F7000 - co mi się nie podoba :)

krrrycha

New member
wlasnie mam tak w trybie gra
wiadomo ze w kazdej grze jest kalibracja czerni pokazany jest element na czarnym tle i trzeba ustawic aby byl ledwie widoczny
ja ustawiam zeby byl widoczny troche bardziej przez co kolory traca na nasyceniu a mimo to najczarniejsze elementy w grze sa zbyt ciemne a w ciemnych pomieszczeniach to juz wogole wszystko sie zlewa
 

TV3D

New member
Bez reklam
Czy u Was tesz zginełe ikona skype w Smart Hub:?:(soft 1112)
kamerka wysunięta a aplikacji brak:niewiem:
 

TV3D

New member
Bez reklam
Chciałem sprawdzić kamerkę jak działa ale nie widzę w zakładce APLIKACJE ani w Inne Aplikacje opcji do jej uruchamiania?
tak się stało po ostatniej aktualizacji oprogramowania!

macie POMYSŁ JAK JĄ URUCHOMIĆ?
 
Ostatnia edycja:

matrixabc

Member
Ja u siebie w sofcie 1118 do uruchomienia kamery mam aplikacje Camera . Jaki soft zaktualizowałeś że straciłeś kamere ?
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Obecna wersja w samsungu F7000 to 1122

aplikacji Camera brak ?
macie POMYSŁ JAK JĄ URUCHOMIĆ?

@matrixabc w której zakładce w menu masz tą aplikacje- Camera?
 
Ostatnia edycja:

matrixabc

Member
aplikacja camera mam na stronie głównej w smart hub w aplikacjach tam gdzie są wszystkie zainstalowane aplikacje. Jednakże jest faktycznie coś na rzeczy ponieważ ja u siebie nie mam aplikacji samsung app którą oczywiście miałem. Nie robiłem żadnej aktualizacji i mam wyłączone aktualizacje automatyczne a mimo tego brakuje mi kilka aplikacji które miałem między innymi samsung app. Czyli teraz nawet nie mogę niczego ściągnąć i zainstalować
 

matrixabc

Member
Obecna wersja w samsungu F7000 to 1122

aplikacji Camera brak ?
macie POMYSŁ JAK JĄ URUCHOMIĆ?

@matrixabc w której zakładce w menu masz tą aplikacje- Camera?

Dzisiaj zaktualizowano znowu smart tv więc sprawdź czy kamera ci działa a jeżeli nie to pobierz z aplikacji Samsung Apps w zakładce Styl Życia aplikacje Camera
 

kowal__

New member
ciekawe jak samsung radzi sobie z ochroną rodzicielską na filmikach "polecanych" w zakładce Multimedia. Bardzo często chcąc obejrzeć nagrania TV proponuje mi teledysk disco polo z roznegliżowanymi pannami tudzież inny "fascynujący filmik" w stylu: "kurw. jak to możliwe", "najeba.. małolata", etc. To tylko kwestia czasu jak Rzecznik Praw Dziecka się tematem zainteresuje i samsung wtedy przywróci ostatnio oglądane filmiki tak jak było kilka wersji softu temu.
 

harryt

New member
Które było ostatnie firmware bez p...nego YouTube w multimediach? Wymienili mi płytę główną i mam teraz 1113.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Wymienili mi płytę główną i mam teraz 1113.
Lepiej zostań przy tym sofcie:idea:


Mam takie pytanko

Jak Wam działa przeglądarka w TV na weeb.tv ? zapamiętuje wam raz wpisane Hasło:?:

czy za każdym razem jak wchodzicie na stronę weeb.tv musicie wpisywać Login i Hasło:?:
 

harryt

New member
Ciekawostka. Po wymianie płyty głównej w TV zniknął "clouding" Nie był duży i jakoś uciążliwy ale był. W tej chwili trzeba się naprawdę poprzyglądać żeby coś zobaczyć (w ciemnym pokoju na czarnej planszy). W świetle powyższego "clouding" nie zależy tylko od naprężeń matrycy i da się to skorygować.
Muszę stwierdzić, że serwis Samsunga mnie zaskoczył. Zgłosiłem, że czasami telewizor uruchamia się w negatywie kolorów (na ekranie była mozaika, bo obejmowało to wszystkie przejścia tonalne). Trzeba było wyłączyć i ponownie włączyć - problem znikał. Telefon na infolinie. Na drugi dzień tel. z serwisu z informacją zamawiają części i oddzwonią. Po dwóch dniach wymieniona płyta główna.
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Ciekawostka. Po wymianie płyty głównej w TV zniknął "clouding" Nie był duży i jakoś uciążliwy ale był. W tej chwili trzeba się naprawdę poprzyglądać żeby coś zobaczyć (w ciemnym pokoju na czarnej planszy). W świetle powyższego "clouding" nie zależy tylko od naprężeń matrycy i da się to skorygować.

W których miejscach na ekranie zauważyłeć "clouding"- białe chmurki:?:
 

harryt

New member
Te chmurki były najbardziej widoczne.
Bez tytułu.jpg
 
Ostatnia edycja:

fido77

New member
mam pytanie
tv mam ustawiony na tryb kino i włączony czujnik oświetlenia. Jak wieczorem nacisnę klawisz info to w prawym dolnym rogu pojawia się wskaźnik obrazujący zużycie energii. Ciekawe jest to że w dzień wskaźnik pokazuje dokładnie tę samą wartość. czy to normalne? bo teoretycznie jak jest jaśniej w pokoju to czujnik powinien zwiększyć podświetlenie a co za tym idzie zwiększyć zużycie prądu.
swoją drogą obraz w dzień mam wrażenie że jest zbyt ciemny może czujnik mam walnięty ?
 
Do góry