F1 2010 - liga ps3

sitQ

New member
Aaa. : D ok, to ja mam zajawke na testy przed sezonem :D
tak jak nimn2 powiedzial, dzisiaj o 20?? :)

A spyPL, wiesz moze jak zmienia sie team w multi??
 

WojtR

Member
Bez reklam
różnica w czasach pas / kierownica jest niestety powalająca , Spy na jakim widoku jeździsz ?

na Hockenheim to się może utrzymałem 1 okrążenie ze stratą 2,5 s

potem jak próbowałem gonić to mały bład i w piiii...u

ja grałem 1-wszy raz i nie było dobrym posunięciem wyłączenie linii pomocy jak się toru nie zna :)
 

A...

Member
Mnie kciuki bolą jak jasna ch.... :D Świetnie się grało. Na początku myślałem, że sesja kwalifikacyjna będzie trochę nudna, ale jest to tak super zrealizowane, że człowiek cały czas robi kółko za kółkiem widząc jak koledzy co chwila zmieniają się w tabeli czasów. Sam wyścig w mojej ocenie też fajnie się jechało. Czasami trudno było się opanować, żeby kogoś nie trącić :wink: Akurat nad tym elementem trzeba popracować. Ale faktem jest, że kierownica robi dużą różnicę. Spy dziś wymiatał. Jedynie chyba w Monaco udało mi się jakoś rywalizować z nim, ale później i tak Spy wygrał ze sporą przewagą. Czekam na jutro :)
 
S

spy

Guest
Ja jezdzilem tylko na Monaco i Melbourne. Dlatego na 6 kolkach udalo mi sie nawet kogos zdublowac.
Na pozostalych torach bylem pierwszy raz.
A... niezle na padzie wymiatal!

Startujac z Pole Position ma sie male szanse wyjsc na pierwszej pozycji z pierwszego zakretu :) Ale mysle, ze to sie zmieni jak wszyscy potrenuja.

Potwierdzam, kwalifikacje sa rownie emocjonujace co wyscig.
Kwalifikacje w deszczu byly swietne! Chociaz poza ograniczonym widokiem mala roznica w prowadzeniu.
Natomiast paliwo i temperatura opon wplywaja juz bardzo na handling. Pierwszych pare okrazen trzeba bardzo ostroznie jezdzic.

BTW Jezdze z widokiem znad glowy.
 

sitQ

New member
ja wczesniej jezdzilem w bahrajnie i w australii. w australii nawet mi poszlo w kwalifikacjach, a w wyscigu fatalnie. za duzo bledow popelniam.

chyba sobie kierke tez kupie, ale musze zaczekac do pazdziernika na stypendium :(
 
Do góry