Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Brazylia123

New member
Wracając tylko do piłki , nie wiem czy oglądaliście 1 spotkanie Atletico M z Rayo ten sezon wcale taki udany nie musi być , po prostu najlepszy strzelec odszedł a trzeba będzie walczyć na wielu frontach , chociaż na pewno waleczności im nie zabraknie , cech wolicjonalnych .
 

collider

New member
Bez reklam
Wracając tylko do piłki , nie wiem czy oglądaliście 1 spotkanie Atletico M z Rayo ten sezon wcale taki udany nie musi być , po prostu najlepszy strzelec odszedł a trzeba będzie walczyć na wielu frontach , chociaż na pewno waleczności im nie zabraknie , cech wolicjonalnych .

Ogladalem Real, ktory zreszta nie zachwycil. Tyle, ze oni maja Kryche w skladzie.
 

Brazylia123

New member
No to Celtic do widzenia LM , potwierdzili swoją grą co zostało z tej wielkiej marki .
Bardzo słabi , może nawet dojść że wpadną na Legię , takie rzeczy się w piłce zdarzają , albo później .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lewandowski to inny rodzaj napastnika. To typowa 9 chociaż w Borussi lubi się cofnąć. Jako taki napastnik sprawdza się świetnie, piłka go szuka. Nie ma co wymyślać. Ziddane to był pomocnik i miał zupełnie inne zadania w drużynie. Dużo ludzi zarzuca mu to, że gra w kadrze beznadziejnie i przez ten pryzmat stara się oceniać. Fakt w drużynie narodowej mu nie idzie. Przyczyn można szukać w systemie gry a raczej ludziach, którzy mają mu tą piłkę podać. Niestety kadra nie ma ludzi, którzy mają tzw. otwierające podane. Gdyb np. grał w kadrze taki Pirlo to Lewy by walił bramkę za bramką. Inna sprawa, ze brak mu odpowiedniego zaangażowania w reprezentacji. Wydaje mi się, że często oszczędza się na korzyść klubu. Od tego jest jednak trener i to on powinien to jakoś ogarnąć. Jest jeszcze jedna możliwość, zwyczajny niefart. Kiedyś był sobie taki piłkarz Krzysztof Warzycha który w Panathinaikosie walił bramę za bramą. Został tam legendą. Był prze kozak i co? Gdy pojawiał się na kadrze to grał jak paralityk, jak strzelał to piłka się ledwo toczyła. Na innym biegunie był Olisadebe, który w momencie powołania nie był mega gwiazdą, ba nawet nie był najlepszym strzelcem ekstraklasy, ale w reprze grał przecudownie. Poprostu chyba są tacy piłkarze, którzy w kadrze zwyczajnie się nie odnajdują.
Mam oczywiście nadzieję, że Lewy pewnego dnia się odblokuje i zagra na poziomie z Borussi a wtedy nawet sam jest w stanie wygrać nam eliminacje.

Dokładnie tak jak piszesz Lewandowski jest jaki jest tak jak napisałeś to typowa 9 ale nie każdy Realowi strzela w jednym meczu tyle bramek co on... U nas nie ma takich zawodników jak choćby wspomniany Pirlo , a sam Piszczek który umie podać to jednak nie jest to taka klasa jak wspomniany wcześniej piłkarz choć Piszczu jest i tak niezły.. A wspomniany Ziddane to raz że to pomocnik więc nie bardzo jest jak porównywać to za to co zrobił bodajże w ostatnim meczu to dla mnie buc na potęgę i powinien tez koleś mu oddać algierski .... bez względu co mu powiedział taki piłkarz jak on powinien umieć się zachować..
 

collider

New member
Bez reklam
Dokładnie tak jak piszesz Lewandowski jest jaki jest tak jak napisałeś to typowa 9 ale nie każdy Realowi strzela w jednym meczu tyle bramek co on... U nas nie ma takich zawodników jak choćby wspomniany Pirlo , a sam Piszczek który umie podać to jednak nie jest to taka klasa jak wspomniany wcześniej piłkarz choć Piszczu jest i tak niezły.. A wspomniany Ziddane to raz że to pomocnik więc nie bardzo jest jak porównywać to za to co zrobił bodajże w ostatnim meczu to dla mnie buc na potęgę i powinien tez koleś mu oddać algierski .... bez względu co mu powiedział taki piłkarz jak on powinien umieć się zachować..

