Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

Rywi

New member
Witam!
Moje dotychczasowe doświadczenia ze sprzętem Humaxa nakazują mi dalece idącą ostrożność. Mogę powiedzieć, że mając jeden z droższych modeli tej firmy -5500 CI, nigdy nie byłem zadowolony ani ze sprzętu ani z oprogramowania, ponieważ zasilacze tej firmy są marne, soft nigdy do końca nie dopracowany przez co co jakiś czas pojawiały się zawieszenia tunera i inne nieciekawe bolączki użytkowe. Choć nie miałem do czynienia z firmą Topfield mam nadzieję, że jej sprzęt będzie bardziej dopracowany.

Pozdrawiam wszystkich
entuzjastów HDTV

Rywi
 

maszek

New member
Bez reklam
Goliat napisał:
No to miałeś pecha :D ...no dobra kup sobie tego Humka ;) za 1080 złociszy masz namiar tylko nikomu nie mów ;) :
Sensor Wrocław tel.0713477251 - podajesz numer swojej umowy,dane abonenta i za 1080 złociszy masz nową skrzynkę w domku!!
Pozdrawiam i życzę dobrego odbioru.

:D Zadzwoniłem zaraz po kontakcie z Novisat.
Sensor sprzedaje tunery Humax w promocyjnej cenie 1080zł ale z modułem C+HD za 179 zł. Można oczywiście zamiast tego modułu wziąć Astona wówczas cena Humaxa z Astonem = 1499 zł.
Ale nie jest to takie proste, gdy zapytałem co z moim Mediasatem dzierżawionym od C+? Kupno modułu C+ do odbioru HD jest równoznaczne z zawarciem nowej umowy. Mam umówiony kontakt ze strony C+ więc zobaczę, co mi konsultant zaproponuje - aneks do umowy czy nową umowę w promocyjnej cenie. ;)
Info dodatkowe: Humax składany jest w Pruszczu Gdańskim. Powstaje nowa fabryka pod Łodzią. Tunery sprzedawane przez Sensor mają już soft ver.8. Dowiedziałem się też, że jak kupię tuner to i tak będę musiał się do nich zgłosić po świętach by wgrać soft ver....9-ej;) specjalnie przygotowany na Polskę z myślą o C+. Nie udostepnią go w internecie by ustrzec się przed jego pobraniem przez użytkowników Humaxa z "krajów ościennych".

czeka mnie jeszcze ciężka praca nad Wife:( - accepted price
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
Czyli jak pisalem wczesniej, Monopollistyczne zaciagi Humax-a.Kupowac tylko od nich, za ich cene i wcale nie tak tanio.Dlaczego Topfield mimo, ze nie produkuije sprzetu w Polsce ma soft taki aby C+ ogladac bez stresu Polsat zreszta tez.Ciekawe ile bedzie kosztowalo wgranie softu w servisie Humax-a, a beda to robic z pewnoscia.
 

małgosia

New member
maszek napisał:
Ale nie jest to takie proste, gdy zapytałem co z moim Mediasatem dzierżawionym od C+? Kupno modułu C+ do odbioru HD jest równoznaczne z zawarciem nowej umowy. Mam umówiony kontakt ze strony C+ więc zobaczę, co mi konsultant zaproponuje - aneks do umowy czy nową umowę w promocyjnej cenie. ;)

Ja podpisałam aneks do umowy na pakiet HD. Do końca czerwca pakiet jest bezpłatny, a od lipca będzie kosztować 10 zł miesięcznie (tak jest napisane w aneksie do umowy). Natomiast na stronach satkuriera jest informacja, że pakiet HD będzie kosztować 15 zł.
 

gregorp

New member
A ja mam takie pytanko:
Czy ktoś wie czy ten Philips DSR 6201/91 z Cyfry+ będzie miał diseq??

Ciekawe bo było bo do tej pory trzeba było się bawić w zewnętrzne przełączniki.

Jak mnie poinformował koleś z TCA (ichniejsze BOK:p ) podobno ma mieć.

Czy może ktoś to potwierdzić lub zdementować??
 

