Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
No to mamy Legię w LE. Ruch odpadł, ale myślę, że zaprezentował się dzielnie. Plany na dziś to obejrzeć mecz Wisła - Bełchatów. Krakowianie ostatnio bardzo fajnie kopią gałę a Bełchatów sprawia dużą niespodziankę i zajmuje wysokie miejsce w lidze a to przecież beniaminek. Ciekaw też jestem ilu kibiców przyjdzie na stadion po odejściu Bednarza.

Edit:
Legia
Metalist
Trabzonspor
Lokeren

Grupa do wyjscia choc komercyjnie bez szalu.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Ja mam Cp także mam za free, ale na ipli można wykupić za 99 zł dostęp do całego mundialu, trochę drogo ale myślę że lepszy taki jednorazowy wydatek niż podpisywanie umowy z Cp specjalnie na mundial.
Jeszcze jest kwestia tego kogo i w jakim stopniu interesuje siatkówka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja skomentuje to tak że to jest straszne dziadostwo żeby robić w swoim kraju MS w siatkówce i kazać ludziom za oglądanie płacić - żenada... Dlatego nigdy w życiu nie będę miał CP...
 

collider

New member
Bez reklam
Piekne otwarcie mistrzostw. W sumie to tez pilka ;).
Szkoda, ze nasza kadra kopana nie potrafila zrobic tego porzadnie na MS.
 

Rafal7

Banned
Ja skomentuje to tak że to jest straszne dziadostwo żeby robić w swoim kraju MS w siatkówce i kazać ludziom za oglądanie płacić - żenada... Dlatego nigdy w życiu nie będę miał CP...


Nie przesadzaj, firma ma przynosić zyski jak się inwestuje pieniądze a nie uszczęśliwiać wszystkich wokół za swoje pieniądze.
NC+ ma wykupione prawa do transmisji meczy z najlepszych lig europy i nie mówię że to dziadostwo ze np hitów kolejki nie odkoduje nc+, jak chce oglądać to mam iść i podpisać umowę.


A wiesz ile TVP musiała zapłacić UEF-ie za transmisje Euro?
Bo ja wiem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest tzw. brutalny biznes, jak najbardziej zrozumiały z punktu widzenia inwestorów, ale jak wkracza (aż tak bardzo) w sferę publiczną, a tak bym nazwał MŚ, to w odbiorze dla wielu będzie odbierany jako żenujące zjawisko i nie ma co się dziwić na negatywne reakcje kibiców.

Nie mam nic do Polsatu (w kontekście MŚ w siatkówce), bo to nic innego jak maszynka do zarabiania pieniędzy, ale też uważam, ot tak zwyczajnie po ludzku, ze to żenada. Taka impreza powinna być z natury upubliczniana za darmo.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
"KAPUSTA 7" Wszystko co napisałeś to prawda. Tylko że ... to jest REPREZENTACJA !! Duma narodowa, sercem i godłem narodowym oznaczona ! Rozumiemy różnice? Liga i kluby to cóż innego a reprezentacja , to inna bajka. Muszą być otwarty dla wszystkich i nie chodzi tu o tę żałosne 80-90 zt. Tu chodzi o podejście do sprawy. Musimy zarobić i pieprzyć że to narodowa reprezentacja! Taka jest formula tych "biznesmenów". Żałośnie to wygląda.
 

Rafal7

Banned
Takie czasy każdy liczy przychody w jak największym procencie.

Trzeba mieć pretensje tez do TVP która nie chciała kupić (odkupić) praw do transmisji, Nikt nie wie że Orlen, KGHM i Lotto wycofali się ze sponsorowania MŚ a to byli główni sponsorzy nie licząc PLUS-a, koszty Cp maja się zwrócić i tyle a nawet przynieść zysk.
99 zł za obejrzenie wszystkim meczy MŚ jest śmieszną kwotą, i jak ktoś się interesuję Siatkówką to zapłaci 99 zł i będzie sobie oglądał mecze i nie biadolił.

Żenujące to jest płacenia za MMA po 40 zł za transmisje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie przesadzaj, firma ma przynosić zyski jak się inwestuje pieniądze a nie uszczęśliwiać wszystkich wokół za swoje pieniądze.
NC+ ma wykupione prawa do transmisji meczy z najlepszych lig europy i nie mówię że to dziadostwo ze np hitów kolejki nie odkoduje nc+, jak chce oglądać to mam iść i podpisać umowę.


A wiesz ile TVP musiała zapłacić UEF-ie za transmisje Euro?
Bo ja wiem.

Kolego nie wiem czy mam rację ale jeśli ktoś ma wykupiony w CP pakiet kanałów C+ to nie musi dodatkowo płacić za oglądanie lig światowych - czy się mylę ? Nigdy u nich nie miałem tv i nigdy nie będę miał, ale tak wydaje mi się że to na takich zasadach funkcjonuje. Więc skoro ja w C+ wykupuje jakiś pakiet w tym jest kanał Polsatu to mogliby chociaż puszczać mecze RP. Bo rozumiem że te wszystkie mecze będą w specjalnych programach retransmitowane...
Pytasz się ile TVP zapłaciła UEF-ie za transmisję Euro, to ja spytam się ile TVP płaci pensje poszczególnym redaktorom, prezenterom i czy oni są warci tych pieniędzy, ile płaci kasy żeby wysłać redaktora żeby nakręcić relację z jakiegoś wydarzenia które trwa 2 min... tak jakby nie mogli się dogadać wysłać jednego i ten jeden dałby relację dla kilku kanałów informacyjnych... ale nie, każdy musi jechać osobno. i ponosić duże koszty związane z takim wyjazdem... więc nie interesują mnie koszta jakie ponoszą, interesuje mnie to że jeśli gra reprezentacja Polska to ma ktoś to wykupić i dawać ludziom za darmo, bo mnie stać, ale będzie wielu którzy nie dadzą tych "marnych" 99 zł... bo ich na to nie stać.. i trzeba umieć takich ludzi zrozumieć..

Natomiast zgadzam się że za MMA 40 zl to naprawdę trzeba dobrze wypić żeby zapłacić im za takie coś.....
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taka to "misja" TVP, widać wolą inwestować w durne seriale czy programy rozrywkowe, gdzie zamiast promować sport, promują "celebrytów osiedlowych. Nie wspominając o horrendalnie wysokich stawkach dla tych pseudoredaktorków.
Widocznie wydarzenie na skale światową to nic wyjątkowego.
Siatkówka ma to do siebie, że przyciąga przed odbiorniki wszystkich, niekoniecznie są to sami fani, takie wspólne kibicownie z rodziną to także pewna misja społeczna, oderwanie się od codziennośći, czy wspomniana duma narodowa, a to zawsze łączy ludzi.
Wielka szkoda, że nie szarpneli się na ten gest.
Ja nie zamierzam płacić, aż takim fanem nie jestem.
 
Do góry