F7000 - co mi się nie podoba :)

AndrzejZ1983

New member
Mam problem z dźwiękiem przy wykorzystaniu funkcji Sceen Mirroring. Telefon to Samsung Galaxy S5, a TV UE55F7000. Zarówno przy wykorzystaniu aplikacji youtube na telefonie, jak i aplikacji canalplussport dźwięk na TV jest "opóźniony" względem obrazu o jakieś 3-4 sekundy. Mocno denerwujące jeśli ogląda się mecz. Ktoś ma jakieś rozwiązanie problemu ?
 

sewek1988

New member
Mam pytanie co do matrycy w modelu 46f7000 czy ona jest taka sama jak w modelu 46f8000?? Bo teoretycznie jeżeli tak jest to przykładowe ustawienia obrazu z modelu f8000 powinny pasować również do modelu f7000.
 

psiaja

Member
Gdzieś natrafiłem na info, że matryca w F7000 może być taka sama jak w F6770, chodź to rzadko się zdarza..
bierz lupę i sprawdzaj ;)
 

sewek1988

New member
Obydwie mają matryce pracujące natywnie w 200Hz stąd moje podejrzenie o takich samych matrycach.
tekst z jednej z recenzji:
"The Samsung UE46F8000's key features in terms of picture quality - namely Cinema Black and its native 200Hz panel - are retained on the Samsung UE46F7000, which provides further evidence that those after pitch perfect pictures could here find a way to save a few coins."
 

cacumen

Member
Bez reklam
Obydwie mają matryce pracujące natywnie w 200Hz stąd moje podejrzenie o takich samych matrycach.
tekst z jednej z recenzji:
"The Samsung UE46F8000's key features in terms of picture quality - namely Cinema Black and its native 200Hz panel - are retained on the Samsung UE46F7000, which provides further evidence that those after pitch perfect pictures could here find a way to save a few coins."

Są istotne róźnice choćby w CMR i "Micro Dimming" ,ale szczegóły >> Samsung F7000 Vs F8000 Smart TV :!:
 

cacumen

Member
Bez reklam
Nie wiem dokladnie ale mozliwe ze to tylko w serii h


Nie tylko >>>cytat "W Need for Speed Most Wanted zagrają właściciele telewizorów Samsung Smart TV z 2013 (seria F modele z serii 7 i wyższe) oraz z 2014 roku (seria H modele 6 i wyższe). Autami pokierujemy z wykorzystaniem trzech różnych sposobów – pada, pilota od telewizora lub za pomocą mobilnej aplikacji na smartfonie i tablecie. Od dnia premiery gra dostępna będzie za darmo przez 4 miesiące".

A jeszcze zapewne się nie ukazała w Smarthubie i trzeba cierpliwie czekać ;)
 

damian1711

New member
no dla 4 rdzeni, wlasnie dlatego ze f7000 je ma, gra bedzie dostepna. z wynikow szukania w youtube widze ze inni na serii H juz to maja, bylem ciekaw czy ktos na f7000 gre widzi. Nie sadze zeby to byla jakas wyjatkowa pozycja, raczej pokaz mozliwosci sprzetu bo obecne gry na smart hub sa jak z nokii 3310 :)
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy-stabilny Soft do 46F7000

oraz jak Wam działa weeb.tv;-) na tym TV:?:
 
Ostatnia edycja:

bhn92

New member
Bez reklam
Te normalne przyciski w pilocie calkiem mozliwe ale sam zyroskop raczej juz nie;p gdyz juz nawet w h6200 nie mozna sparowac pilota .
 

adim0828

New member
Witam! Czy da się podłączyć słuchawki bluetooth (np. takie z promocji tescowej) do f7000? W menu widzę opcję podłączenia klawiatury i myszki - ale innych brak.
 

krrrycha

New member
pod ktore hdmi podlaczyc ps4 i jak ustawic tv?
bo to co oferuje tryb gra to porazka nie ma wogole czerni
gdy poziom czerni hdmi zmienie z normalnego na niski czern jest ale czarne elementy rozmazuja sie
WTF ten tv codziennie przynosi nowe rozczarowania
 
Do góry