Denon AVRx4200 czy AVRx5200?

Henry

Active member
Bez reklam
2 końcówki nie wystarczą?
jedną już masz na fronty+1 na....., a resztę ampli powinien zasilić, sourroundy czy sufitowe nie potrzebują (chyba ;) ) aż tyle mocy, aby X4200 nie podołał
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Właśnie tego nie jestem pewien czy jak wszystkie kolumny na dole zasilę poprzez zewnetrzne końcówki mocy to czy będę mógł przypisać tylko 4głośniki sufitowe do amplitunera aby je zasilał.....
Również uważam, że jak zasilę dolne kolumny to spokojnie powinno wystarczyć mocy na zasilenie 4 głośników w suficie...;-)

Odnośnie końcówki na chwilę obecną skupiam się na amplitunerze. W planach jest min. 5kanałowa ale jeszcze nie wiem jaka. Na chwilę obecną jestem ciekaw jak sobie ampli poradzi z tymi kolumnami co mam..;-)

Tylko mnie jedno martwi czy mogę na tym 4200 przypisać w jednym momencie 2 kanały (tj. sufitowe przednie) do Height1 oraz 2 kanały do Height 2 (tj. sufitowe tylne). Bo wracamy do problemu o którym pisał Armanig tj. czy jak będę zasilał fronty z zewnętrznej końcówki to nie wiem czy mogę nadal wykorzystać i przypisać 4kanały na sufit? Czy będę i tak potrzebował do jednej pary sufitowej min. 2kanałowej końcówki zewnętrznej..?
 
Ostatnia edycja:
Do góry