Czy odtwarzacz CD polepszy jakość stereo?

Borixon

Active member
Bez reklam
Znasz takie powiedzenie, że nei wpieprz.. się między wódkę a zakąskę?? No to się doucz zanim będziesz komentował cudze posty.

Myślisz, że jak wypisałeś sobie w stopce pełno złomu to ważny jesteś hahaha
Więcej u mnie na szafce stało "Złomu" niż Ty miałeś okazję słuchać. Z resztą polemika z osobą na Twoim poziomie nie należy nigdy do udanych więc może Werf odpowie, z resztą nie on już wszystko powiedział.
 

werf

Active member
Bez reklam
Więcej u mnie na szafce stało "Złomu" niż Ty miałeś okazję słuchać. Z resztą polemika z osobą na Twoim poziomie nie należy nigdy do udanych więc może Werf odpowie, z resztą nie on już wszystko powiedział.

Ja co ? bo nie załapałem. Nawet cd nie mam i płyt pięć na krzyż : )
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja co ? bo nie załapałem. Nawet cd nie mam i płyt pięć na krzyż : )
Werf wybacz że wtracilem Cie do tej rozmowy, nie z tego wątku opieralem się na Twojej myśli z innego. Sorry.

Tak czy siak kolega tam wyżej chyba ma za wiele do powiedzenia kompletnie nie poparte doświadczeniem.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Kolega xseeb chyba pomylił forum.Skoro zbytnio nie interesuję Ciebie tematyka audio ,to po co się tu męczysz.
Są fora o gotowaniu,uprawie kwiatków,inne.Zajmnij się może tym co Ciebie pasjonuje.
 

Ojtek74

New member
Dziękuję wszystkim za odpowiedź na moje pytanie. Zaczynam myśleć o przejściu na typowe stereo lecz mój budżet jest ograniczony. Nie wiem jeszcze za ile sprzedam mój amplituner i zestaw kolumn (ceny są rozbieżne).
Co jest wart Onkyo TX-8050 (cena ~1000pln) o jego młodszym bracie TX-8150 czytałem dobre recenzje, wiem że to nie typowy wzmak ale radia też słucham (po co kolejny klocek).
Czy fronty które posiadam Jamo C407 zostawić do tego wzmaka? Czy sprzedać cały komplet i szukać innych kolumn?
Pozdrawiam
 

Ojtek74

New member
Napisałem że 8050/8051 to nie jest typowy wzmacniacz (radia też słucham). Na ten amplituner stereo kase mam, pytanie czy fronty które posiadam nadają się do niego czy lepiej sprzedać mój komplet 5.0 i kupić inne fronty? Na fronty mógłbym wydać ~2000pln.
 

Ojtek74

New member
Napisałem że 8050/8150 to nie jest typowy wzmacniacz (radia też słucham). Na ten amplituner stereo kase mam, pytanie czy fronty które posiadam nadają się do niego czy lepiej sprzedać mój komplet 5.0 i kupić inne fronty? Na fronty mógłbym wydać ~2000pln.

W moim pierwszym poście jest mały błąd kolumny frontowe to C407 a nie jak napisałem C405
Taka mała literówka...
 
Do góry