Goliat

New member
Bez reklam
Judash napisał:
A gdzie ta masa softu do tego modelu?Procz tego na stronie firmowej to nic nie znalazlem.Topfield ma choc polskie epg i znaki bez robienia ceregieli.
Baw mnie jeszcze ;) jest tego oczeń mnogo :p od list kanałów do firmware wystarczy trochę poszperać.... (nie podpowiadam i nie nakłaniam)
Pozdrawiam.
 
J

Judash

Guest
Goliat napisał:
Baw mnie jeszcze ;) jest tego oczeń mnogo :p od list kanałów do firmware wystarczy trochę poszperać.... (nie podpowiadam i nie nakłaniam)
Pozdrawiam.
Sprawdzilem www.sat-elita.info , www.laki.dvhk.pl , www.triosat.pl i nic tam nie ma procz jednej listy kanalow i to jeszcze w powijakach.Ja tu nic zabawnego nie widze, bo szukam softu do sharingu i nikt go nie ma!Skoro jestes taki bystry to podziel sie informacjami z nami.
 

Goliat

New member
Bez reklam
Judash napisał:
Sprawdzilem www.sat-elita.info , www.laki.dvhk.pl , www.triosat.pl i nic tam nie ma procz jednej listy kanalow i to jeszcze w powijakach.Ja tu nic zabawnego nie widze, bo szukam softu do sharingu i nikt go nie ma!Skoro jestes taki bystry to podziel sie informacjami z nami.
No tak mowa o sharingu...... chcesz mnie wystawić???Zaraz będą komentarze od Adminów którzy nie popierają takich tematów!!!!!!
Powiem tyle kierunek dobry i szukać .... szukać....szukać ;)
Pozdrawiam.
 
J

Judash

Guest
Goliat napisał:
No tak mowa o sharingu...... chcesz mnie wystawić???Zaraz będą komentarze od Adminów którzy nie popierają takich tematów!!!!!!
Powiem tyle kierunek dobry i szukać .... szukać....szukać ;)
Pozdrawiam.

Nie chce cie wystawic, chce wiedziec gdzie ta kupa softow?
 

arsenal

Moderator
VIP
Sharingowcy, pewna ich liczba, dostaje teraz kartki na święta pod adres" Zakład Karny w...". Proszę więc porzucić ten wątek bo rozdam parę "prezentów". Jak soft to tylko ze strony oficjalnej.
 

Goliat

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Sharingowcy, pewna ich liczba, dostaje teraz kartki na święta pod adres" Zakład Karny w...". Proszę więc porzucić ten wątek bo rozdam parę "prezentów". Jak soft to tylko ze strony oficjalnej.
Popieram i zamykam temat z mojej strony (chociaż nigdy nie używałem sharingu i nie popieram!!!)......
Pozdrawiam.
 
J

Judash

Guest
Ja tez nie popieram zlodziejstwa, ale ciekawy jestem ilu z was ma legalny XP?Ile macie nielegalnych programow na swoich komputerach?To tak poza tematem Humax-a i softow do niego.
 

maszek

New member
Bez reklam
Judash, daj już spokój zajmijmy się tematem wątku - czyli tunerami do HD C+:D
Miał ktoś może już kontakt z tele-konsultantem C+? Ciekawi mnie jaką oficjalnie przedstawiają ofertę z innymi tunerami niż Philips. Skoro niektórzy dystrybutorzy oferują Humaxa w cenie 1080 zł to ciekawi mnie też, po ile bedą "chodzić Topfield czy Pace w tzw. promocyjnej cenie? ;)
 

gregorp

New member
Ja miałem dzisiaj ;-)

Nie umiał mi powiedzieć u których dystrybutorów będą jutro dekodery C+, ale na pytanie o Humaxa i Topfielda odpowiedział że będą oferowane w cenie 1080 pl Humax i 1285 Topfield (plus moduł). Ale również nie powiedział mi dokładnie u których dystrybutorów. Potwierdził tylko że u największych ;-)) (co to znaczy nie wiem ale pewnie Ci z dużym budynkiem:grin: )
 
Do góry