To fakt, że Zidane zachował się "nieelegancko", ale dzięki temu dostaliśmy tysiące nowych memów czy gier ;)
Zidane - gry Jeja.pl

Co do Celticu to fajna wrzutka :)
1470ac54332f5cc6faf61085babbb5e9.jpg
 

eedviking

Banned
Zadość się stanie, jak zrobią porządek w zarządzie Legii. Za tę kasę co zarabiają, to powinni kota gonić w worku do Grodziska i z powrotem !!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zadość się stanie, jak zrobią porządek w zarządzie Legii. Za tę kasę co zarabiają, to powinni kota gonić w worku do Grodziska i z powrotem !!!

To już inna bajka... ale za dużo się Kolego nie zmieni za duża tam kasa jest i ludziom nie zależy żeby było jakoś super lepiej...
 

Brazylia123

New member
Ponoć UEFA skoncentrowana jest na Legii , każda wpadka przez kibiców , flagi , gesty rasistowskie , petardy wtedy mogą zastosować nawet restrykcje w postaci ukarania Legii i wykluczenia z LE . Także w tym meczu, jak kibice znowu temperamentem się popiszą , mogą się pożegnać z LE nawet jak wygrają .Też w fazie grupowej , jak tam się znajdą muszę się pilnować .
Po prostu UEFA szuka kozła ofiarnego i doszukuje się tylko negatywnych aspektów , co nie jest obiektywne bo przecież w innych krajach też dochodzi do łamania prawa na stadionach .
Czas pokaże jak będzie , najczęściej kończyło się zamykaniem sektorów , trybun i stadionu , ale jak będę chcieli użyć bardzo mocnych sankcji karanych , to z mocy prawa i będę dowody na łamanie zasad , ( delegat coś niepokojącego zauważy i przekaże ) , pozamiatane .
Ruch też musi się mieć na baczności z uwagi na krewkich kibiców .
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Brazylia123

New member
Z tą UEFA nie chce mi się wierzyć , żeby tak się uparli na nas , może dziennikarze szukają sensacji do swoich felietonów , artykułów .

A Bayern wiadomo , wszyscy się " zbroją " te największe potęgi co mogą wydawać jeszcze w kończącym się oknie transferowym .
W trudniej sytuacji jest teraz Arsenal grą nie zachwycili , napastnik doznał wcześniej bardzo poważnej kontuzji , są w trudnej sytuacji po mimo dostania się LM i zarobienia dużej kasy za udział .
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
A o tym czytaliście :

Xabi Alonso o krok od Bayernu! - Sport - WP.PL

jak ma się taki potencjał to i można się pozbywać nawet takich piłkarzy..
kolejny jeden z moich ulubionych piłkarzy

Angel Di Maria w Manchesterze United - Gwizdek24.pl

Di Maria: Nie chciałem odchodzić • Aktualności Ligi Mistrzów • LM Liga Mistrzów wyniki

Myślę że trener jeszcze może żałować że nie pasuje mu Argentyńczyk..


Juz kiedys pisalem, ze Di Maria to jeden z najbardziej niedocenianych pilkarzy w Realu i jeden z najwiekszym potencjalem poza Ronaldo. Podobnie marnuje sie tam Isco.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Juz kiedys pisalem, ze Di Maria to jeden z najbardziej niedocenianych pilkarzy w Realu i jeden z najwiekszym potencjalem poza Ronaldo. Podobnie marnuje sie tam Isco.

Za dużo jest dobrych piłkarzy w jednym klubie i niestety albo dany gościu pasuje trenerowi albo nie, ja nawet nie wiem czy Di Maria nie jest szybszy od Ronaldo i technicznie tez jest porównywalny, ale nie istotne, ważne jest to że pozbyli się super piłkarza ... a szkoda...
 
Do góry