F6500 vs H6400 vs ? Jakaś alternatywa

bhn92

New member
Bez reklam
heh ale i tak tam jest do wyboru dajmy na to tonacja kolorow chlodna badz standardowa tak wiec to mi nie odpowiada ale mozna zmienic sobie suwaki z podswietlenie itd.

Ja i tak nie korzystam bo jak chce sobie cofnac to cofam na dekoderze;p
 

Esko

New member
Ściągnąłem wersje 1108.1, rozpakowałem na USB ale niestety TV nie widzi na nim aktualizacji.
W związku z tym mam pytanie, przez net TV zaktualizował się do wersji 1108. Czy wersja 1108.1 jest wyświetlana na TV wraz z tą 1 na końcu? Na wersji 1108 nie moge dostosowac podświetlenia w trybie Stadion.
 

bhn92

New member
Bez reklam
Godzine jak nie wiecej ogladalem na yt i w porownaniu z lgkiem to jest to mistrzostwo ,ani jednego zaciecia czy przymulonka ani razu brak bufora no cos pieknego.
 

Andet

New member
@bhn92
A oglądałeś w IDENTYCZNYCH warunkach? Pytam, bo wiesz (na pewno), że na transmisję w internecie wpływa wiele rzeczy, miejsce, czas, sąsiedzi, operator, router, rodzina, inni internauci,... słońce :)
 

bhn92

New member
Bez reklam
Od zakupu ogladalem YT juz wiele razy i chodzilo cudnie,ale wczoraj moze nawet ponad godzine ogladalem i to filmiki od 2 do 5 minut srednio a wiec bylo ich sporo i zero przymulania,zero braku bufora,gdy wciskam cofnij to odrazu wychodzi z filmu gdy klikne w film odrazu leci itd. Kupujac nie spodziewalem sie ze az tak fajnie bedzie to chodzilo, mile zaskoczenie.
 
Do góry