[Nasze Zestawy AV] moj zestw audio-video w bloku

artiz_

New member
Bez reklam
witam, większość z tematu "nasze zestawy" założyła nowe idendywidualne tematu do swoich zabawek dziś i ja to robię:)

Sprzet:
-projektor ACER 6510BD + ekran suprema elegant 120"
-raspberry pi 2 z OpenElec
-Amplituner denon avr 2200w
-kolumny frontowe STX elektrino 250
-centralny i efektowe to sprzęt budżetowy(czekam aż producent wypuści efektowe i centralny od electrino)
-subwoofer yamaha YST-sw030
-kable głośnikowe melodika










































imagen
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pewnie nie ten link do miniatury wkleiles. Popraw te miniaturki bo psuja efekt xD Zdjecia super zrobione

Ciekawa skrytka na projektor co w drugiej jest? :) hehe.

Jeszcze fajno by bylo jakbys w sygnaturce wypisal co za sprzet masz
 

artiz_

New member
Bez reklam
Jak tam Stx-y się sprawują?
Widzę że Denon zastąpił CA :)

stx-y aż nadto,w końcu słyszę dolne pasmo i to to aż nadto, bassu muszę odejmować z denona bo jest ich za duzo.
także jak najbardziej denon z stxami się spisuję :)
cambridge poszedł do nowego właściciela :)
 

Rafal7

Banned
Ja to najpierw wgrywam zdjęcie, potem je otwieram w przeglądarce i jak się otworzy takie duże to biorę prawym myszy i kopiuj adres obrazka.
Wklejam na forum i gra gitara.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Ja to najpierw wgrywam zdjęcie, potem je otwieram w przeglądarce i jak się otworzy takie duże to biorę prawym myszy i kopiuj adres obrazka.
Wklejam na forum i gra gitara.
Dzieki ja bede w chacie zrobie jak mowisz i bedzie git

Wysłane z mojego ASUS_T00G przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kapusta czy myślisz żeby mi.sie chcialo każde foto otwierać i kopiować każdy link ?! Jak wgrasz zdjęcia to masz opcje wszystkich wgranych i tam dajesz opcję bezpośredni link na forum gdzie końcówka to jpg. Potem wklejasz wszystko i masz tylko adresy.
Potem przed.każdym adresem trzeba dać [ima*ge] tu adres [/ima*ge] tylko bez tej gwiazdki!! Forum skaluje foty do swojego rozmiaru żeby się nie rozjeżdżało forum. A po kliknięciu jest pełny obraz
 

Rafal7

Banned
A ile tych zdjęć się wkleja, dziesiątki, setki, tysiące ?
Ja tak robie i nie zamierzam tego zmieniać żeby komuś się przypodobać.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dla mnie to ty możesz nawet zdjęcia robić kapciem a wysyłać faxem... Jest prosty sposób który ja przedstawiłem anie kazałen ci robić i można tak wysłać setke fot byle dziennego limitu nie przekroczyć ...będzie artiz i spróbuje. Będzie miał problem to niech pisze do mnie.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja korzystałem z tej stronki:
Postimage.org - free image hosting / image upload
Wybierasz fotkę-rozdzielczość np.1024/768,zaznaczasz bez ograniczeń i dalej,
następnie kopiujesz i wklejasz link z ramki gdzie jest napis: hotlink dla forum (1) do swojego tematu i gotowe.
Zdjęcie masz w wątku od razu duże... ;-) poprubuj i zobacz, która wersja Ci podpasuje. . ;-)
Pokoik miluśki, tylko teraz pomysl nad uzupełnieniem kolumn do kompletu i będzie ok... ;-)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Dla mnie to ty możesz nawet zdjęcia robić kapciem a wysyłać faxem... Jest prosty sposób który ja przedstawiłem anie kazałen ci robić i można tak wysłać setke fot byle dziennego limitu nie przekroczyć ...będzie artiz i spróbuje. Będzie miał problem to niech pisze do mnie.
Jak dla Ciebie to ja mogę.... To po co komentujesz , toc Cię to podobno nie interesuje.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Facet pyta jak coś zrobiś bo ma problem, ja mu napisałem prosty sposób. Ty jesteś naćpany pijany czy jaki?! Nie rozumiesz co pisze?
Nie odzywaj sie już bo mi sie niechce prądu tracic w telefonie na odpisywanie tobie, bo kompletnie ciebie to nie dotyczy
 

Rafal7

Banned
Nie mierz wszystkich swoją miarą, nigdy nie ćpalem i nie pije, nie każdy musi być taki jak Ty i robić to co Ty.
To po co piszesz.
 
Do góry