Do konsoli najlepsze .. LCD ? nie prawda !

Ogr

New member
Bez reklam
No własnie, ekipa playstation to jakies skośno okie pajace, z niezamykajacymi sie jadaczkami .Nie wiedzacy co dzieje sie poza ich mózgownicą wmawiajacy sobie wyzszosc nad innymi hahaha Zadna konkurencja nie sieje takiej propagandy jak sony.
Nie ale powaznie to sprzet jest ok ,jeszcze niech dopracuja live zwłaszcza komunikacje miedzy ludzmi.Graficzna strona ,mam nadzieje przed nami;)
A tv na allegro!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

martins

New member
Jak by mogl to bym go opchnal juz dawno tyle ze teraz taki nowy jest o 2 tys tanszy wiec sprzedajac go stracil bym okolo 3 tys (no ale powiem ci ze juz bym go oddal nawet za pol darmo byle by nie patrzec ja te kaltkowanie i skoki i kupil bym sobie jaks plazme bo do lcd jestem mocno zrarzony. Chyba ze jakiegos Sony albo philipsa bo w tych tv chyba nie wystepuja te obwodki wokol poruszjacych sie obiektow przy 100 hz ktore mnie irytuja w tym samsungu. Albo wogole bym poczekal az dopracuja ta technologie bo jak na razie na moim 29 cali crt mimo ze nie hd to zabawa nieporownywalna do 40 cali lcd zupelnie inna dynamika i plynnosc rozgrywki to co zawsze odroznialo konsolowe gry od pc.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nie nie mozesz zrazac sie do LCD ,na MIRAI naprawde wszystko świetnie smiga ani jednej wady nie dostrzegam powaga .Inne marki na jakie bym się zdecydował to SHARP I TOSHIBA .Kolega kupił sharpa ,czern rewelacja nie ma mowy o smuzeniu czy innych wadach .Kolory naturalne tylko cena 6 tys:(
 

many

New member
Martins, Ty to KONIECZNIE musisz sprawdzic swoje PS3 na innym TV-sztuce ale takim samym modelu zeby nie bylo ze akurat LCD tej firmy jest do d...
Wtedy na 100% sie dowiesz czy wina TV czy PS3. Koniec .Kropka.

Skolei Darkness to ja musze wziasc pod LUPE...:rolleyes:
 

zbynio81

Member
phaeton napisał:
@ZBYNIO

Zamierzam kupić podobny zestaw, Panasa 37P80 i PS3. Martwię się tylko o green ghosting, jak to wygląda u Ciebie?

TYLKO W JEDNEJ GRZE (assasin creed) NIEZNACZENI TO ZAUWAZYLEM I W JEDNEJ LOKACJI (laboratorium). ALE TAK NAPRAWDE GDYBYM NIE BYŁ NA TO CZUJNY PRZEZ OPINIE INNYCH UZYTKOWNIKOW PEWNIE BYM TEGO NAWET NIE ZAUWAZYŁ. Jest to bardzo słaby widok tej "niby dużej wady" mocno jak dla mnie przesadzonej. W innych grach: MOTORSTORM, COLIN, GRAN TURISMO i kilka demek NIC TAKIEGO NIE ZAUWAZYŁEM. :eek:k:
BYNAJMNIEJ TAK JEST NA PANASIE 42PV7 i zapewnie równiez na nowszych modelach:krol:
 

motobartcompany

New member
zbynio81

To wszystko zależy od naszej wrażliwości na ten efekt, ja widze to praktycznie zawsze, mam bardzo wrażliwy wzrok na wszelkie niedoskonałości w obrazie. Zielone krawędzie na moim poprzednim PV70 były koszmarem. Teraz mam PV700 i widze je tak samo mocno:)
 

zbynio81

Member
W takim razie ciesze się, że nie mam aż tak bardzo wrażliwego wzroku i nie żałuję zakupu telewizorka:eek:k: Bardzo wrażliwego nie mam ale napewno wrażliwy już tak:D
 
Ostatnia edycja:

martins

New member
No wlasnie bo na plazmach nie ma czasu reakcji wiec gra jest dynamiczniejsza i nie ma tego migotania ktore w moim lcd zabija moje oczy pol godziny gry i oczy mi sie pala lzawia maskara powinni do sadu podawac tych koreancow za robienie telewizorow ktore psuja wzrok i wypalaja galki.
 

