Denon X3500

Henry

Active member
Bez reklam
Kolega pisał o 726 - oczywiście miałem na myśli aby do tego metrażu wrzucić 926 i to z lepszej serii bez 2 zdań jaką jest Aria
Coś pomyliłeś, wielkościowo to prawie identyczne kolumny ;)
jedne i drugie maja po 2 niskotonowe 6,5'', po 1 średniotonowym też 6,5'' i wysokotonowe 25mm.
Wymiarami też są bardzo zbliżone, Arie jedynie o kilka cm wyższe, ale to chyba przez solidną podstawę ;)
 

Myśliwór

New member
Lekko wyższe i trochę szersze. Ok.
Będę jeszcze chciał sprawdzic dali opticon 6 i canton chrono 509.2 czy uważacie ze to jednak inna liga.
Muzyka to rock i symfoniczna głównie. Dzieciaki jakiś pop ale to nie jest kryterium wyboru. Raczej w kierunku ciepła niż chłodu jeśli chodzi o dźwięk.mo
Może jakiś Elac?
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Jak rock i kino to trzymaj się Arii ew Paradigma Prestige ale on trochę jednak droższy.
A jeśli bierzesz pod uwagę Chorus to raczej używki 826VW poprzednik obecnych Arii ale bardziej drapieżny w odbiorze.
 

Myśliwór

New member
Jak rock i kino to trzymaj się Arii ew Paradigma Prestige ale on trochę jednak droższy.
A jeśli bierzesz pod uwagę Chorus to raczej używki 826VW poprzednik obecnych Arii ale bardziej drapieżny w odbiorze.


Sprawdzę kilka. Przy Arii pewnie od razu bym musiał kupić wzmacniacz...
A może ktoś z Was jest "zawodowcem", który może u siebie w salonie podpiąć Arię z x3500 i zobaczyć czy zagra?
 

Myśliwór

New member
Dalej się nie da...
Kapusta7 has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
i jakie wrażenia?

Jak to lampa : gra ciepło, plastycznie, dosyć szczegółowo.
To wszystko zalezy do czego ją podłączysz - jakie kolumny i źródło.
Była na fabrycznych lampach EL34 - chcę jeszcze sróbować czegoś na lampach KT88 w swoim systemie.
Weź na odsłuch do siebie bo na pewno warto sprawdzić jesli masz taką możliwość - w ciemno bym nigdy nie kupił.
 

Myśliwór

New member
Ale spokojnie, lokowanie produktów to nie jest.
a. tak słuchałem i to z moim x3500. W tej wersji Cantony mi się nie spodobały. Jakiś taki miał dla mnie "metaliczny" dźwięk/pogłos, nie wiem jak to nazwać, coś mnie w nich drażniło. To prawda, były dosyć dynamiczne i w sumie były lepsze od KEF C7, ale wiem jedno, to nie było to czego szukam.

Może z dobrym wzmacniaczem grają inaczej? Stąd moje pytanie.

b. jeśli chodzi o tę lampę - to przez chwilę były focal arie na olx w dobrej cenie, ale sprzedający się rozmyślił i mi napisał, że chce jeszcze sprawdzić kolumny właśnie z tą lampą.
 
Do góry