Denon AVR-X3200W i 3300 oraz AVR-X4200W i 4300 bez DTS X

Posiadam jak najbardziej
de4cfc222dff199d4dc433d4c24b8e2f.jpg


Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
No to super 4200 posiada a 3200 jeszcze nie. Tak z ciekawości się zapytam, kiedy miałeś aktualizację?
 
A kiedy dla AVR-X2300. Kupując nowego myslałem że już będzie a tu zonk. Denon daje ciała!!!!
No niestety kolego musisz jak ja cierpliwie czekać, jak kupiłem myślałem że wszystko będzie....niestety, dopiero dziś dostałem update. Wydaje mi się że to tylko kwestia czasu u Ciebie będzie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Male pytanko bo nigdzie nie moge znalezc informacji.

Czy to prawda ze DTSX nie bedzie dla x5200?
Na nizsze modele jest i na wyzszy tez a na 5200 brak?
 
Male pytanko bo nigdzie nie moge znalezc informacji.

Czy to prawda ze DTSX nie bedzie dla x5200?
Na nizsze modele jest i na wyzszy tez a na 5200 brak?
Nie wydaje mi się. Denon po prostu ma problemy z upgradem do nowego softu. Ja do x3200w jakiś miesiąc temu dostałem a na x2300w w zeszłym tyg był, x4200w miał jakoś na początku roku. Musisz cierpliwie czekać albo może manualnie sprawdzić czy nie masz info o DtsX.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No niby nie ma byc:

Denon and DTS:X

Czyli wychodzi na to ze Marantz 7010 jest bezkonkurencyjny na ta chwile jako ampli 11 kanalowy.
Denona trzeba kupic conajmniej 6200
Onkyo rz1100 podobno slabe bebechy

Jeszcze musze obcykac pioneer lx59
 
Ostatnia edycja:
Ja jak kupiłem x3200w to zadzwoniłem do Horna i pisałem meila do Denona z zapytaniem kiedy będzie u mnie DtsX Miał być pod koniec roku a tu niespodzianka i szybciej był.
Może też spróbuj to się coś dowiesz. Nie wydaje mi się aby nie było te modele powinny mieć DtsX Jak nie to może być dym wśród użytkowników i zwroty sprzętów.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Male pytanko bo nigdzie nie moge znalezc informacji.

Czy to prawda ze DTSX nie bedzie dla x5200?
Na nizsze modele jest i na wyzszy tez a na 5200 brak?

Nie będzie dla niego DTSX i to na pewno 100%. 4200 i 6200 tak ale dla 5200 nie. Dlatego wybrałem 6200 bo potrzebowałem 9kanalowki. Niestety prawie 10tys a 5200 za połowę tego można dostać jak i konkurencję typu marantz nie mam pojęcia czemu denon tak cenę wywalił w kosmos.
 

werf

Active member
Bez reklam
No niby nie ma byc:

Denon and DTS:X

Czyli wychodzi na to ze Marantz 7010 jest bezkonkurencyjny na ta chwile jako ampli 11 kanalowy.
Denona trzeba kupic conajmniej 6200
Onkyo rz1100 podobno slabe bebechy

Jeszcze musze obcykac pioneer lx59

Słabe bebechy? Technika żywcem zaimplementowana z Pioneera

Ja jak kupiłem x3200w to zadzwoniłem do Horna i pisałem meila do Denona z zapytaniem kiedy będzie u mnie DtsX Miał być pod koniec roku a tu niespodzianka i szybciej był.
Może też spróbuj to się coś dowiesz. Nie wydaje mi się aby nie było te modele powinny mieć DtsX Jak nie to może być dym wśród użytkowników i zwroty sprzętów.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon 5200 wchodził na rynek z modelami 7200 W oraz x100,wtedy nie było DtsX.
Rok później weszła seria X200 w tym 6200 zamiennie za 5 oraz zmodyfikowany 7200WA , więc czemu miał by być z tego powodu dym ?
 
No i na stronce Denona też brak DtsX tego bym się nie spodziewał.
Jest Atmos jest Auro ale DtsX brak. Myślałem, że analogiczne jest skoro niższe i wyższe modele mają to i tu będzie.
c6d9b7d2aa93b14026cfd41e424bf87c.jpg



Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
DTS: X
Najnowszy, superrealistyczny system dźwięku przestrzennego
DTS:X wyposażony jest w obiektowe kodowanie dźwięku umożliwiające projektantowi dźwięku lokowanie elementów dźwiękowych w dowolnym miejscu w akustycznej przestrzeni dźwiękowej 3D, a także umożliwia górnym głośnikom dostarczanie fantastycznych wrażeń dźwięku przestrzennego.

http://dts.com/dtsx

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry