Denon 1713ud/3313ud NTFS?

Ja płytę Tiesto na ebay kupiłem. Ciekawe czy w Polsce w marketach są podobne wydania audio na bluray? Koncerty jakieś widziałem ale same płyty audio to nie :( a fajne rozwiązanie bo i stereo i multikanał jest to wyboru.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Mam wszystkie DM na SACD, oraz „Delta Machina”, na BD Audio.
Ja polecam SACD Kraftwerk – „Minimum-Maximum”, ale to dla entuzjastów oraz, przede wszystkim Pink Floyd - „The Division Bell” na Bluray Audio. Chyba, że kogoś stać na Pink Floyd „The Division Bell” 20th Anniversary Box Set / Blu-ray + CD, bo to już koszty. ;-)
 
Mam pytanie odnośnie połączenia DENON HD LINK.
Mam to w 3313ud i w avr6200w rozumiem iż jest to połączenie audio.
Jaki typ przewodu jest potrzebny? Czy zwykły Rca-Rca wystarczy czy coaxialny taki jak do suba musi być i czy jest różnica między połączeniem Denon HD Link a zwykłym 2Rca-2Rca?
Do czego jest to połączenie wykorzystywane, czy stereo audio czy w KD też i czy jest mi to potrzebne?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

sihborx

New member
DENON Link HD jest funkcją dającą możliwość maksymalnego zminimalizowania zniekształceń typu "jitter".Po sparowaniu z AVR Denona - i tylko denona DBT-3313UD oferuje jasno określoną lokalizację dźwięku i wspaniale przestrzenną scenę dźwiękową 3D. DENON LINK HD synchronizuje zegary główne w obu urządzeniach, aby móc obsługiwać zintegrowane obwody (IC) z najniższymi możliwymi zniekształcenia typu "jitter".

W przypadku cyfrowej transmisji sygnałów za pośrednictwem konwencjonalnych połączeń HDMI, układy pracują z wykorzystaniem oddzielnych sygnałów zegarów, co w efekcie powoduje znaczne zniekształcenia jitter i utratę rozdzielczości dźwięku. DENON LINK HD współpracuje nie tylko z płytami Blu-ray, lecz także ze wszystkimi cyfrowymi sygnałami wyjść HDMI, w tym DVD, DVD Audio, Super Audio CD, płytami CD z muzyką i muzyką przesyłaną strumieniowo z sieci.

to tyle teorii
W praktyce ciężko ocenić - słyszalność tego połączenia.

To jest wejście cyfrowe więc coaxialem .
 
DENON Link HD jest funkcją dającą możliwość maksymalnego zminimalizowania zniekształceń typu "jitter".Po sparowaniu z AVR Denona - i tylko denona DBT-3313UD oferuje jasno określoną lokalizację dźwięku i wspaniale przestrzenną scenę dźwiękową 3D. DENON LINK HD synchronizuje zegary główne w obu urządzeniach, aby móc obsługiwać zintegrowane obwody (IC) z najniższymi możliwymi zniekształcenia typu "jitter".

W przypadku cyfrowej transmisji sygnałów za pośrednictwem konwencjonalnych połączeń HDMI, układy pracują z wykorzystaniem oddzielnych sygnałów zegarów, co w efekcie powoduje znaczne zniekształcenia jitter i utratę rozdzielczości dźwięku. DENON LINK HD współpracuje nie tylko z płytami Blu-ray, lecz także ze wszystkimi cyfrowymi sygnałami wyjść HDMI, w tym DVD, DVD Audio, Super Audio CD, płytami CD z muzyką i muzyką przesyłaną strumieniowo z sieci.

to tyle teorii
W praktyce ciężko ocenić - słyszalność tego połączenia.

To jest wejście cyfrowe więc coaxialem .
Ok. O i coś nowego ;)
Dzięki za info.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry