odszedł z Canal+.

Dlaczego Ronaldo nie chciał się pojawić na pożegnaniu z klubem i na każdym kroku unika wizyty na Bernabeu, chociażby jakiś czas temu podczas meczu charytatywnego? Boi się spotkać z Perezem przy dziennikarzach i powiedzieć kto doprowadził do całej sytuacji?

Bądźmy lolek obiektywni, ja bardzo lubię Crisa jako piłkarza, ale jeden zawodnik nie może być ważniejszy niż klub.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście pełna zgoda jeden piłkarz nie może być ważniejszy jak klub podobnie jak Prezes ... komentarze są takie jakie są w studio w Polsacie.. podobne mam zdanie.. Wdowczykowi się udało zgadnąć, że CR 7 strzeli 3 bramki :)
Prawd z odejściem zapewne jest kilka, bo tak zawsze jest, ale o tej podwyżce to napisali dziennikarze z Hiszpanii i co lepsze podobno Ci, którzy średnio lubili CR 7 :)
Jedno jest pewne nie ma w Realu teraz kogoś kto by pociągną i wziął na siebie odpowiedzialność, nie ma Gościa, który po strzeleniu bramek ma taką złość i chęć kolejnych jak ma to CR 7. Bo tego nie da się nauczyć to trzeba mieć w sobie.. Bo on jest z tych co nawet jakby zdobył nie 5 a np 8 razy LM toi i tak chciałby ten 9 raz trzymać ten puchar w ręku.. Przecież odchodząc do Juve wiedział, że LM nie zdobędzie, ale to co pokazał właśnie, że ON 5 razy zdobył LM , a AM 0... I mogą kibice AM gwizdać na niego, ale prawda jest własnie taka jaka jest i nikt tego nie zmieni. On dzisiaj już nic nikomu nie musi udowadniać, bo ma tyle rekordów, ze starczy to na kilka/kilkanaście lat, to inni muszą próbować do niego doskoczyć, pomimo, że Ci inni są młodsi...
Reasumując dla mnie takich piłkarzy jak CR 7, Messi i tp. nie sprzedaje się bo to są ludzie z innej planety i jak mają ten swój dzień to nikt nie jest w stanie ich zatrzymać.. jeszcze taki piłkarz się nie narodził.. :bober:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ze sprzedażą Ronaldo Perez zrobił to samo co z Casillasiem i Raulem, opuszczali klub jak śmieci, a nie jak przystało na Legendy.

Perez wyciągnie kogoś z dwójki Mbappe/Neymar do tego pewnie Hazard, który o grę w białej koszulce się już od dawna prosi i uzupełni to może Eriksen.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ze sprzedażą Ronaldo Perez zrobił to samo co z Casillasiem i Raulem, opuszczali klub jak śmieci, a nie jak przystało na Legendy.

Perez wyciągnie kogoś z dwójki Mbappe/Neymar do tego pewnie Hazard, który o grę w białej koszulce się już od dawna prosi i uzupełni to może Eriksen.

:p Pakolo, jak tam Modrić? Dalej będzie cię pisać że zasłużył na "Złotą Piłkę"?:mrgreen:
Jeszcze raz powtórzę: Jest Messi, jest Ronaldo, dalej baaaardzo długo nic, Pustka. Przepaść. Nic. Czarna dziura. :razz:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oczywiście, że zasłużył, złota piłka była za poprzedni, a nie za aktualny, a tak w ogóle to plebiscyt jest lipny. Złota piłka powinna być od kopa dla Messiego i Ronaldo, a trzecia dla innego piłkarza i byłoby sprawiedliwie:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ze sprzedażą Ronaldo Perez zrobił to samo co z Casillasiem i Raulem, opuszczali klub jak śmieci, a nie jak przystało na Legendy.

Perez wyciągnie kogoś z dwójki Mbappe/Neymar do tego pewnie Hazard, który o grę w białej koszulce się już od dawna prosi i uzupełni to może Eriksen.

Dokładnie tacy piłkarze z orkiestrą powinni odchodzić patrząc co zrobili. To Dudek z większą godnością odszedł z RM, który ławkę grzał przez większość czasu jaki spędził w Madrycie.
 
Do góry