Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
Rozmawiałem z gościem z tzw. środowiska i powiedział o tym zdarzeniu, że nic go już w polskiej piłce nie dziwi. Więc kto wie... ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja bylem po koszulki RM i dupa jedna za mała, druga brudna a ostatnie sztuki, trzeba czekać może przyjdzie dostawa.. jak żyć jak żyć :)
 

Brazylia123

New member
Jeszcze się mecz Ligii na wyjeździe nie zaczął , a już doniesienia o konfrontacji " kibiców " Legii z Kazachami .
Mało dymu i kłopotów to jeszcze domagają się dodatkowych kar .
 

boromirep

New member
tak mnie zastanawia ile jeszcze wody uplynie zanim ludzie zaczną chodzic na mecze i pomijam poziom ligi ale bardziej zachowanie tych karków i łysych pał . Pamiętam jak byłem na meczu jak jeszcze Boniek grał w Widzewie i pamiętam jak obok ludzie pili wódkę czystą i był spokój no może po za sedzia c...j ale to taki sport . Kiedy te debile z sekjmu coś uchwala porządnego przecież mają przykład z Anglii jak sobie poradzić . jak patrzę na bundeslige i tam pełen stadion to aż żal że u nas tak nie ma . moze bym i ja poszedł na taki mecz , na żywo to na żywo tak jak koncert to nie to samo co przed kanapą choćby z najlepszym sprzetem .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
tak mnie zastanawia ile jeszcze wody uplynie zanim ludzie zaczną chodzic na mecze i pomijam poziom ligi ale bardziej zachowanie tych karków i łysych pał . Pamiętam jak byłem na meczu jak jeszcze Boniek grał w Widzewie i pamiętam jak obok ludzie pili wódkę czystą i był spokój no może po za sedzia c...j ale to taki sport . Kiedy te debile z sekjmu coś uchwala porządnego przecież mają przykład z Anglii jak sobie poradzić . jak patrzę na bundeslige i tam pełen stadion to aż żal że u nas tak nie ma . moze bym i ja poszedł na taki mecz , na żywo to na żywo tak jak koncert to nie to samo co przed kanapą choćby z najlepszym sprzetem .

Myślę że nie dożyjesz tych czasów ...
 

Adek87

New member
Nie no, może kiedyś wreszcie wprowadzą odpowiednie kary dla takich osób, ale na razie nasz naczelny wódz haratania w gałę coś nie bardzo chce uderzyć w tą grupę osób, widocznie jak ostatnio próbował to sondaże poleciały w doł, bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię. :D
 

Brazylia123

New member
No tak jest ci ludzie tam nie jadą w celach sportowych , tylko pokazać jacy to ważni są ,ale kij z tym jak doszłoby do sankcji finansowej to klub oberwie nie ich oddani idei sportu kibice .
Wiadomo jaki ten sport jest to nie szachy , tylko podkopują swój własny klub .
Po co pierniczy prezes , że super spokojnie jest i takie farmazony .
Niestety wizerunek klubu też zależy od kibiców , dopóki to się nie zmieni będziemy postrzegani jak " zapchaj dziura " .
 

Brazylia123

New member
No i to jest ból dla całej polskiej piłki , niestety ale patrząc obiektywnie to po pierwszej połowie kazachowie grają jak na podwórku , Legia jeżeli tu nie wygra to ich zmiecie u siebie .
Tylko LE to nie ten prestiż i pieniądze , niestety.
 

Brazylia123

New member
No i spokojnie w Warszawie ich wypunktują , tylko to też mecz " marzeń " nie będzie .
Ruch też ma cały czas szanse .
Z ciekawych meczów LM to Aresenalu i drugi w Hiszpanii A.Bilbao za tydzień .
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak na serio, to poszukaj w necie oficjalnego fan clubu RM, tam mają dojścia do oryginałów i z tego co wiem ceny też przyzwoite. Z FCB załatwiałem różne gadgety swojemu chrześniakowi i ceny i towar I-sza klasa...
 
Do góry