Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

lucius

New member
Jest kolejna aktualizacja softu...nr 56.
Słynne paski Tvn-owskie są nadal- chyba nie uda się tego mankamentu zlikwidować...:)
 
Ostatnia edycja:

maur

New member
Czy ktoś, kto już wgrał tę nową wersję nr 56 mógłby sie podzielić szerzej swoimi spostrzeżeniami: jaka jakość obrazu, czy jest stereo itp.... ?
Pozdrawiam
 

lucius

New member
Przetestowałem nowy soft dosyć dobrze...
Mianowicie: pojawił się oczywiście dźwięk stereo, obraz po HDMI jest lepszy (przynajmniej na moim tv), dekoder oczywiście włącza się szybciej...
Powróciły w MENU ustawienia dotyczące wyboru rozdzielczości telewizora HD (720,1080).
 

MARAS

New member
U mnie nowy soft załadował się automatycznie wczoraj po wyłączeniu dekodera a dzisiaj rano w żaden sposób nie mogę tunera włączyć niewiem co jest grane Może ktoś ma ten sam zgryz:-?
 

k0gi

New member
hmmmm czytam i czytam i nie moge sie zdecydowac,

jak radzicie?


czekac na tuner z recorderem cyfry ktory ma sie pojawic w lipcu czy nie czekac i kupic HUMAXa lub TOPFIELD-a ???


poradzcie bo sam nie moge sie zdecydowac.


dziękówa
 

dziku83

New member
jak wgrac nowego softa do humaxa

witamestem zielony w tych sprawach i mam pytanie odnosnie nowego softa do humaxa.posiadam wersje beta i chcialbym wgrac ta nowa tylko bez uzycia komputera czy moge poprostu pobrac ja z astry i wgra sie sam? z gory dzieki za odpowiedz
 

compucar

New member
k0gi napisał:
hmmmm czytam i czytam i nie moge sie zdecydowac,

jak radzicie?


czekac na tuner z recorderem cyfry ktory ma sie pojawic w lipcu czy nie czekac i kupic HUMAXa lub TOPFIELD-a ???


poradzcie bo sam nie moge sie zdecydowac.


dziękówa

Testowałem oba te tunery w lutym i na moim LCD (samsung LE40M61) obraz z cyfry był dokładnie taki sam jak z philipsa 6201, czyli do dupy. Moim skromnym zdaniem philips i tak ma największy potencjał z całej tej trójki, zatem przy nim pozostałem. Zostawiłem go na komponencie bo przez HDMI w ogóle nie dało sie oglądac, poza tym z tego złacza korzysta konsola z odtwarzaczem BD, który nie ma problemów z jakościa sygnału.
Jest szansa, że na Boże Narodzenie 2007 jakośc obrazu z 6201 będzie przyzwoita. W każdym razie mam taką nadzieję.
 
J

Judash

Guest
compucar napisał:
Testowałem oba te tunery w lutym i na moim LCD (samsung LE40M61) obraz z cyfry był dokładnie taki sam jak z philipsa 6201, czyli do dupy. Moim skromnym zdaniem philips i tak ma największy potencjał z całej tej trójki, zatem przy nim pozostałem. Zostawiłem go na komponencie bo przez HDMI w ogóle nie dało sie oglądac, poza tym z tego złacza korzysta konsola z odtwarzaczem BD, który nie ma problemów z jakościa sygnału.
Jest szansa, że na Boże Narodzenie 2007 jakośc obrazu z 6201 będzie przyzwoita. W każdym razie mam taką nadzieję.

A moze to wina twojego TV?, bo mam w domu Fergusona 7318 i Humaxa-a i obraz jest super, oczywiscie pisze tu wrazeniach ogladajac kanaly HD choc SD sa tez ok.Jesli chodzi o tuner HD Philipsa, to wystarczy poczytac posty na temat tego tunera.
 

stay.alive

New member
PhilipsHD + monoblok

Mam problem, jestem posiadaczem PhilipsHD + monoblock, ustawiam antene na HB, niestety dekoder "lapie sygnal" z prawego (patrzac zza anteny) konwertera, natomiast zeby miec Astre musze lapac HB "lewa" czescia monobloku.

W jaki sposob to przelaczyc?
 

kp@

New member
stay.alive napisał:
Mam problem, jestem posiadaczem PhilipsHD + monoblock, ustawiam antene na HB, niestety dekoder "lapie sygnal" z prawego (patrzac zza anteny) konwertera, natomiast zeby miec Astre musze lapac HB "lewa" czescia monobloku.

W jaki sposob to przelaczyc?
Skoryguj ustawienie anteny o kąt miedzy konwerterami tak aby łapac HB lewą częscia.
 

Lech

New member
Bez reklam
stay.alive napisał:
Mam problem, jestem posiadaczem PhilipsHD + monoblock, ustawiam antene na HB, niestety dekoder "lapie sygnal" z prawego (patrzac zza anteny) konwertera, natomiast zeby miec Astre musze lapac HB "lewa" czescia monobloku.

W jaki sposob to przelaczyc?

Zamontuj na powrót zwykły konwerter. Ustaw go dokładnie na HB. Dopiero po tej operacji wstaw monoblock tak żeby w uchwycie najdowała się główka na HB [ patrząc na antenę od strony monoblocka to prawa strona ]. Nie kręć więcej anteną !!!! Będzie dobrze;)
 
Do góry