Dobry Horror ?

nataliaderes

New member
Poszukuje jakiś dobrych horrorów na zimowe wieczory, mogą być też thrillery. Sama polecam possession of michael king i wezwanie. A Wy co proponujecie ?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dobrych horrorów jest sporo, tylko nie wiem co już koleżanka widziała? Ja lubię nawet starsze produkcje. Z ostatnich fajne są : Naznaczony 1,2, Obecność, Kobieta w czerni, Diabeł. Ze starszych możesz zerknąć na Mroźny wiatr, Amityville, Lustra, Wrota do piekieł, Udręczeni, Statek widmo, Rytuał, Posłańcy, Oko, Widmo, Martwa cisza, Miasteczko salem, Co kryje prawda, Egzorcysta-początek. Są też fajne jeszcze starsze produkcje typu Lśnienie, Czerwona róża, 1408, Boo!, Egzorcysta itp. Można wymieniać i wymieniać. A czy dobre, to już kwestia gustu.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Horrory stare / nowe ?
z nowych j.w Diabeł i Zbaw nas ode złego
ze starych Fredek Kruger i Hellraiser ;P
 

Rafal7

Banned
Kurde fajny temat, brawo.:)
Oglqdaleś Zejscie?
Chlopaki ogladaliscie najnowszą część Drogi bez powrotu?Co nowa część to gorsza.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja już przestałem oglądać tą serię po dwóch pierwszych częsciach:) Poza tym ja wolę taką tematykę sił nadprzyrodzonych, niż jakiś morderców. Mnie zawsze irytowały takie filmy o zabojcach. Te potykania się uciekających osób, brak możliwości odpalenia samochodu, trzymanie w ręku kijka jak przy zabitym koledze leży pistolet itp. Zejście oglądalem, nawet chyba obie części. Na pewno nie dla osób co cierpią na klaustrofobię:p Ogólnie film ok.
 
L

luxplum

Guest
A ja jestem ciekaw jak wypada nowa część Reca? Z racji, że REC 1 zrobił na mnie pozytywne wrażenie (reszta już gorzej) to jestem ciekaw co w tej części zaprezentowali.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Polecam:
1. Pozwól mi wejść
2. Przypadek 36
3. Amitiville 1-2
4. Cube
5. Klątwa
6. Ring 1-2
7. Posłańcy1-2
8. Sierociniec
 
Ostatnia edycja:

motaba74

Klub HDTV.com.pl
VIP
moze nie horror ale ciekawy
Jako w piekle, tak i na Ziemi / As Above, So Below...
z starszych ala paranormal to;
Grave.Encounters 1,2
 
Do góry