F1 2010 - liga ps3

leonidas18

New member
Można jak w każdej wyścigówce jechać na manualu i automacie. Źle zrozumiałem twój post i tak wyszło.
Pozdrawiam

P.S. Czytam wrażenia z gry na forum Codemasters i jestem zaskoczony ilośćią bugów. Tak naprawdę dla samego singla tej gry nie warto brać sam się zastanawiam czy lepiej nie zrezygnować z zakupu. Najwyżej po lidze ją wymienię na RDR.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Automat dla pad'owców obowiązkowy, bo inaczej to mozna w ogóle nie startować.

Co do F1 to mimo wszystko warto kupić.
 

sitQ

New member
1. ArekRybnikPL- Renault
2. Szambiarz- Force India
3. gadulinho- McLaren
4. dsn_pl- Mercedes GP Petronas Formula One Team
5. pawkaraku- Ferrari
6. dredsons- Hispania Racing F1 Team
7. Mencelbdg- Red Bull Racing
8. Woytas_PL - Williams
9. spyPL - BMW Sauber
10. mayer2005 - Lotus
11. paczcek79 - Scuderia Torro Rosso
12. Tomi181 - Virgin

Lawka rezerwowych ( juz ktos o niej wpominal, wiec robie liste tez dla niej :) )

13. Night_Wasp - Rezerwa
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jakby co to też się pisze na ligę. Nie wpisałem się więc wpisuje się dopiero teraz jako rezerwowy :D

PSN: alanmaja
Zespół: no matter
Kierownica/Pad: Pad
Headset: Nie
 

mayerr

New member
Myślę, że nie powinniśmy narzucać kto jak ma grać. Czy z wszystkimi ulepszeniami czy bez.
I tak nie sprawdzimy na czym kto gra. Ściganie ma nam zapewnić zabawę a nie, że każdy na siłę ma się uczyć jeździć np z wyłączoną kontrolą trakcji.

Spy, a jak tam czas w Singapurze? Na którym miejscu byś się załapał względem prawdziwych kwalifikacji F1?
 

sitQ

New member
szkoda :( ja wchodze na miejsce leonidas..

1. ArekRybnikPL- Renault
2. Szambiarz- Force India
3. gadulinho- McLaren
4. dsn_pl- Mercedes GP Petronas Formula One Team
5. pawkaraku- Ferrari
6. dredsons- Hispania Racing F1 Team
7. Night_Wasp- Red Bull Racing
8. Woytas_PL - Williams
9. spyPL - BMW Sauber
10. mayer2005 - Lotus
11. paczcek79 - Scuderia Torro Rosso
12. Tomi181 - Virgin

Lawka rezerwowych

13.alanmaja -
 
Ostatnia edycja:
S

spy

Guest
Wlasnie sprobowalem wyscigu w Monte Carlo. Niestety framerate spada do jakichs 10. fpsow.
Mam nadzieje, ze przy 12 uczestnikach bedzie lepiej. Teraz wyscigi sa niegrywalne...

Druga sprawa - sa problemy z serwerami. Leaderboards juz od paru dni nie ma.
Zadnej sesji w Multi tez nie znalazlem.

Plus te wszystkie bugi.

Wyglada na to, ze gra na razie jest tylko do Time Trial. Ale bez wynikow on-line to tez lipa.
 

sitQ

New member
Ja za to w monte carlo wykrylem blad przypadkowo :p
nie pamietam na ktorym zakrecie, ale na jednym z lokow po tunelu, obtarlem troche o bande, weszlo pol kola w bande, pol samochodu weszlo w asfalt i wyskoczyl 3 metry w gore : O
 
S

spy

Guest
Ten hairpin to jakis trefny jest. Tam wystarczy sie za bardzo do bandy zblizyc i bez kontaktu masz anulowane okrazenie ...
 

A...

Member
No mi dziś w MM powiedzieli, że jutro na pewno będzie. Nie wiedzą jeszcze o której godzinie, bo nie wiadomo jak dostawa przyjedzie, ale w godzinach popołudniowych czy nawet wieczornych ma być na bank.
 

paczek79

New member
ja gram z TC na full plus ABS,a jak dla mnie gra jest i tak trudna.trzeba być na maksa skupiony przez całe okrążenie,żeby nie wylecieć z trasy.w ogóle to od razu zainwestowałem w kierownice G25+playseat,bo gra na padzie to była męka(brak możliwości manipulowaniem gazem i hamulcem). teraz to jest zabawa!!!:grin:
 
S

spy

Guest
Mysle, ze na poczatek mozna dac ABS i TC FULL. Skrzynia dowolna...
Chcialem zaproponowac bez nieczego (tylko skrzynia dowolna) ale widze, ze jest to nierealne.
Moze w trakcie sezonu bedziemy wylaczac pomoce, zeby takiego Arcade nie bylo.
Dodatkowo na poczatku trzeba bedzie wylaczyc zniszczenia bo bedzie za duza loteria.
 
Do góry