Dobry Horror ?

Maateusz45

New member
gdy zobaczyłem ten wątek miałem nadzieje że dowiem się czegoś nowego. Niestety wszystkie horrory już widziałem :( jestem na etapie przeszukiwania tych z lat 70-80
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Stary, po takiej ilości % każdy by usnął:grin: Ja ze swojej strony tez polecam "Obecność 2", bo dobry horror. Mówiąc szczerze to z ostatnich lat z dobrych horrorków to właśnie "Obecność" i "Naznaczony" przychodza mi do głowy. Teraz wiadomo że wszystko bazuje na efekcie "wow", a klimatycznośc i fabuła jest na drugim planie.
 
5fa6fa50a0a9d72981e9b3dcba0f1a1f.jpg

9c362a1f9e20adb2879f32ef5ccc2a9b.jpg

2pak w MM za 120zł jest.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Póki co 100 000 ludzi oceniło 2 tak samo jak 300 000 ludzi oceniło 1. Czyli jakość podobna. Krytycy też podobnie. Spisalem z imdb.
 

pantomima

Banned
Póki co 100 000 ludzi oceniło 2 tak samo jak 300 000 ludzi oceniło 1. Czyli jakość podobna. Krytycy też podobnie. Spisalem z imdb.

Mozliwe ,ze zanizylem delikatnie czesc druga w stos do czesci pierwszej poniewaz 2ke ogladalem ze tak to ujme w mniej sprzyjajacych warunkach nie do konca pozwalajacych skupic sie na filmie ;)
 

joreks

New member
Ze starszych mi bardzo przypadło Amityville z 2005. Sporo osób uważa, że to kicz ale mi się podobał i czasem jeszcze do niego wracam :)
 
Do góry