F1 2010 - liga ps3

sitQ

New member
Ale to byly dopiero testy :p

Ja moge sie zajac tabela itp.. myslalem nad zalozeniem jakiegos bloga i tam wszystko zapisywac :)
Ja sie moge tym zajac, w szkole duzo przed kompem spedzam i sie nudze..
Tylko znacie jakies blogi latwe w obsludze? : D

Co powiedziecie na jakies testy dzisiaj? :)
 
Ostatnia edycja:

komarzycho

New member
Witam,

Chciałbym się zgłosić do udziału w tworzeniu ligi.

PSN: komarzycho
zespol: obojętnie
pad/kierownica: kierownica
headset: będzie

Pozdrawiam
 

sitQ

New member
narazie mozemy ciebie zapisac na lawke rezerwowych :) i po prostu jak ktos nie bedzie mogl jechac np jakiegos GP, to wchodzisz w jego miejsce i zdobywasz dla siebie punkty.

Lecz jesli ktos rezygnuje z ligi, to wchodzi sz w jego miejsce. tylko mamy juz jedna osobe na lawce rezerwowych i on ma pierwszenstwo.
 
S

spy

Guest
Wpisze was jako kierowcow testowych na liste. Na razie tylko pare osob bierze tu czynny udzial.
Czesc nie odpowiedziala na invite na PSN. Czesc nie ma gry jeszcze.
 

A...

Member
Czasy do tabeli podawajcie Spy na priv najlepiej, aby tu nie zaśmiecać tematu.
SitQ, generalnie mamy już tabelki na naszą lige, ale jeśli miałbyś ochotę zrobić to w formie bloga, jakoś może atrakcyjniej, to chyba Spy nie będzie miał nic przeciwko :wink:
Ja mogę dać hosting pod takiego bloga i adres.
 

sitQ

New member
Dobra, zrobilem bloga, latwy w obsludze. HDTV Liga F1 2010
mowcie co mam dodac i cos jeszcze, jak ktos zalozy kotno na blogger.com to moge was dodac zebyscie pisali na blogu :)

jezezli ten bedzie lipny, to mozna lepszy zrobic, ale nie umiem :p
 
Ostatnia edycja:

paczek79

New member
ok,dzięki! swoją drogą to świetny pomysł z tym blogiem.liga na tym zyska na atrakcyjności i nie trzeba będzie zaśmiecać forum.szkoda tylko ,że nie mam za wiele czasu na treningi.patrząc po czasach w tabeli ,jeszcze troche mi brakuje.na szczęście wyścig rządzi się swoimi prawami i każdy ma szanse na dobre miejsce.:)
 

A...

Member
Dokładnie paczek79, czasy czasami a wyścig to co innego. Fajnie się to zapowiada.
SitQ bardzo fajnie ten blog wygląda, zrób jeszcze tabele czasów coś na wzór jak ma Spy na googlach :eek:k:
 

sitQ

New member
a podasz link do tej tabeli czasow?? zebym mogl zobaczyc jak ona wyglada.

dobra znalazlem ta tabele.. ladna ta tabela, dobra robota spy ;)

ok, w stronach jest post, i w tym poscie link do tabeli spy :)

dobra, zrobilem lepiej, jest okienko tabela czasow, z linkiem i przenosi nas do tabeli spy :)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Póki co z dostępnością gry po polsku są duże problemy, miała być wczoraj a dzisiaj jej nie ma.

Czy jak zaczniemy lige to w zakładce "kierowcy" będziemy uporządkowani według punktów?
 

A...

Member
Myślę, że w tabeli Spya nie ma konieczności aby była klasyfikacja po kolei, ale na blogu w ramce z prawej strony fajnie jakby była.
 

sitQ

New member
No tym sie zajme na blogu :)

aha zrobilem czat, jak gramy to zeby kazdy z kazdym mogl popisac ( oczywiscie wiem ze nie kazdy ma komputer przy PS3 ale niektorzy maja laptopy ) tutaj jest link do niego: HDTVLigaF12010 chat group - HDTV Liga F1 2010....... gdy wejdziesz na chat, to kliknij w swoj nick ( bo zawsze daja jakies dziwne ) i zmieniasz na swoja nazwe w PSN.
 
Ostatnia edycja:
Do góry