Ogr

New member
Bez reklam
To co piszecie o tych LCD to dla mnie obcy temat;)
Dynamika na moim jest swietna ! Ja stawiam na ostrośc detali, obrazu w grze czego na plazmie nie doswiadczycie :DGrajac w COD4 po sieci siedze bardzo blisko ekranu tak aby widziec wszystkich czajacych sie skur...:D .Zagrałem u kumpla na plazmie panasa i odczułem wielkie rozczarowanie.No chyba ze mowa o plazmie pionner za jekies 30.000zł Zanim kupiłem tv do gier brałem pod uwage plazme ,lecz to co widziałem w sklepach to była lipa .Wiem wiem kazdy broni swojego,ale ja nie widziałem jeszcze plazmy która by dorównała takiej jakosci w grach jak dobry lcd.
 
Ostatnia edycja:

pysio78

New member
Ogr napisał:
To co piszecie o tych LCD to dla mnie obcy temat;)
Dynamika na moim jest swietna ! Ja stawiam na ostrośc detali, obrazu w grze czego na plazmie nie doswiadczycie :DGrajac w COD4 po sieci siedze bardzo blisko ekranu tak aby widziec wszystkich czajacych sie skur...:D .Zagrałem u kumpla na plazmie panasa i odczułem wielkie rozczarowanie.No chyba ze mowa o plazmie pionner za jekies 30.000zł Zanim kupiłem tv do gier brałem pod uwage plazme ,lecz to co widziałem w sklepach to była lipa .Wiem wiem kazdy broni swojego,ale ja nie widziałem jeszcze plazmy która by dorównała takiej jakosci w grach jak dobry lcd.

Zgodzę się w pełni. Dla mnie też na LCD wygląda obraz lepiej. Jednak porównytwanie w tekście nie ma sensu. Najlepiej sprawdzić samemu jeśli sie ma okazję. Ja posiadam LCD PHILIPS 7332 32" i jestem szalenie zadowolony. Żadnego smużenia, żadnych migotań i opóźnień a tv kosztował mnie rok temu 3000 zł.
 

kostek11

New member
Najgorzej wybrać odpowiedni LCD. W sklepie nie zawsze jest możliwość podłączenia konsoli i sprawdzenia kilku tytułów. A propos, stoje przed wyborem i Mam do wyboru 46" Toshiba Z3030 i 52" Samsung LE-52M87BD. Będę oglądał / grał z odległości 3-4 m. Do wyboru mam tylko te dwa modele i żaden inny. Wasze typy ?:)

pozdr.
kostek
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dla mnie Toshiba 52z3030 to dno, osobiście tego LCD pierwszego odrzuciłem na prezentacji i nie tylko ja :)

Pozdrawiam,
 

Mnieteq

New member
Przy wyborze swojego LCD zastanawialem sie nad Toshiba i Sharpem - wygral Samsung :) Dlaczego ? Zero efektow smuzenia, najlepsze odwzorowanie kolorow i bardzo duze mozliwosci korekcji i zmiany ustawien. Widzialem kilka tv na tym samym obrazie (jakas prezentacja HD) i Samsung prezentowal sie zdecydowanie najlepiej. Nie wiem jak bedzie z modelem 52" ale sam juz zaluje ze nie wzialem 46" :)
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
moim zdaniem toshiba to tez lipa, stojaca obok np sony prezentuje sie bardzo slabo a po kilku testach jestem za plazma pioneer'a i to wlasnie sobie teraz kupie:)

:)) kwestia teraz kiedy wplynie kasa, ale jak tylko wplynie od razu zamawiam, ostatnio ogladalem ps3 gry oraz bluray na plazmie panasa nie fullhd i bylo pysznie to wyobrazam sobie ze na kuro bedzie jeszcze lepiej:)
 

motobartcompany

New member
Panowie chyba nie wiecie co mówicie, na plaźmie praktycznie nie występuje smużenie. Ja nie zachwalam, żadnego TV czy technologi, ale na żadnym LCD nie będzie takiej dynamiki i ostrości obrazu jak na plaźmie.

Tutaj detale nawet przy max szybkim ruchu nie zamazują się, to tak jak ogladać sport na LCD, o ile w wolych scenach jest ok, to przy szybkiej akcji trawa czy inne detale zlewają się w jedna całość.

Ale to nie znazy, że plazma dorównuje dynamice jaka ma CRT ta technologia narazie jest nie do pobicia, i przy niej najlepsza plazma lekko smuży.

Nie zachwalam swojego bo mam to gdzieś, ale takie są fakty, ostrość obrazu na LCD zgodze się ale nie w szybkich scenach, tam po prostu wszystko się zlewa, no chyba że podziwiamy grę w stop klatce.;)
 
Do góry