F1 2010 - liga ps3

WojtR

Member
Bez reklam
Codemaster olali już 2010 i robią 2011 nie będzie żadnego DLC trochę smutne i znów trza będzie 2 paki wywalić :)
 

A...

Member
Moje propozycje na przyszły sezon:
-godzina 21.30
-długość wyścigu - 30-40 %
-flagi real tak
-opony wł tak
-paliwo wł tak
-uszkodzenia pełne tak
-bolidy równe tak
-kolizje wszystkie tak
-asysty tak jak w tym sezonie tak
 

bikson80

New member
Co do regul na przyszly sezon to:

godzina 21.30 tylko punktualnie
dlugosc wyscigu - 50 %
flagi real tak
opony wl tak
paliwo wl tak
uszkodzenia pelne tak
bolidy rowne tak
kolizje wszystkie tak
asysty dowolne
 

Keyusu

New member
Mam jedno pytanie bo nie rozumiem:jak to będzie z tym bolidami?
czy będą losowane? i jak będzie z ich szybkością-chodzi mi czy będą ich osiągi równe czy takie jak w real F1?
I moje osobiste pytanie:co chcielibyście zobaczyc w F1 2011?
Ja napewno:
-safety car
-okrążenie formułujące i zjazdowe
-lepszą grywalnośc(chodzi mi o delikatnośc bolidu gdyż w tej grze są one tak mocne,że nie odpowiadają real F1 oraz zachowanie bolidu szczególnie podczas deszczu)
-lepszy poziom sztucznej inteligencji(ten jest skandaliczny,HRT wygrywa się wyścigi)
-przy zblokowaniu kół,żeby był dymek bo tego mi brakuje
-nagrywanie wyścigów w multiplayerze
-chciałbym aby gra była w pełnym HD 1080p
-lepszy model zniszczeń
-aby np w Gp Abu Dhabi gdy w real F1 startują zaczynają o zachodzie słońca a kończą gdy jest ciemno,tego brakuje w grze
Nic więcej mi do łba nie wpada,może wy coś dopiszecie?
 
Ostatnia edycja:

scooby99

New member
Jako, że wszyscy wypowiedzieli się odnośnie ustawień na przyszły sezon, przyszedł więc czas ogłosić wyniki... :) Oto co wyszło:

godzina 21,30
-długość wyścigu 40- %
-flagi real
-opony wł
-paliwo wł
-uszkodzenia pełne
-bolidy równe
-kolizje wszystkie
-asysty tak jak w tym sezonie
:)
 

komarzycho

New member
Pomysł jest bardzo dobry! Tylko trudny do wykonania. Chodzi o zgranie terminów. Chyba, że jak będę na wakacjach nad morzem i akurat się zgramy :D

Acha tor wygląda zajebiście :D
 

WojtR

Member
Bez reklam
tor super czasami jeździłem na takich pod marketami ale generalnie te " bolidy" były mocno zmęczone i zdławione , a wszyscy z ligi mają prawo jazdy ? :)
 

bikson80

New member
Tor mozna wynajac na 1h i wtedy robimy 20min trening (poznajemy tor) 20 min kwalifikacje i 20 min wyscig. Zabawa wyborna raz juz mialem okazje wziasc udzial w takim gp na moim kawalerskim:eek:k:
 

mayerr

New member
Mam mala propozycje dla wszystkich czlonkow ligi, moze zorganizowali bysmy sobie wyscig na torze gokartowym :D taki w realu
Mieszkam obecnie w Norwegii ale pochodze ze Szczecina, gdzie znajduje sie tor Silver Hotele Szczecin - SILVER HOTEL & GOKART CENTER w Szczecinie co do daty to wszystko mozna ustalic, nawet nasz Robercik latal po tym torze. Napiszcie co o tym myslicie.
pomysł dobry ale jak dla mnie odpada. Nie będę jechał 600km żeby przejechać się gokartem :p
Zapraszam do Krakowa. Tor dobry, "bolidy" w porządku i prowadzi to kolega Kubicy a sam Robert był tam częstym gościem.

Skoro mamy już ustawienia wyścigów na nowy sezon przechodzimy do następnych rzeczy-bolidy.
Wredman nic się nie odzywa na temat losowania(pewnie jest zapracowany) więc jak jak chcecie to ja mogę zatrudnić moje pociechy i urządzę małe losowanie bolidów. Oczywiście relację wideo z losowania wrzucę. Co Wy na to?

Pomału przechodzimy do ustalania kar więc każdy niech sobie już tam myśli w głowie co by chciał a co nie. Jakubus pozbiera nasze złote myśli i wszystko nam przedstawi a my będziemy głosować za poszczególnymi punktami przedstawionymi przez nas wszystkich
 
Do góry